Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
goldenkey

Edukacja w kierunku Concierge (Konsjerż)

Polecane posty

Jestem osiemnastoletnią uczennicą liceum. Wkrótce osiągnę wykształcenie średnie. Wybrałam liceum jako iż nie wiedziałam co chce robić w życiu. Od pewnego czasu z racji, że niedługo wkraczam w dorosłość, wzięłam pod lupę interesujące mnie prace i doszłam do wniosku, że zawód powiązany z Hotelem to coś dla mnie. Jednakże nie chcę być zwykłą pokojówką, a kimś pokroju kamerdynera. Kimś takim wydał mi się Concierge, zawód ten spełnia moje wszystkie oczekiwania, innymi słowy jest moją pracą marzeń. Jestem zdeterminowana do zdobycia wykształcenia i kwalifikacji odpowiedniej aby stać się Konsjerżem. Jednakże gubię się w tym całym systemie i nie wiem w jaki sposób zdobyć te kwalifikacje. Poprzez to mam między innymi namyśli: kierunek oraz kursy, które przybliżą mnie do celu. Najlogiczniejsza zdaje się być szkoła hotelarska, ale czy oby na pewno?  Może turystyka jest lepszym wyborem? Jakie kursy pomogą mi zdobyć wymarzoną prace? Jestem strasznie zagubiona. Po wielu dniach szukania informacji na ten temat jedyne do czego doszłam to nikła popularność zawodu w Polsce, a zdecydowanie większa w Ameryce. Język Angielski to dla mnie żaden problem więc w ostateczności wyjadę za granice, wtedy nie mam najmniejszych wątpliwości jak ukierunkować moją karierę z racji, że poza naszym krajem istnieją szkoły posiadające w ofercie kształcenie w tym zawodzie. Jednakże taki wybór wiązałby się z zaciągnięciem przeze mnie kredytu już na samym starcie wkroczenia w dorosłość (strasznie się tego obawiam). Dlatego bardzo mi zależy na znalezieniu możliwości edukacji w Polsce. Z chęcią powielę ten post na innych forach o zbliżonej tematyce do tego postu jeżeli ktoś takowe zna. Bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc. Z góry dziękuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×