Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
G.o.ś.ć

Czy zgodzilibyście się na taki układ?

Polecane posty

Kiedyś miałem taką okazje od można powiedzieć sąsiada bo mieszkają troszkę dalej (starsza para) ten starszy facet chciał zrobić prezent swojej żonie i zaprosić młodego chłopaka (oczywiście 18+) by spędził z nią intymny wieczór bo nie może on z nią już współżyć z powodów zdrowotnych (dokładnie nie wiem).

Ja wtedy się nie zgodziłem, chciałbym spędził noc w łóżku z jego żoną, ona ma 64 lata a ja wtedy miałem tylko 21. 

Co uważacie o takim czymś? czy dobrze myślał i czy ja słusznie nie zgodziłem się na to? nie chciałem im zrobić przykrości  odmawiać no i w sumie bardzo atrakcyjna ta jego kobieta, niestety ten sąsiad trochę się uraził i dopiero nie dawno wszystko wróciło do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, G.o.ś.ć napisał:

Kiedyś miałem taką okazje od można powiedzieć sąsiada bo mieszkają troszkę dalej (starsza para) ten starszy facet chciał zrobić prezent swojej żonie i zaprosić młodego chłopaka (oczywiście 18+) by spędził z nią intymny wieczór bo nie może on z nią już współżyć z powodów zdrowotnych (dokładnie nie wiem).

Ja wtedy się nie zgodziłem, chciałbym spędził noc w łóżku z jego żoną, ona ma 64 lata a ja wtedy miałem tylko 21. 

Co uważacie o takim czymś? czy dobrze myślał i czy ja słusznie nie zgodziłem się na to? nie chciałem im zrobić przykrości  odmawiać no i w sumie bardzo atrakcyjna ta jego kobieta, niestety ten sąsiad trochę się uraził i dopiero nie dawno wszystko wróciło do normy

czyli jednak żałujesz że odmówiłeś. 

Przy następnej okazji to Ty powiedz temu "sąsiadowi" że masz urodziny i pragniesz jego żony. Kto wie, może się uda. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, G.o.ś.ć napisał:

czy ja słusznie nie zgodziłem się na to?

Skoro pociągał cię sąsiad a nie jego żona, to zrobiłeś słusznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×