Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Malinka43

Przewrót życiowy

Polecane posty

Opowiem Wam pewną historię, swoją historię. Żyłam sobie kilka ładnych lat w normalnym związku. Rodzina - kurczę no układało się, była miłość, potomstwo rosło, wystarczało na rachunki, tzw. życie i wakacje. I nagle zaczęło się pieprzyć - pierwsza zdrada.. Wyszła na jaw po kilku latach, bo okazało się, że rośnie potomek mojego partnera. Prosił, błagał żebym została i zostałam. W końcu rodzina, no i miłość, przecież jeszcze coś nas łączyło.

I tak minęły kolejne lata. Było jakoś już nie tak jak przed, ale raczej normalne. Uwierzyłam i czułam się bezpiecznie pod względem finansowym. Partner awansował zarabiał coraz więcej, ja nieszczęsne umowy śmieciowe i dodatkowe zapłaty pod tzw. stołem. Miałam zapewnienie, że niczego nam nie zabraknie, o nic się mam martwić. Coś tam sobie odkładałam, ale przecież zapewnienia i obietnice. Czemu ma zrobić krzywdę mi czy potomstwu.

I niestety nic się nie liczy, kiedy pojawi się ktoś nowy... Zostałam bez niczego.... z moją umową śmieciową i drobniakami pod stołem...  Obietnice? jakie obietnice nic nie jest ważne. Potomstwo?, przecież są już duże - jakoś coś im dam bo musi.  Teraz słyszę, że to wszystko moja wina. I niech będzie. 

Piszę o tym nie dlatego, żeby się wyżalić, ale dlatego żebyście wiedzieli żeby zawsze myśleć trzeźwo. To co zdążyłam odłożyć na jakieś przyjemności teraz mnie ratuje. Na ile nie wiem - szukam nowej pracy. Ciężko jest, bo pomimo bogatego doświadczenia i wykształcenia kobiet w pewnym wieku nie chcą przyjmować. 

Walczę dla siebie. Wiem, że dobrze wyglądam, że dużo potrafię i że dam radę. Chcę pokazać sobie, że nie muszę być zależna i poniżana. Chcę się uśmiechać do siebie i do świata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×