Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Revien

Co Wy sądzicie na temat takiego faceta ?

Polecane posty

Jeden gość napisał te słowa:

 

Cytat

Któregoś pięknego razu zalogowałem się na Sympatię, jak co rano ...
Przejrzałem jak zawsze swoją pocztę, odpisałem na listy Przyjaciół i Znajomych, potem przeszedłem do polubień w Bingo (miałem zwyczaj odwzajemniać).
Ktoś mnie chyba dziś "polubił" ...
"Trzeba odwzajemnić" - pomyślałem z uśmiechem, przechodząc do tej opcji i patrząc, kto też zwrócił na moją skromną osóbkę uwagę i zdecydował się mnie "kliknąć" ...

Ujrzałem tam Kogoś, na widok Kogo z wrażenia po prostu zapomniałem, że trzeba oddychać ...

Ze zdjęcia wpatrywały się we mnie wielkie, zielone oczy - na wpół żartobliwie, na wpół zalotnie ... 🙂
Uśmiech był enigmatyczny - myślę, że bardziej niż Mona Lisy. Długie blond włosy, śliczna buzia i piękna, emanująca kobiecością sylwetka. Ktoś, na widok Kogo każdemu facetowi zrobiłoby się gorąco ...

Różniłaś się znacznie od reszty pięknych kobiet, które tu miały swoje profile ... One były butne, traktowały ludzi z pogardą, zapatrzone tylko w siebie i swoje powodzenie u mężczyzn - u tych samych, którymi tak pogardzały ...
Lecz nie Ty ... Uśmiechająca się, traktująca ludzi z życzliwością i szacunkiem, skromna. Otwarta i chętnie rozmawiająca z innymi.

Nie były Ci nawet potrzebne zdjęcia z sesji foto robionej przez profesjonalistów. Aby uzewnętrznić Twoje piękno, wystarczyło że ktoś zrobił Ci zdjęcia telefonem komórkowym ... Niebywałe ...

Niajpiękniejsza Kobieto Sympatii - czy Ty wiesz, co byłoby moim największym pragnieniem w życiu ? Nie ! żaden seks i tym podobne !

Chciałbym móc spędzić z Tobą jeden, jedyny wieczór !

Móc wziąć Cię za rękę i pospacerować z Tobą w ciepły, letni wieczór nadwiślańskimi bulwarami. Rozkoszując się zazdrosnymi spojrzeniami innych mężczyzn ...
Chciałbym móc zjeść z Tobą późną kolację na Starym Mieście w jakiejś klimatycznej knajpce, a potem siedząc naprzeciw Ciebie słuchać Twoich opowieści, zalany po uszy dopaminą. Taki stan upojenia, bez alkoholu ...
Chciałbym móc wziąć Cię na ręce, ponieść i usadzić na siedzeniu mojego samochodu. A potem otworzyć jego dach i rozkoszować się jazdą po Warszawie, nocnymi światłami miasta, Twoją przy mnie obecnością.
Chciałbym wreszcie pójść z Tobą do baru karaoke. I zaśpiewać coś - tylko i wyłącznie dla Ciebie ...
Chciałbym wreszcie móc zabrać Cię na seans do Planetarium, aby siedząc obok Ciebie i trzymając Cię za rękę - podziwiać gwiazdy i opowiadać Ci o nich ... A potem pokazać Ci je na pogodnym, nocnym niebie.
(Nawiasem, gdybym miał wskazać Twoją własną - byłaby to Wega: piękna, silnie świecąca perłowym światłem - wyróżniająca sie na nieboskłonie, tak pełna życia ...)

A potem ?

A potem to jak dla mnie, świat mógłby się nawet skończyć. Przyjąłbym to ze stoickim spokojem, bowiem po takim spotkaniu z Tobą mógłbym śmiało powiedzieć, że miałem już w życiu wszystko !

Ktoś kiedyś śpiewał takie słowa:

"Ze stu snów ten jeden chcę naprawdę przeżyć
Ze stu twarzy Twoją chcę naprawdę mieć"

i one jest właśnie dobrym uzewnętrznieniem tego, co teraz czuję ...

A Wy co o nim sądzicie ? Jest mięczakiem ? Jest mało męski, że tak pozwala się zauroczyć kobiecie ? A może gość ma po prostu "kuku na muniu" i powinien się leczyć ?

Edytowano przez Revien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, wariete napisał:

Masz dziewczynę? 🤔

Ja ? 🙂 Nie, ale przecież nie o mnie tu chodzi tylko o gościa, który napisał te słowa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stwierdziłam, że opisujesz siebie posiłkując się osobą trzecią. Romantyk ten Twój gość/kolega. Dlaczego nie masz dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wariete napisał:

Stwierdziłam, że opisujesz siebie posiłkując się osobą trzecią. Romantyk ten Twój gość/kolega. Dlaczego nie masz dziewczyny?

Ludziom różnie w życiu się układa - raz jest dobrze, raz jest gorzej 🙂 I tak w koło 🙂

Ale wróćmy do tego gościa: romantyk ? Owszem, ale w dzisiejszych czasach to raczej mało chwytliwy towar, jak sądzę ja sam, obserwując świat. Ale o czym ten tekst świadczy ? O tym, że gość jest kiepem, słabeuszem, który raczej nie ma najmniejszych szans w dzisiejszej rzeczywistości ciągłej sprzedaży i nachalnej reklamy ?

A może wręcz odwrotnie ? Może to brylalnt, marzenie kobiet, którego dziś trzeba szukać ze świecą ?

Po prostu chciałbym poznać Wasze zdanie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, wariete napisał:

Taki mężczyzna to spełnienie moich marzeń. 

No dobrze, ale jak byś zareagowała na to, gdyby takie rzeczy do Ciebie pisał gość, który jest raczej bardzo przeciętnej urody. Dałabyś mu ten jeden wieczór, czy raczej powiedziała, aby szukał spełnienia gdzie indziej ? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Revien napisał:

No dobrze, ale jak byś zareagowała na to, gdyby takie rzeczy do Ciebie pisał gość, który jest raczej bardzo przeciętnej urody. Dałabyś mu ten jeden wieczór, czy raczej powiedziała, aby szukał spełnienia gdzie indziej ? 🙂

Byłam z nim do końca życia. ❤ O ile byłby prawdziwy. Skreślić człowieka tylko dlatego, że wg. niego samego jest nieatrakcyjny? Oraz ma zaniżone poczucie własnej wartości i ucieka w świat marzeń? W życiu chodzi o to, żeby znaleźć perłę na dnie oceanu i pokierować nią tak, by sama zaczęła błyszczeć.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, wariete napisał:

Byłam z nim do końca życia. ❤ O ile byłby prawdziwy. Skreślić człowieka tylko dlatego, że wg. niego samego jest nieatrakcyjny? Oraz ma zaniżone poczucie własnej wartości i ucieka w świat marzeń? W życiu chodzi o to, żeby znaleźć perłę na dnie oceanu i pokierować nią tak, by sama zaczęła błyszczeć.

Wobec tego pochylę przed Tobą głowę w geście szacunku. Ja także słyszałem powiedzenie, że nawet największy przeciętniak przy odpowiedniej Kobiecie stanie się lwem ... 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Kulfon napisał:

Zauroczyl sie, normalka.

Trochę się obawiam o niego, jeśli mam być szczery. Ja też mam jakieś tam doświadczenia, jeśli chodzi o panie z Sympatii. Moje opinie o tych najatrakcyjniejszych paniach z Sympatii niestety nie są najlepsze ... Ale jestem człowiekiem i mogę się mylić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, wariete napisał:

Byłam z nim do końca życia. ❤ O ile byłby prawdziwy. Skreślić człowieka tylko dlatego, że wg. niego samego jest nieatrakcyjny? Oraz ma zaniżone poczucie własnej wartości i ucieka w świat marzeń? W życiu chodzi o to, żeby znaleźć perłę na dnie oceanu i pokierować nią tak, by sama zaczęła błyszczeć.

Nic dodać, nic ująć. Cudownie jest odnaleźć mężczyznę o ogromnym sercu, który obdarza Cię miłością tak silną, że nic nie jest w stanie was powstrzymać przed osiągnięciem wspólnego szczęścia. Prawdziwa miłość jest po prostu genialna i mam wrażenie, że świat mógłby być naprawdę piękniejszy, gdyby każdy mógł jej zaznać. Przy mężczyźnie wrażliwym i romantycznym można wspaniale spędzić całe swoje życie. 

A konkretniej co do przytoczonego tekstu - wydaje mi się uroczy oraz ciekawy, zwłaszcza opis wspólnego spędzania czasu brzmi bardzo przyjemnie. Niemniej, ważne by faktycznie poznał tę kobietę nim zdecyduje się zawierzyć jej swoje uczucia. Spotkanie pewnie sporo by zweryfikowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, użyszkodnik napisał:

Zreszta, zwykle faceci piszacy takie rzeczy, to ...y. Kiedys na jednym z portali Internetowych gosc w podobnie piekny sposob opisywal panne, ktora widywal przez poltora roku na spacerach wokol jeziora i nigdy nie odwazyl sie zagadac. Po jakims czasie panna znikla i nigdy wiecej sie tam nie pojawila, a on przez rok, co jakis czas, zamieszczal rzewny opis swego „wielkiego uczucia”, a nie wiadomo nawet, czy byla wolna. 😂

Czyli generalnie - nie preferujesz tego typu mężczyzny i uważasz go po prostu za kiepa, słabeusza, mięczaka, któremu brakuje męskości. Dobrze rozumiem ? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, użyszkodnik napisał:

Jak dla mnie to manipulant. Tak podkresla, ze dla niego marzeniem jest nie seks, a spacer za reke po starowce - a jedyne, co widzi w tej kobiecie, to jej walory fizyczne.
 

 

Nie masz racji. Po pierwsze - znam człowieka osobiście i nie jest to typ człowieka, który żyje tylko po to, aby mieć kolejne "laski" w łóżku.  Raczej byłby szczęśliwy, gdyby udało mu się spędzić z tą kobietą wieczór ...

 

17 minut temu, użyszkodnik napisał:

. Albo taki chory typ romantyka, który nie zna człowieka w ogole, a na podstawie wygladu dopisuje mu jakies cechy charakteru i zaczyna tworzyc cale scenariusze na tej podstawie. Normalny czlowiek nie podniecilby sie tak tym, ze ktos jest atrakcyjny i wyglada na fajna osobe, tylko najpierw probowalby to zweryfikowac.
 

 

To już prędzej. Chyba każdy z nas pod wpływem dopaminy ma tendencję do przypisywania swojej sympatii cech, których ona najczęściej nie posiada.

18 minut temu, użyszkodnik napisał:

. A to, ze jeszcze ten tekst gdzies zamiescil, swiadczy tylko o checi „zlowienia” na niego jakiejs rybki.
 

 

Ktoś, kto chce złowić "rybkę" tak się nie zachowuje 🙂 Łowi się "rybki" najczęściej na sylwetkę kulturysty i ładną buzię mężczyzny, wprost z gazetek dla pań 🙂 Łowców "rybek" można znaleźć na siłowniach i fitness-ach 🙂 W necie oni rzadko siedzą, bo siłownia zajmuje im całe życie i nie mają czasu na tworzenie peanów na cześć kobiet 🙂 Raczej są bardzo bezpośredni - pokazują zdjęcie swojego ciała i pytają daną panią, czy chce się "zabawić" 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, użyszkodnik napisał:

Albo za manipulanta.

Dobrze rozumiesz.

Wolę więc dopytać o szczegóły: Twoim zdaniem adorowanie Was jest niemęskie i zdradza życiowego przegrywa ? Dobrze to pojąłem ? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, użyszkodnik napisał:

Wiekszosc kobiet lowi sie na ladne slowka, a nie na sylwetke. To mezczyzni zwracaja uwage przede wszystkim na wyglad.

Napisales, jakie robi na mnie wrazenie, to Ci odpisalam.

Pozwól, że się z Tobą nie zgodzę. Zrobiłem kiedyś eksperyment i na jednym z portali randkowych zamieściłem swoje "słabe" zdjęcia z dalekiej przeszłości. Efekt - zero odwiedzin. Dałem w miarę aktualne - licznik odwiedzin cykał co moment. Więc nikt nie zdoła mnie przekonać, że kobiety nie patrzą na wygląd. Oczywiście, że patrzą. I to nawet bardziej, niż mężczyźni. Tylko nie chcą o tym mówić wprost. Bądźmy zatem szczerzy 🙂 Ale aby była jasność - nie uważam tego za coś złego. Niech każdy wybiera tak, jak mu najlepiej będzie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Kulfon napisał:

Trudno to nazwac prawdziwa miloscia, facet zauroczyl sie we wlasnych fantazjach na temat osoby na zdjeciu.

Właśnie to nie jest miłość, tylko zauroczenie. I zdziwiłem się, że tak mocne. Ale ten facet jest naprawdę wrażliwy i ma bardzo bogatą sferę emocjonalną. Mnie wrażliwości nie brakuje, ale ja przy nim w tej dziedzinie jestem tępy jak kłoda ... 🙂

Edytowano przez Revien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie tylko że chce spędzić z tą dziewczyną jeden wieczór no chyba że ma powody które na więcej mu nie pozwolą.Zresztą na portalach ludzie nie są prawdziwi piszą żeby pokazać się z jak najlepszej strony. Tylko poznanie takiej osoby daje gwarancję chociaż nawet po latach można się rozczarować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Lady S napisał:

Nic dodać, nic ująć. Cudownie jest odnaleźć mężczyznę o ogromnym sercu, który obdarza Cię miłością tak silną, że nic nie jest w stanie was powstrzymać przed osiągnięciem wspólnego szczęścia. Prawdziwa miłość jest po prostu genialna i mam wrażenie, że świat mógłby być naprawdę piękniejszy, gdyby każdy mógł jej zaznać. Przy mężczyźnie wrażliwym i romantycznym można wspaniale spędzić całe swoje życie. 

A konkretniej co do przytoczonego tekstu - wydaje mi się uroczy oraz ciekawy, zwłaszcza opis wspólnego spędzania czasu brzmi bardzo przyjemnie. Niemniej, ważne by faktycznie poznał tę kobietę nim zdecyduje się zawierzyć jej swoje uczucia. Spotkanie pewnie sporo by zweryfikowało.

Czyli Ty umówiłabyś się na ten wieczór z tym gościem ? 🙂 Nawet jeśli na pierwszy rzut oka nie podobałby Ci się fizycznie ? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Revien napisał:

Czyli Ty umówiłabyś się na ten wieczór z tym gościem ? 🙂 Nawet jeśli na pierwszy rzut oka nie podobałby Ci się fizycznie ? 🙂

Istniałaby taka możliwość jak najbardziej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Użyszkodnik napisał:

Nie chce spedzac z nia jednego wieczoru. To jest wlasnie jego manipulacja.

Nie popieram manipulacji ale jakby opisywał te romantyczne historie do tej kobiety co jest na portalu to nawet z ciekawości zgodziła by się na jeden wieczór tym bardziej że na sympatii chyba po coś tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Użyszkodnik napisał:

Kobiety patrza na wyglad, ale nie wybieraja partnerow do zwiazku pod katem wygladu - tak lepiej? 
Normalni ludzie nie szukaja partnerow na portalach randkowych. 

Oczywiście, że wybierają. Stąd później tyle rozwodów, bo się okazuje, że dany gość jest dobrym partnerem łóżkowym i ładnie wygląda. Ale niestety później okazuje się, że nic ponad to i życie z nim to męczarnia. A mówię to na podstawie obserwacji losu moich trzech koleżanek z lat studenckich. Zresztą, na portalach randkowych też to doskonale widać. A mówię to tym razem na podstawie moich własnych doświadczeń: większości piszących do mnie pań zupełnie nie interesuje, kim ja jestem (większość nie czyta nawet opisu i później pyta o rzeczy, które mogły z niego spokojnie wyczytać). Piszą, bo po prostu zobaczyły zdjęcie faceta, który im się mniej lub bardziej spodobał i traktują jak towar w supermarkecie - "spodobało mi się opakowanie, więc chcę zabrać towar z półki". Oczywiście nie twierdzę, że wszystkie, ponieważ uraziłbym wiele normalnych kobiet. Ale niestety zdarza się to dość często.

A jeśli nie na portalach randkowych, to gdzie Twoim zdaniem ludzie powinni szukać ? 🙂 Ja myślę, że to tak samo dobre medium do poszukiwań, jak każde inne 🙂 Zależy to tylko od "chcenia lub nie chcenia" dwojga osób 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, LenaN napisał:

Dziwi mnie tylko że chce spędzić z tą dziewczyną jeden wieczór no chyba że ma powody które na więcej mu nie pozwolą.Zresztą na portalach ludzie nie są prawdziwi piszą żeby pokazać się z jak najlepszej strony. Tylko poznanie takiej osoby daje gwarancję chociaż nawet po latach można się rozczarować

On to by się jak sądzę dał poćwiartować na żywca w zamian za spędzenie z tą kobietą więcej niż jednego wieczoru 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

Wprost przeciwnie. Dobry bajer u faceta jest w cenie! Kobiety to bardzo lubią 

No właśnie nasza Koleżanka twierdzi coś wprost przeciwnego i stąd moje poważne zdziwienie 🙂  Bo przecież gdyby faceci byli tacy "płascy", to nigdy nie powstałaby sztuka i poezja ... 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, LenaN napisał:

Nie popieram manipulacji ale jakby opisywał te romantyczne historie do tej kobiety co jest na portalu to nawet z ciekawości zgodziła by się na jeden wieczór tym bardziej że na sympatii chyba po coś tam jest

Czyli jednak Leno ? 🙂 Ostrożnie bo ostrożnie, ale zgodziłabyś się chociaż z samej ciekawości ? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Użyszkodnik napisał:

 a na tych portalach sa glownie starszawi faceci kolo 50-tki, wiec i tak nie mam czego tam szukac. 😂

Tak się zabawnie składa, że ja też jestem starszawym facetem koło 50-tki 😁Ale w sumie tu Ci przyznaję rację. Moim zdaniem maksymalna różnica wieku to jakieś 8, góóóóra 10 lat 🙂 Tak w dół, jak i w górę 🙂 Każdy ma swoje preferencje i każdy ma swą grupę wiekową 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ja myślę o takim facecie? Mam nadzieję, że ma twardą d*pę, bo często będzie w nią od życia i od kobiet dostawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki facet to rzadkość i to dobrze.  Nie zyciowy.  O ile rozumiem, ze mozna sie zauroczyć to do opisywania tego w taki sposób trzeba być wrażliwym artysta romantykiem, a z takim czlowiekiem zycie jest trudne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom można być jednocześnie bardzo wrażliwym, jak też i silnym psychicznie.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, EwaWa napisał:

trzeba być wrażliwym artysta romantykiem, a z takim czlowiekiem zycie jest trudne

To prawda. Niemniej jak najbardziej WARTO jest podjąć takie "wyzwanie".

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Revien napisał:

Oczywiście, że wybierają. Stąd później tyle rozwodów, bo się okazuje, że dany gość jest dobrym partnerem łóżkowym i ładnie wygląda. Ale niestety później okazuje się, że nic ponad to i życie z nim to męczarnia. A mówię to na podstawie obserwacji losu moich trzech koleżanek z lat studenckich. Zresztą, na portalach randkowych też to doskonale widać. A mówię to tym razem na podstawie moich własnych doświadczeń: większości piszących do mnie pań zupełnie nie interesuje, kim ja jestem (większość nie czyta nawet opisu i później pyta o rzeczy, które mogły z niego spokojnie wyczytać). Piszą, bo po prostu zobaczyły zdjęcie faceta, który im się mniej lub bardziej spodobał i traktują jak towar w supermarkecie - "spodobało mi się opakowanie, więc chcę zabrać towar z półki". Oczywiście nie twierdzę, że wszystkie, ponieważ uraziłbym wiele normalnych kobiet. Ale niestety zdarza się to dość często.

A jeśli nie na portalach randkowych, to gdzie Twoim zdaniem ludzie powinni szukać ? 🙂 Ja myślę, że to tak samo dobre medium do poszukiwań, jak każde inne 🙂 Zależy to tylko od "chcenia lub nie chcenia" dwojga osób 🙂

Takie same dobre miejsce jak każde inne. I tak samo jak w każdym innym miejscu najpierw zwracasz uwagę na wyglad. W autobusie czy tramwaju jedzie zapewne kilka przewspaniałych osób, ale zwracasz uwagę tylko na te które Ci się podobają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×