Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
met12

18 latek, fetysz medyczny, lewatywa

Polecane posty

Dzień dobry,

Czy jest tutaj kobieta, którą interesuje tematyka fetyszu medycznego (to jest lewatywy, sond analnych)? Jestem młodym chłopakiem, który bardzo chciałby spróbować takiej aktywności. Odkąd sięgam pamięcią miałem ochotę na próbę czegoś podobnego.

Bardzo proszę o odpowiedź poniżej lub anonimowy kontakt pod adresem email met12@int.pl, porozmawiajmy.

Pozdrawiam, Maciek z Krakowa

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że w was tyle złego nastawienia 😞

Ja po prostu szukam kobiety, którą intrygują takie zabawy, lewatywy w stronę młodszych chłopaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Szyderca bezlitosny napisał:

Magiczny świat lewatywy...

Niech weźmie udział w zawodach i udowodni swoją wyższość nad konkurentami, wtedy jakaś laska może się nim zainteresuje bo tak, to lipa 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Szyderca bezlitosny napisał:

Magiczny świat lewatywy... 😎

moda na lewatywę była w XIX wieku i stosowano ją podobno nawet dość często z przyczyn zdrowotnych. Podobno jeszcze w latach sześćdziesiątych XX wieku jeszcze używano "rekreacyjnie" gruszek do leweatywy . Uważano wówczas, że regularne płukanie jelit raz na jakiś czas jest bardzo zdrowe ....Wtedy pewnie też pojawił się ten fetysz, który chyba ma dość długą historię. Ostatnio chyba moda na lewatywę minęła

https://cdn05.bdsmlr.com/uploads/photos/2018/12/163460/bdsmlr-163460-ALn02GjJdj.jpg

 

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja lubie takie klimaty, niestety nie mieszkam w Polsce. Ale możemy sie zgadać kiedyś pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem 17-18 lat, bylem z partnerką, która się zgadzała na podobne zabawy. Po kilku latach jak z nią gadam ona to lekko "wypiera z pamięci", ale nie ma żalu, czy czegoś innego z powodu podobnych zabaw urozmaicących seks w tamtym okresie. Jak dla mnie fajne przeżycie: D Polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, kajobecha22222 napisał:

Jak miałem 17-18 lat, bylem z partnerką, która się zgadzała na podobne zabawy. Po kilku latach jak z nią gadam ona to lekko "wypiera z pamięci", ale nie ma żalu, czy czegoś innego z powodu podobnych zabaw urozmaicących seks w tamtym okresie. Jak dla mnie fajne przeżycie: D Polecam 

najważniejsze aby wszystko, co się robi w seksie robić z aprobatą i radością

https://i.ytimg.com/vi/dKTGZFfzhHM/maxresdefault.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2021 o 20:57, met12 napisał:

Dzień dobry,

Czy jest tutaj kobieta, którą interesuje tematyka fetyszu medycznego (to jest lewatywy, sond analnych)? Jestem młodym chłopakiem, który bardzo chciałby spróbować takiej aktywności. Odkąd sięgam pamięcią miałem ochotę na próbę czegoś podobnego.

Bardzo proszę o odpowiedź poniżej lub anonimowy kontakt pod adresem email met12@int.pl, porozmawiajmy.

Pozdrawiam, Maciek z Krakowa

Odezwij się do mnie młody człowieku. Zapraszam na GG: 74341695

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2021 o 01:29, Alexandra11106 napisał:

Odezwij się do mnie młody człowieku. Zapraszam na GG: 74341695

Dziękuję za odpowiedź! Wysłałem wiadomość na GG 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

               Witam,

 

 

Napisałem do Pani na    GG: 74341695    .  Mój  numer GG  to  :     70208333.    Badania medyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×