Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Maqvx

koniec związku

Polecane posty

Hej dziewczyny pomóżcie bo już nie wiem co myśleć. W sobotę wiecxorem zerwał ze mna chłopak, napisał wiadomość ze to koniec ze nie jest szczęśliwy blokuje mnie i cześć, dzwoniłam do niego ale zablokował mnie wszedzie w końcu udało mi się z nim skontaktować z mojego drugiego konta na fb zadzwoniłam odebrał i w sumie nie dowiedziałam się konkretnie dlaczego zerwał, nie był tez chamski normalnie odpowiadał chciałam się spotkac i porozmawiać ale on był uparty że nie on nie chce i koniec. Potem jescze chwile pisał i pisał mi tak okropne rzeczy, nigdy w zyciu nie usłyszałam od niego takich slow pierwszy raz dosłownie jak nie on pisał że jestem okropna ze on się męczył no dosłownie takie słowa byle tylko mi dopiec żebym go znienawidziła, ja spokojnie odpisałam że wg mnie było okej i że ja mu dziekuje a ten odpisał ze czemu ja go jescze po tym lubie. Gdy byliśmy w związku naprawde robiłam co mogłam dawałam mu wsparcie kiedy mogłam i wlasnie pytałam tez czy jestem dobrą dziecwxyną czy mogę coś jescze zrobić a on zawsze odpisywał ze jest super. Dodam że miał raka i ma problemy ze stresem, bierze różne leki itp. Co o tym myślicie? Ufałam mu bardzo mocno i nigdy w życiu nie napisał ani nie powiefział takich słów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałaś kopa w doopę na wypad ze  związku w tradycyjnym polskim stylu.

Tak właśnie zrywa chamstwo.

Nie dzwon, nie pisz, nie poniżaj się - nie warto.

Edytowano przez Bimba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Maqvx napisał:

Hej dziewczyny pomóżcie bo już nie wiem co myśleć. W sobotę wiecxorem zerwał ze mna chłopak, napisał wiadomość ze to koniec ze nie jest szczęśliwy blokuje mnie i cześć, dzwoniłam do niego ale zablokował mnie wszedzie w końcu udało mi się z nim skontaktować z mojego drugiego konta na fb zadzwoniłam odebrał i w sumie nie dowiedziałam się konkretnie dlaczego zerwał, nie był tez chamski normalnie odpowiadał chciałam się spotkac i porozmawiać ale on był uparty że nie on nie chce i koniec. Potem jescze chwile pisał i pisał mi tak okropne rzeczy, nigdy w zyciu nie usłyszałam od niego takich slow pierwszy raz dosłownie jak nie on pisał że jestem okropna ze on się męczył no dosłownie takie słowa byle tylko mi dopiec żebym go znienawidziła, ja spokojnie odpisałam że wg mnie było okej i że ja mu dziekuje a ten odpisał ze czemu ja go jescze po tym lubie. Gdy byliśmy w związku naprawde robiłam co mogłam dawałam mu wsparcie kiedy mogłam i wlasnie pytałam tez czy jestem dobrą dziecwxyną czy mogę coś jescze zrobić a on zawsze odpisywał ze jest super. Dodam że miał raka i ma problemy ze stresem, bierze różne leki itp. Co o tym myślicie? Ufałam mu bardzo mocno i nigdy w życiu nie napisał ani nie powiefział takich słów..

Czas przestać mu ufać. 
To, że kogoś wspierasz w trudnych chwilach, nie gwarantuje Ci wdzięczności osoby, której pomogłaś. 
Ba, nawet to, że jesteś od kogoś młodsza, bogatsza, atrakcyjniejsza fizycznie itd. nie gwarantuje Ci, że nie zostaniesz przez niego zdradzona. Ludzkie zachowania kształtowane są przez wiele rzeczy, że nie warto jest szukać powodów, a skupić się na faktach.
Powiedzenie „mężczyznę poznaje się po tym, jak kończy, nie jak zaczyna” zostało wymyślone zapewne w podobnych okolicznościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Maqvx napisał:

nigdy w życiu nie napisał ani nie powiefział takich słów.

W końcu zebrał się na szczerość. Podziękuj mu przy okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×