Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Nataliaaaaaa

Problemy uczuciowe

Polecane posty

Hej mam 16 lat i duży problem. Proszę pomóżcie mi. Nie chcę się za dużo rozpisywać więc w skrócie wam to napiszę. A więc mam chłopaka który ma 24 lata (wiek się nie liczy w miłości więc proszę nie oceniać) bardzo się kochamy i dogadujemy ze sobą wiadome tak jak w normalnym związku się nieraz kłócimy ale i tak się kochamy. Jesteśmy od siebie 500km ale przyjeżdżał do mnie nieraz i mama go polubiła bo nocował nawet u mnie kilka dni a potem coś sobie ubzdurała o nim i kazała mi jechać. Kazała mi z nim skończyć i wgl ale ją przekonałam i nam pozwoliła być razem pod warunkiem że bd dzwonił do mnie o 16 dopiero bo mam lekcje i tak dalej. Wiadome że nie dokońca przestrzegaliśmy zasad ale zasady są po to żeby je łamać a jak wychodzę rano z psem to zawsze z nim gadam i się do tego przyzwyczaiłam. Po dwóch miesiącach przeczytała jedną moją wiadomość z nim bo na chwilę zostawiłam tel i przeczytała że napisał "dzwonisz do mnie czy nie" bo miałam do niego dzwonić ale nie zobaczyłam tego i ona odrazu że tak się do mnie oddzywa i wgl i zaczęła mi wygadywać że mam z nim skończyć bo to nie jest chłopak dla mnie i nierób z niego i wgl a ja siedziałam zamknięta w pokoju i płakałam bo każdy u mnie w domu przestał tolerować mojego chłopaka więc miałam wszystkiego dość. Napisałam wszystko chłopakowi o tym wszystkim a on że damy radę się z tym ukrywać że jesteśmy razem i wgl a po dwóch dniach mama chciała mój telefon na chwilę żeby zobaczyć czy nie mam z nim kontaktu a ja przestraszona nie chciałam jej dać telefonu bo wiadomo że mam z nim kontakt i nie sądziłam że będzie mnie non stop sprawdzać ale jednak. Uznała że niby się na nią rzucam i zobaczyła połączenie od niego w moim tel więc wzięła mi telefon i schowała nawet powiedziała że zapisze mnie do psychologa nie wiem czm, po dwóch dniach ubłagałam ją o ten tel i mi oddała pod warunkiem że na jej oczach usunę jego nr i wszystko z nim związane więc to zrobiłam i też musiałam bloknąc go na Messengerze więc to zrobiłam i ja płakałam i ona i powiedziała mi że znajdę sobie lepszego i wgl bo z nim przyszłości nie będę mieć a ja uważałam inaczej. Po tym jak mi oddała telefon to go odblokowałam i napisałam że nie możemy być razem bo widzi co się dzieje i no a on płakał i pisał że nie chce mnie stracić i że mnie kocha i możemy się ukrywać, ja go zablokowałam na messie a po kilku minutach napisał do mnie z innego konta które stworzył żeby do mnie pisać więc mnie przekonał bo też nie chce go stracić i go kocham i nie mg tak o wymazać go z pamięci więc tak o to do teraz się ukrywamy i boje się że pewnego dnia nas nakryje ktoś i będzie ze mną źle. Proszę was pomóżcie mi bo nie wiem co robić pokryjemu z nim pisze i gadam kiedy mogę ale niedługo może to wyjść na jaw (ostrzegam że już rozmawiałam z nią o tym że go kocham i nie chcę go zostawiać ale na nią te moje gadanie nie działa) co mam robić? Ukrywać ten związek przed mamą jak go kocham? O tym wie tylko moja przyjaciółka nikt więcej ale może nadejść moment jak mama albo ktoś z rodziny się dowie i mi znowu telefon zabierze i nie będe miała z chłopakiem wgl kontaktu i o to najbardziej się boje a nie umiem go tak zostawić bo go kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da się tak po prostu zapomnieć o osobie którą się kocha. Nikt a nawet mama nie może mi wybierać chłopaka bo to ja się uczę na błędach i przeżywam swoje życie po swojemu a nie ktoś za mnie więc to moje wybory mam prawie 17 lat i umiem o siebie zadbać każdy tylko mnie kontroluje i sprawdza nikt mi chłopaka nie wybierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrób jak sama uważasz. Dzieckiem nie jesteś i sama decyduj o sobie. Daleko ten twój chłopak no ale to wasza sprawa. Mimo że młoda jesteś to mądrze napisałaś że to TY przeżywasz swoje życie a to jest bardzo ważne by być samodzielną i niezależną osobą. Najwyżej popełnisz błąd i poniesiesz jego konsekwencje ale to będzie twój błąd i twoje decyzje.

Edytowano przez Misiowie puszyści
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Misiowie puszyści napisał:

Najwyżej popełnisz błąd i poniesiesz jego konsekwencje ale to będzie Twój błąd i twoje decyzje.

Błąd popełniony przez jednego członka rodziny, zaważa na życiu całej rodziny. Zwłaszcza gdy dotyczy niepełnoletnich dzieci.

Za wcześnie chcesz się wiązać z kimkolwiek, Autorko. Przed Tobą szkoła średnia i studia. Skup się na edukacji bo to, otwiera  nowe horyzonty i zapewnia niezależność, która jest bardzo ważna dla kobiety. 

Chłopak brzydko do Ciebie pisze, już teraz. Nie trudno na tej podstawie, domyśleć się, co będzie później. Nie doszukuj się złych intencji w decyzjach matki. Ona chce Cię chronić.

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×