Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim12009

Nie mam siły

Polecane posty

Witam, nazwałam się tak bo nie chce żeby ktoś mnie rozpoznał. Szukam tylko ewneualnego wsparcia lub pomocy. Moi rodzice od nigdy nie lubili zwierząt, nie mieli do nich serca. NIBY PRZYPADKIEM rozjeżdżali i wywozili je. Ale dziś gdy moja mama pozbawiła mnie mojego jedynego przyjaciela - kota. Mam ochotę się zabić. Cały czas czekala na to aż nie będzie mnie w domu by móc to zrobić. Na początku chciala tego kota jak i pozostale ale moja rodzina traktuje je jak maszynę do łapania myszy

 

. Teraz mój przyjaciel leży na polu obok mojego domu. Mój tata wyzucil go tam jak jakiegoś śmiecia, nawet nie zakopał ani nic. Teraz gdy to pisze lecą mi łzy

Wiem ze inni mają gorsze problemy, ale to byl moj jedyny przyjaciel i nawet się z nim nie pożegnałam, a moja rodizne udaje ze nic się nie stało, a ponadto moja mama rozjechała jeszcze 5 innych kotów. Co mam zrobić w takiej sytuacji?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Anonim12009 napisał:

Co mam zrobić w takiej sytuacji?

Jeśli ma być skuteczne, zgłosić do prokuratury. Jeśli nie masz jaj, to zostaje Ci tylko się mazać i nie pozwalać na żadne, inne zwierzęta w domu. Oddawać je natychmiast dobrym ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×