Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kasialka

Pytanie o seks podczas upławów

Polecane posty

Zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne Vines, i cały czas mam brązowe plamienia. Zdaje sobie sprawe z tego ze jest to normlane i powinno się unormować do 2-3 opakowań. Ale wstydze sie tego przy uprawianiu seksu ze swoim partner, muszę miec na sobie podpaske albo tampon i wstydze się tego, ewentualnie wkładkę. Zastanawialam sie czy jak ktos ma tez takie uplawy to jak sobie z nimi radzicie podczas seksu, czy nie pobrudzi to nic dookola i  Czy rozmawialyscie o tym z partnerami, czy nie przeszkadza im to ze jesli zrobia wam palcowke to będą ubrudzeni ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie przy tabletkach antykoncepcyjnych plamienia się pojawiają często, zwykle w połowie cyklu. Jak nie minie do 6 miesięcy, to może trzeba będzie zmienić. U mnie nawet po zmianie pigulek nic się nie zmieniło, więc odstawiłam i teraz kontroluję płodność na cyclotesterze, bardzo jestem zadowolona, a bez hormonów tych plamień nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej, tak jak napisalas plamienie trwa do 3 miesiecy. musisz sie uzbroic w cierpliwosc  a jesli partnerowi to nie przeszkadza to nie widze problemu, nie masz sie czego wstydzic. jednak jesli bardzo by ci to doskwieralo i chcialabys sprobowac czegos innego niz tabletki to sprobuj afrodyty smart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×