Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
la_manzana

A może po prostu pójdę do niego i wyznam co do niego czuję?

Polecane posty

Przed chwilą, maxii napisał:

prawda ale niektóre kobiety uważają ze facet jest nieśmiały albo niezdolny by wyrazić swoje zainteresowanie  

Wiem. Nic tylko urodzić takiemu piątkę dzieci. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kulfon napisał:

Od razu nie wal z grubej rury o uczuciach, bo to takie troche wrzucanie siebie i jego na gleboką wodę. Ale zapros go gdzies, wykaz zainteresowanie, lepiej poznaj, na wyznania przyjdzie czas. Nie ma nic zlego w tym, bys zainicjowala blizsza znajomosc.

Kulfon, my tu nie gadamy o proszeniu faceta o rękę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, A_Karenina napisał:

Lepiej być z takim, za którego czasem podejmiemy decyzję niż z typem, który o wszystkim decyduje za nas. 

Nie popadajmy w skrajności. 

Wyraziłam swoje zdanie. Nikt nie mówi, że jest słuszne. Ja bym czekała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kulfon napisał:

Przeciez ona podejmuje decyzje za siebie, a nie za niego. Lepiej w zyciu brac to, czego chcemy niz czekac az nam spadnie z nieba, albo ze ktos sie domysli.

Prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Etam napisał:

Nie popadajmy w skrajności. 

Wyraziłam swoje zdanie. Nikt nie mówi, że jest słuszne. Ja bym czekała. 

A ja już nie, czekałam jak byłam młodsza, teraz szkoda mi czasu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Kulfon napisał:

Przeciez ona podejmuje decyzje za siebie, a nie za niego. Lepiej w zyciu brac to, czego chcemy niz czekac az nam spadnie z nieba, albo ze ktos sie domysli.

Za siebie, mogę zadecydować jaką kieckę ubrać danego dnia. 

Tu mowa o chęci bycia w związku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, A_Karenina napisał:

A ja już nie, czekałam jak byłam młodsza, teraz szkoda mi czasu. 

Wyraziłam swoją opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Etam napisał:

Za siebie, mogę zadecydować jaką kieckę ubrać danego dnia. 

Tu mowa o chęci bycia w związku. 

Etam, nie pisz "ubrać kieckę", kiecki się zakłada, nie ubiera.

Na razie mowa o chęci wyrażenia uczuć, więc to jej decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, A_Karenina napisał:

A proponował Ci kiedyś jakis wypad z Waszymi znajomymi? Albo pytał czy za jakiś czas byś z nim nie obejrzała nowych mebli do jego mieszkania/pomogła kupić koszulę dla brata/poradziła jaki prezent dla mamy?

Jeśli tak, to Twoje zdanie liczy się dla niego i na dodatek lubi Twoje towarzystwo. Bierz!

Radzi się mnie czasem, pyta o zdanie. Najbardziej uwielbiam jak rozmawiamy o czymś bardziej przyszłym, a on mówi, że daMY radę. Jakby już myślał, że w przyszłości dalej będziemy utrzymywać kontakt. Oj zabujałam się, co tu dużo mówić 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, A_Karenina napisał:

Etam, nie pisz "ubrać kieckę", kiecki się zakłada, nie ubiera.

Na razie mowa o chęci wyrażenia uczuć, więc to jej decyzja.

Zakładam ...enkę, kieckę ubieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, la_manzana napisał:

Radzi się mnie czasem, pyta o zdanie. Najbardziej uwielbiam jak rozmawiamy o czymś bardziej przyszłym, a on mówi, że daMY radę. Jakby już myślał, że w przyszłości dalej będziemy utrzymywać kontakt. Oj zabujałam się, co tu dużo mówić 😄

jak mozna sie zabujac w facecje który nie wykazuje zainteresowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, la_manzana napisał:

Radzi się mnie czasem, pyta o zdanie. Najbardziej uwielbiam jak rozmawiamy o czymś bardziej przyszłym, a on mówi, że daMY radę. Jakby już myślał, że w przyszłości dalej będziemy utrzymywać kontakt. Oj zabujałam się, co tu dużo mówić 😄

Zabujałas i to urocze jest, pytanie, czy ten stan na dłuższą metę Cię nie zmęczy. Pewnie dlatego piszesz tu na forum. 

Ja bym gościa kokietowala ile się da, potem jakiś długi spacer z odprowadzaniem i samo wyjdzie. Spontanicznie i bez naciskania. Tylko odradzam długie zakupy, facetów to z reguły męczy. 😉 Zresztą niech Panowie się wypowiedzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, maxii napisał:

jak mozna sie zabujac w facecje który nie wykazuje zainteresowania?

Jakby się nie dało, to tyle ludzi nie tkwiłoby we friendzone i nie byliby nieszczęśliwie zakochani. Poza tym to co tutaj napisałam to jest tylko namiastka. Nie opiszę ze szczegółami całej naszej relacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, maxii napisał:

jak mozna sie zabujac w facecje który nie wykazuje zainteresowania?

Ech, przecież wykazuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, maxii napisał:

jak mozna sie zabujac w facecje który nie wykazuje zainteresowania?

To, że się na nią nie rzuca jak jaskiniowiec może świadczyć o tym, że ją szanuje i chce czegos na dłużej. Na rzucanie się czas przyjdzie później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

współczuje ludziom którzy w zawieszeniu tkwią w zakochaniu przez lata może z jednej strony lepiej powiedziec bo pożniej bedzie jeszcze trudniej w razie niepowodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, A_Karenina napisał:

To, że się na nią nie rzuca jak jaskiniowiec może świadczyć o tym, że ją szanuje i chce czegos na dłużej. Na rzucanie się czas przyjdzie później...

a jak mu powie to jest trochę takie że tej osobie trudno odmówić bo szkoda tej drugiej która tak kocha a druga nie może odwzajemnić to też jakiś może nie problem ale coś z czym musi sie mierzyć przez nią np. zmiana charakteru relacji jeśli wcześniej była przyjaźń. to jest w pewnym sensie podejmowanie za kogoś decyzji że jednak musi się skonfrontować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, maxii napisał:

a jak mu powie to jest trochę takie że tej osobie trudno odmówić bo szkoda tej drugiej która tak kocha a druga nie może odwzajemnić to też jakiś może nie problem ale coś z czym musi sie mierzyć przez nią np. zmiana charakteru relacji jeśli wcześniej była przyjaźń. to jest w pewnym sensie podejmowanie za kogoś decyzji że jednak musi się skonfrontować.

Może i trudno odmówić, ale tak nakazuje uczciwość. A jeśli facet jest w porządku i ją lubi (tak wynika z opisów) to po co miałby ją zwodzić i sam się przy tym męczyć. To jak dla mnie zbyt skomplikowane i takie....hmmm...niemęskie. Mężczyźni az tak nie kluczą...przynajmniej nie ci, których poznałam do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
28 minut temu, A_Karenina napisał:

A jeśli facet jest w porządku i ją lubi (tak wynika z opisów) to po co miałby ją zwodzić i sam się przy tym męczyć. To jak dla mnie zbyt skomplikowane i takie....hmmm...niemęskie. 

Jest jak mówisz. To nie logiczne, nie ekonomiczne i nie potrzebne żeby ktoś bez celu inwestował swój czas i uwagę z rozwiniętym wachlarzem uczuć wobec  autorki. Co za uwagą i czasem stoi, to ona powinna wiedzieć najlepiej, od czego ma intuicję 😉 To nie jest niemęskie, tylko byłoby nieludzkie potraktować kogoś w ten sposób. Z  tym nakazem uczciwości, to trochę odlot w odniesieniu do większości, która  nie kieruję się takim podejściem. Ale jak wjeżdżają uczucia i ona to czuje mocno, to założenie że ktoś jest w zgodzie z samym sobą sugeruje wprost uczciwość jego intencji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Druhu napisał:

Jest jak mówisz. To nie logiczne, nie ekonomiczne i nie potrzebne żeby ktoś bez celu inwestował swój czas i uwagę z rozwiniętym wachlarzem uczuć wobec  autorki. Co za uwagą i czasem stoi, to ona powinna wiedzieć najlepiej, od czego ma intuicję 😉 To nie jest niemęskie, tylko byłoby nieludzkie potraktować kogoś w ten sposób. Z  tym nakazem uczciwości, to trochę odlot w odniesieniu do większości, która  nie kieruję się takim podejściem. Ale jak wjeżdżają uczucia i ona to czuje mocno, to założenie że ktoś jest w zgodzie z samym sobą sugeruje wprost uczciwość jego intencji. 

a jak wiemy że ktoś się w nas zakochał to uczciwość też nakazuje by z nim to wyjaśnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, malinka 123 napisał:

To jeżeli nie zwodzi jej , nie kluczy to czemu wszystko to jest skomplikowane? 

Dokładnie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, A_Karenina napisał:

Zresztą niech Panowie się wypowiedzą.

Niektórych, jak mnie nie męczą i to bardzo lubią ale ogólnie masz rację. Tak powinna robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, la_manzana napisał:

Powiem, że Go bardzo lubię i nie mogę przestać o nim myśleć. Co sądzicie?

Strategicznie to nie jest dobry pomysł. Oddajesz mu w ten sposób wszystkie asy z rękawa. Może z Tobą zrobić co zechce i powiedzieć, że sama chciałaś. Kokietuj, dotykaj, w konwersacjach używaj odpowiednich emotek, używaj dwuznacznych wypowiedzi, bądź intrygująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, la_manzana napisał:

Powiem, że Go bardzo lubię i nie mogę przestać o nim myśleć. Co sądzicie?

Byłoby to o dobre rozwiazanie i zdecydowanie lepsze niż jakieś gierki i podchody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, KorpoSzynszyla napisał:

Postaraj się go poznać prywatnie, poza pracą to wtedy może obraz się jakoś rozjaśni 

Nadmienię tylko, że nie znamy się z pracy, nigdy razem nie pracowaliśmy. Jesteśmy sąsiadami 😄 Więc od razu poznaliśmy się na bardziej prywatnym gruncie. 

Edytowano przez la_manzana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakbym cos takiegoo uslyszal to kobieta by nie pozalowala tego na pewno, próbuj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, downhiil napisał:

jakbym cos takiegoo uslyszal to kobieta by nie pozalowala tego na pewno, próbuj 

Tez mozesz jej tak powiedziec, ze bardzo ja lubisz i myslisz o Niej?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odebranie tejże wiadomości zależy od człowieka dlatego lepiej się zastanów 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Niburdiama napisał:

Tez mozesz jej tak powiedziec, ze bardzo ja lubisz i myslisz o Niej?

mysle że teraz jej ruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, downhiil napisał:

mysle że teraz jej ruch

A co to jakieś szachy? Jeżeli coś czujesz do Kobiety to trzeba wydusić to z siebie tak aby nie ciążyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×