Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
centralia

Glo Hyper lepszy niż Iqos

Polecane posty

Cześć! 
Dostałam od znajomego kod rabatowy na urządzenie glo do wykorzystania w oficjalnym sklepie.

KOD: 
MGMOR6PL

1. Wchodzimy na stronę sklepu: www.glo.pl 
2. Tworzymy konto 
3. Dodajemy urządzenie do koszyka. 
4. Wpisujemy kod 
5. Dostajemy rabat 10 zł i 2 paczki wkładów gratis. (normalna cena 59 zł)

Co do urządzenia. Jest to podgrzewacz tytoniu który działa na tej samej zasadzie co iqos 
Przerzuciłam się z iqos i ogólnie polecam: 
-glo mniej śmierdzi 
- można się więcej napalić (dłuższe i mocniejsze wkłady) 
-wkłady są po 9,99 a nie 14 zł (dramat że jeszcze podnoszą cenę heetsów na 15 zł... !) 
- wiecej smaków

Co do smaków: fajne owoce czerwone i ananas, mięta jest spoko chociaż trochę słaba, zwłaszcza jeśli ktoś palił granatowe heetsy

W tej cenie nawet na próbę warto, zwłaszcza jeśli ktoś chce rzucić, palić mniej/taniej. 
Na początku jak to z podgrzewaczem trzeba się przyzwyczaić i dać płucom czas na dostosowanie, bo może na początku drapać gardło/dusić, ale po dwóch dniach używania już jest spoko

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięk za kod! Skusiłam się, jako że palę iqosa i faktycznie fajne to glo.
Polecam bo warto ,zwłaszcza jak ktoś pali 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super opcja tez przez stronę internetowa kupić, kupując z polecenia jest -30 zł plus dwie darmowe paczki, czyli urządzenie wychodzi za 10 zł 🤩 A dodatkowo zbiera się punkty, za zakup urządzenia jest łącznie 25 punktów już zdobytych, które można wymienić np. na paczkę za 1 zł lub robić quizy i wymieniać na vouchery np. na platformie w wyjątkowym prezencie 🤩https://maszwybor.pl/r/SWRULUMTR

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mega polecam Glo! 🤩 ale już nie ma maszwybor 😞 Wydaje mi sie, ze znalazłam  tez najlepsza opcje na zakup glo -> kupic przez link polecający na stronie alterzone https://alterzone.pl/R/SWFCZRNHD
Na start dostaje się 45 punktów plus zniżkę -30 zł na zakup podgrzewacza glo na stronie producenta czyli wychodzi 29 zł 🙀🤩+ dwie paczki neo  a dodatkowo na stronie „alterzone” ładuje się 45 punktów i możemy je wymienić na paczki/vouchery do wyjątkowyprezent.pl itp  🔥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×