Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
zacieszna

Własne mieszkanie

Polecane posty

Właśnie stanęłam nad waznym wyborem w moim zyciu -  mieszkania. Szukam opinii na temat mieszkan w Krakowie, bo tam bede chciala sie osiedlic. Lepsze mieszkanie deweloperskie, czy z rynku wtornego? Jakie macie z tym doswiadczenia? 

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, zacieszna napisał:

Lepsze mieszkanie deweloperskie, czy z rynku wtornego? Jakie macie z tym doswiadczenia? 

Ja wolę do kapitalnego remontu z rynku wtórnego bo nowe mieszkania są budowane poza ścisłym centrum a nie wyobrażam sobie mieszkania poza nim. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2021 o 20:18, 18karat napisał:

Dom na przedmiesciach

To fajna opcja, ale chyba na dom mnie jeszcze nie stać 😅 

Pracuje na Podgórzu wiec w sumie fajnie by bylo tez miec blisko z domu do pracy 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, zacieszna napisał:

To fajna opcja, ale chyba na dom mnie jeszcze nie stać

Miałem, sprzedałem po 12 latach, nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również preferuje mieszkanie w miescie, lubie miec wszystko blisko (praca, sklepy, lekarz, itd). Nie jestem przekonana do rynku wtornego, ciezko znalezc mieszkanie z ladnym ukladem pomieszczen i boje sie, ze remont wyniesie wiecej niz zakladalam. Bezpieczniej chyba pojsc w deweloperke. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie szukasz? W jakim mieście? W Krakowie buduje się kilka fajnych inwestycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dorka123 napisał:

A gdzie szukasz? W jakim mieście? W Krakowie buduje się kilka fajnych inwestycji.

W Krakowie szukam tak jak pisalam wyzej. Okolice Podgorza mnie interesuja, ale jesli mieszkanie bedzie mialo super dojazd to inne dzielnice rowniez wchodza w gre 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może Osiedle Bonarka Living? Ostatnio czytałam, że jeszcze 50 mieszkań zostało w tej inwestycji, zobacz na stronie echo investment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2021 o 20:59, Dorka123 napisał:

Może Osiedle Bonarka Living? Ostatnio czytałam, że jeszcze 50 mieszkań zostało w tej inwestycji, zobacz na stronie echo investment

Przyjrzałam się ofercie tego dewelopera, a szczegolnie osiedlu o ktorym wspomniałas i podoba mi sie oferta. Cena za m2 jest akceptowalna biorac pod uwage jak wyglada teraz rynek nieruchomosci w Krakowie. Spodobało mi sie tez u nich osiedle ZAM, bo mieszkania maja bardzo ciekawe układy, kojarzysz tez ta inwestycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oba te osiedla buduje ten sam deweloper? Jeśli chodzi o osiedle ZAM, zapowiada się naprawdę świetnie. Przekonuje mnie ilość zieleni, a to wielki plus w tak bliskiej odległości do centrum miasta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie od tego dewelopera w Krakowie budują się trzy osiedla. Jest jeszcze Osiedle KRK, ale lokalizacja chyba nie do końca dla mnie, ale może Ciebie zainteresuje. Też mi się spodobało to w ZAM, ze jest tyle zieleni i chętnie poczytam opinie osób mieszkających w pobliżu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w takim przypadku potrzebny jest kredyt hipoteczny nam udało się to załatwić dzięki pomocy specjalistów z placówki SANTANDER PARTNER z Mińska Mazowieckiego ul Warszawska 111 lok.20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×