Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
18karat

Piotrek zakolak

Polecane posty

Piotrek był spokojnym 17-letnim chłopakiem mieszkającym z rodzicami w 25m mieszkaniu. Mierzył zaledwie 171cm wzrostu, okrągłą twarz miał pryszcze i już widoczną łysinę. Dobrze się uczył więc chodził do najlepszego liceum w mieście.

Chodził do klasy z Julią (pic rel), piękną wysoką (ok 175cm) brunetką z już nieżle wyćwiczonym ciałem i wydatnymi pośladkami. Był w niej zakochany po uszy. Niestety on dla niej był kompletnie niezauważalny, rozmawiali jedynie przed matematyką, gdy przepisywała za każdym razem zadania od Piotra.

Julia spotykała się z Mateuszem, 23-letnim mechanikiem mieszkającym sam w jednorodzinnym mieszkaniu, które dostał w spadku po dziadkach. Mateusz skończył zawodówkę i pracuje w warsztacie samochodowym, w wolnym czasie chodzi na siłownie i gra na PS4. Co zatem widziała w nim Julia? Mateusz miał 194cm wzrostu, silne rysy twarzy i krótko obcięte bardzo gęste czarne włosy, do tego szerokie wyćwiczone barki. To właśnie z nim Julia straciła swoje dziewictwo i regularnie uprawia seks.

Pewnego dnia w szkole klasa Piotrka i Julii miała okienko w trakcie zajęć. Nic specjalnego sie nie działo, Piotrek postanowił się pójść odlać, pomylił jednak toalety i wylądował w damskiej. Zorientował się że coś jest nie tak, chciał się cofnąć, ale usłyszał otwierające się drzwi i szybko schował się do kabiny. Usłyszał głos mówiący do telefonu.
- "No już jestem w toalecie, będe czekać w pierwszej kabinie od wejścia".
To była Julia, która po spędzeniu chwili przed lustrem, weszła do kabiny obok tej w której siedział Piotrek. Piotrek cały zestresowany zastanawiał się na kogo będzie czekać Julia. Zauważył że na górze kabiny znajduje się mała szczelina, wszedł więc na kibel i w tej szczelinie miał widok z góry na Julię siedzącą w kabinie. Po chwili ktoś wszedł, to był Mateusz i zaczął namiętnie całować się z Julią, serce Piotrka niemal nie pękło, myslał sobie "w czym on jest niby lepszy ode mnie, na pewno nie odrabia jej lekcji ani nie przepuszcza w drzwiach, nie zgadza mi się to z tym co tłumaczyła mi mama i babcia", zauważył że Julia rozpina Mateuszowi spodnie który wyciągnął sterczącą halabardę, "Ma chyba 2 razy większego niż ja" - pomyślał Piotrek, który już dłużej nie mógł na to patrzeć. Bał się jednak wyjść zanim skończą, więc czekał słysząć jak Julia dławi się knagą Mateusza. Po jakimś czasie dzwięki ucichły.
- "Smakowałeś wybornie jak zawsze!" - szepnęłą Julcia oblizując usta z uśmiechem. Para wyszła z kabiny, słychać było jeszcze szum wody i dzwięk otwierających się drzwi. Piotrek wyszedł, wychylił się z drzwi od łazienki. Jednak zaliczył wpadkę, Mateusz się odwrócił i zauważył Piotrka.

Całą resztę dnia Piotrek był zmartwiony i zestresowany, nie poszedł jak zawsze na lekcje wf-u, wyszedł ze szkoły a przed nią stał Mateusz. Chciał przejsć obok nie patrząc się na niego. Mateusz krzyknął jednak
- "Eee młody, to ty byłeś w toalecie?"
- "Nie, skąd" - odparł nerwowo Piotrek
- "Nie kłam, poznaje te brzydkie pryszcze i zakola, mów co widziałeś"
- "Nic nie widziałem"
- "Słuchaj podglądaczu, masz dwie opcje, albo do końca miesiąca przynosisz mi codziennie 50zł po szkole do warsztatu, albo dostaniesz wpie.rdol, wybieraj"
Piotrek bał się dostać po mordzie od tego herosa wzrostaka, wybrał więc 1 opcje.

Niestety Piotrek nie miał aż tyle pieniędzy, na 5 dni przed końcem miesiąca nie pojawił się w warsztacie Mateusza, ten jednał był czujny i znalazł Piotrka przed domem i spuścił mu łomot. Piotrek wrócił z limem do domu, zauważyła to jego matka - Wioleta, która była 35 letnią zadbaną kobietą z dużym biustem. Weszła do jego pokoju i zaczęła dopytywać, kto to zrobił Piotrkowi. Piotrek ze łzami w oczach przyznal się że był to Mateusz. Pani Wiolecie udało się wydobyć od syna adres do warsztatu i postanowiła się tam wybrać, by postraszyć Mateusza.
Wioleta weszła do warsztatu i zapukała do drzwi, nie wiedziala wtedy jeszcze, że będzie miała do czynienia z nieziemskim herosem o ciele adonisa. Mateusz otworzył i w tym momencie Pani wioleta zapomniała co miała powiedzieć, była wpatrzona w uśmiech i hunter eyes młodego pięknego mężczyzny ...
cdn..

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Typ wchodzi na dwa konta żeby mnie pocisnąć xD ha tfu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, ptaszek w dziupli1 napisał:

Co za bajki  ja bym się  w takiej  zyrafie  w życiu  nie zakochał 🤮

Bo pewnie jesteś niski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, ciabatta napisał:

jestes wysoki i zayebisty ale i tak cie jakas dziiiwka zdradzila i zawsze moze nastepna 👍

Takie jest życie kobieta nigdy nie będzie twoja do końca byku.

Teraz już mi wcale na tym nie zależy czy któraś odejdzie bo mam swoje zajeb.iste życie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ptaszek w dziupli1 napisał:

Na kafeterii?  

A te forum jest dla smutasów czy jak? 

Nie wiesz co robie prywatnie. 

Właśnie byłem sie wykąpać po treningu szamka i przeglądam neta jest spoko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Chyba koks był wciagany jak u paczino.

Babcia wie co dobre 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

To ja, Vito. Szacunku, guwniarzu.

Na tym terenie rządzą Kubańczycy zmykaj bo nafaszeruje cie ołowiem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×