Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
la_manzana

Dlaczego on się tak o mnie troszczy?

Polecane posty

6 minut temu, Sidh`e Santee napisał:

Jeśli on smoli cholewy wciąż ( tak wynika z opisu Autorki ), ale nie umie pójść krok dalej, znaczy że prawdopodobnie beciak jest.

Takich trzeba czasem popychać.

Ona pisze, że jej by to pasowało.

Więc niech spróbuje.

Nie zawsze w związku facet nosi spodnie..

Mimo wszystko nie zrobiłabym tak jak radzisz. Juz predzej zlapalabym go za dlon, a reszta moze sama by sie potoczyła. Chwytanie i ściskanie dloni jest dość sugestywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, maxii napisał:

a jeśli ktoś ma po prostu ma taki charakter że jest miły uśmiechnięty co jest naturalne wobec koleżanek to chyba przy facetach trzeba trzymać dystans żeby sobie czegoś nie pomyśleli jejuuu

Nieraz miałem z tego powodu problemy. Ludzie często myślą, że jeśli ktoś jest miły i uprzejmy, to jest zakochany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Sidh`e Santee napisał:

boszsz.....

a kto mówi o ataku bez nastroju?

Się wykorzystuje moment, chwilę...

Nastrój buduje się sam, bo jest obecność. Jeśli jest uczucie ofkz..

Gdyby nagle znienacka to zrobił to odebralabym to jako atak, ze bierze sobie co chce bez pozwolenia. Jako brak szacunku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

Nieraz miałem z tego powodu problemy. Ludzie często myślą, że jeśli ktoś jest miły i uprzejmy, to jest zakochany. 

właśnie ja tak miałam raz że potem się nie mogłam uwolnić przez parę lat po 5 minutach niezobowiązującej rozmowy z facetem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Sidh`e Santee napisał:

Ciekawi ten dyskurs..

Taki zachowawczy bardzo..

Drodzy dysputanci..

Tak się składa, że ja akurat jestem zakochany, i WIEM  o czym piszę..

Pytanie..

Którekolwiek z pozostałych tak ma?..

Sugerujesz, że jeśli ktoś akurat w tym momencie nie jest zakochany, kasują się jego wszystkie doświadczenia i cała wiedza? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sidh`e Santee napisał:

Nie

Ale jesli tego nigdy nie przeżyłeś, nie umiesz się odnieść.

Jeśli przeżyłeś, i masz po tym traumę, bedziesz nastawiony negative.

Ja żyję tym, że miłość łamie bariery. Nawet gdy boli.

Ja tylko mówię, że czuję się bardzo niekomfortowo, gdy obca osoba narusza moją przestrzeń osobistą i wykonuje niepożądane, czułe gesty. To naprawdę ujowe uczucie, gdy nie chcesz kogoś zranić, bo go lubisz,  ale bardzo mocno nie życzysz sobie tak intymnego kontaktu z tą osobą - a jednocześnie wiesz, na jak dużą odwagę musiała się zdobyć, by wykonać ów gest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nie nazywałbym tego „traumą”, choć dla drugiej strony może nią być, jeśli jest na 90% przekonana, że jej uczucia są odwzajemnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

26 minut temu, Sidh`e Santee napisał:

 

Im silniejsza osobowość, tym bardziej wrażliwa na takie sygnały ( pomijam zaburzenia, stany chorobowe )

czy mogę to zinterpretować w ten sposób że silny facet jest słabszy względem kobiet niż słaby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Sidh`e Santee napisał:

Im się jest większym, silniejszym ( normalnie! ), tym bardziej rosną uczucia opiekuńcze. Wynika to chyba z poczucia bezpieczeństwa ( zmysł konkurencji, nikt mi nie podskoczy.. ).

Nie walczysz o codzienność, jej przejawy. Masz to.

Inne myślenie po prostu..

Z drugiej strony silny facet nie obawia się pokazać kobiecie, że mu się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama nie wiem co o tym myśleć... Raz zaprosiłam go na spacer, w taki sposób żeby nie myślał, że to w ramach randki, no ale powiedział, że innym razem. Pomyślałam wtedy, że gdyby czuł coś więcej to by poszedł... Jednak, z drugiej strony, traktuje mnie inaczej niż ktokolwiek. Często odzywa się pierwszy, pyta np. jak tam w pracy lub jak się czuję. Nieraz rozmawiamy o naszych zainteresowaniach i hobby. Często pyta mnie o opinię, również w kwestii swojego wyglądu. 

Nie odważyłabym się chyba wyskoczyć od razu z pocałunkiem... Choć gdyby on to zrobił to zupełnie bym nie narzekała 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak z drugiej strony nachodzi mnie myśl, że sobie za dużo wyobrażam i że on może być po prostu miły... Ale z drugiej strony po co miałby taki być, gdybym nic dla jego nie znaczyła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

A z trzeciej?

Widzę, tylko tę druga stronę i co teraz 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, la_manzana napisał:

Sama nie wiem co o tym myśleć... Raz zaprosiłam go na spacer, w taki sposób żeby nie myślał, że to w ramach randki, no ale powiedział, że innym razem. Pomyślałam wtedy, że gdyby czuł coś więcej to by poszedł... Jednak, z drugiej strony, traktuje mnie inaczej niż ktokolwiek. Często odzywa się pierwszy, pyta np. jak tam w pracy lub jak się czuję. Nieraz rozmawiamy o naszych zainteresowaniach i hobby. Często pyta mnie o opinię, również w kwestii swojego wyglądu. 

Nie odważyłabym się chyba wyskoczyć od razu z pocałunkiem... Choć gdyby on to zrobił to zupełnie bym nie narzekała 😄

Chyba Cie lubi. Lubi tak bujnal sie chyba 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, maxii napisał:

i co jej ten dotyk powie? 

Dotyk jej powie, co on odpowie. 😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×