Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
84Michal84

ale mialem piekny sen

Polecane posty

snila mi sie tajlandia, chodzilem w asyscie robotow i rozmawiala ze mna piekna tajka

potem sen sie urwal 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja miałem sen że uprawiałem seks z prostytutką tak mnie naćpała że usnąłem na niej i później mnie okradła z całej chaty i policja była i się tłumaczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, TwojaMuuza napisał:

A mnie ostatnio to nic się nie śniło, 

 

18 godzin temu, Qwerty82 napisał:

Zazdroszcze, ja ostatnio jestem tak zmęczona że nic mi się nie śni, po prostu padam i budzę się znowu zmęczona jak po dniówce roboty

nic dziwnego gdybyscie spedzily chwile przed zasnieciem ze mna wasze sny byly by barwne i kolorowe ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Qwerty82 napisał:

Ale ty masz dobre i pojemne serduszko 😜

ciesze sie ze wreszcie przejrzalas na oczy,

nie tylko serduszko mam pojemne

😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Qwerty82 napisał:

Co ty możesz mieć jeszcze pojemne hmm 🤔

no domysl sie co moze byc jeszcze pojemnego 🙂 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, 84Michal84 napisał:

no domysl sie co moze byc jeszcze pojemnego 🙂 ?

Ramiona? Jak tam środa mija? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, wariete napisał:

Ramiona? Jak tam środa mija? 🙂

hehe, myslalem o czyms innym

Generalnie mija tak sobie, ale moj nastroj jest mega radosny, czuje ekstaze jakbym umarl narodzil sie na nowa, ale nowym boskim ciele... wiem ze to dziwnie brzmi ale tak sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 84Michal84 napisał:

hehe, myslalem o czyms innym

Generalnie mija tak sobie, ale moj nastroj jest mega radosny, czuje ekstaze jakbym umarl narodzil sie na nowa, ale nowym boskim ciele... wiem ze to dziwnie brzmi ale tak sie czuje

O pieniądzach, przecież wiem. Super, że jesteś radosny i w ekstazie. Nadchodzą zmiany czy już nadeszły? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, wariete napisał:

O pieniądzach, przecież wiem. Super, że jesteś radosny i w ekstazie. Nadchodzą zmiany czy już nadeszły? 

nie, nie o pieniadze... 😄 o cos innego

wreszcie po wielu latach konstrukcji i  udoskonalnia wprowadzilem do obrotu moj model reki, a teraz robie kolejne usprawnienia w domu i mam wiele przelomowych odkryc... uczucie gdy cos robisz sa to twoje pomysly i udaje Cie sie je zrealizowac jest nie do pisania

 

mniej wiecej cos jak to

tylko no inne i na module ruchomym, wykonujacym wiele czynnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 84Michal84 napisał:

nie, nie o pieniadze... 😄 o cos innego

wreszcie po wielu latach konstrukcji i  udoskonalnia wprowadzilem do obrotu moj model reki, a teraz robie kolejne usprawnienia w domu i mam wiele przelomowych odkryc... uczucie gdy cos robisz sa to twoje pomysly i udaje Cie sie je zrealizowac jest nie do pisania

 

mniej wiecej cos jak to

tylko no inne i na module ruchomym, wykonujacym wiele czynnosci

Zbudowałeś sztuczną rękę? Jesteś uzdolniony aż tak? Cudownie. A o co chodzi z tą pojemnością? To głowa, co nie? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, wariete napisał:

Zbudowałeś sztuczną rękę? Jesteś uzdolniony aż tak? Cudownie. A o co chodzi z tą pojemnością? To głowa, co nie? 🤔

calego robota przemyslowego, tym mniej wiecej sie zajmuje, programowaniem i robotyka.

no wiesz... jak chodzilo o spedzenie chwil przed snem to raczej pojemnosc ramion czy portfela tutaj odgrywa nie najwieksza role 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 84Michal84 napisał:

calego robota przemyslowego, tym mniej wiecej sie zajmuje, programowaniem i robotyka.

no wiesz... jak chodzilo o spedzenie chwil przed snem to raczej pojemnosc ramion czy portfela tutaj odgrywa nie najwieksza role 😄

Duży ten robot? Pokażesz? To wprost niemożliwe rozmawiać z kimś kto tworzy taką technologię. Plus tajskie klimaty, joga i bieganie. Ciekawe co masz na myśli przed snem? Pojęcia nie mam co mężczyzna może mieć pojemnego. Lodówki chyba raczej nie. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, wariete napisał:

Duży ten robot? Pokażesz? To wprost niemożliwe rozmawiać z kimś kto tworzy taką technologię. Plus tajskie klimaty, joga i bieganie. Ciekawe co masz na myśli przed snem? Pojęcia nie mam co mężczyzna może mieć pojemnego. Lodówki chyba raczej nie. 😉

hmm, mysle ze predzej czy pozniej i tak go zobaczysz, co ulatwialo by rozpznanie mojej tozsamosci 😉 glowny model ktory robi moj startup ma 157cm, ja po pracy robie mase innych posrednich zastosowan z poczatku z ciekawosci potem po prostu wszedlem w startup ktory zmodernizowalem i jak na razie idzie jak po masle.

coz... jak sie nie domyslisz to ci nie powiem bo bylo by to nieladnie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 84Michal84 napisał:

hmm, mysle ze predzej czy pozniej i tak go zobaczysz, co ulatwialo by rozpznanie mojej tozsamosci 😉 glowny model ktory robi moj startup ma 157cm, ja po pracy robie mase innych posrednich zastosowan z poczatku z ciekawosci potem po prostu wszedlem w startup ktory zmodernizowalem i jak na razie idzie jak po masle.

coz... jak sie nie domyslisz to ci nie powiem bo bylo by to nieladnie ;D

No wiesz... Chcę teraz zobaczyć a nie później. Szybko napisz swoją tożsamość. Mały ten robot. Prawie jak ja. A ciężki? Masz go w domu? 

Jeśli to nie jest wyobraźnia to nie wiem. Napisz choćby to było coś bardzo zboczonego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, wariete napisał:

No wiesz... Chcę teraz zobaczyć a nie później. Szybko napisz swoją tożsamość.

hahah zwlaszcza po tym co pisalem tutaj 😄

No tak, mam w domu cale powiedzy to labolatorium prywatne.

 

Coz zeby mezczyzna sprawil aby kobieta miala piekne i kolorowe sny przed snem to aby o to zadbac musi miec pojemne... jadra 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, 84Michal84 napisał:

hahah zwlaszcza po tym co pisalem tutaj 😄

No tak, mam w domu cale powiedzy to labolatorium prywatne.

Coz zeby mezczyzna sprawil aby kobieta miala piekne i kolorowe sny przed snem to aby o to zadbac musi miec pojemne... jadra 😄

Nie wychylaj się ze zwierzeniami, lepiej sobie Ciebie wyobrazić w pozie lotosu. Pojemne czy pełne? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, wariete napisał:

Nie wychylaj się ze zwierzeniami, lepiej sobie Ciebie wyobrazić w pozie lotosu. Pojemne czy pełne? 🤔

hehe... gdy pojemne jadra sa pelne efakt jest znacznie lepszy 😉

ale .... zboczylem 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 84Michal84 napisał:

hehe... gdy pojemne jadra sa pelne efakt jest znacznie lepszy 😉

ale .... zboczylem 😕

Akurat jestem i akurat Cię widzę. Cieszysz się? Pojemne jądra i myśli o nich to niebezpieczna mieszanka Michał w mojej głowie. Uspokój się więc i nie zboczaj. Siedzisz w labie? Co tam?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, wariete napisał:

Akurat jestem i akurat Cię widzę. Cieszysz się? Pojemne jądra i myśli o nich to niebezpieczna mieszanka Michał w mojej głowie. Uspokój się więc i nie zboczaj. Siedzisz w labie? Co tam?

 

no dobrze bede grzeczny, chociaz zaczelo mi sie to podobac, tak, tzn to jest dom sluzacy mi jako biuro i miejsce gdzie trzymam elektronike, komputery maszyny itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 84Michal84 napisał:

no dobrze bede grzeczny, chociaz zaczelo mi sie to podobac, tak, tzn to jest dom sluzacy mi jako biuro i miejsce gdzie trzymam elektronike, komputery maszyny itd.

Nie obiecuj bo wyjdziesz jak Zabłocki. Co Ci się podoba? Myśli o erotyce? Rozmowy niekontrolowane w kierunku wiadomym? Fajnie, zawsze to cieplej sie robi. 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, wariete napisał:

Nie obiecuj bo wyjdziesz jak Zabłocki. Co Ci się podoba? Myśli o erotyce? Rozmowy niekontrolowane w kierunku wiadomym? Fajnie, zawsze to cieplej sie robi. 

 

 

 

 

musze przyznac ze tak po prostu jest 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 84Michal84 napisał:

musze przyznac ze tak po prostu jest 😉

Gorącokrwisty? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wariete napisał:

Gorącokrwisty? 🤔

zgadlas 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 84Michal84 napisał:

zgadlas 🙂

Wcale nie zgadłam. Widać to po Tobie. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wariete napisał:

Wcale nie zgadłam. Widać to po Tobie. 🙂

hahah a to ci dopiero interesujace .

a jak Twoja choroba oraz cwiczenie ud?

czy sa juz wystarczajaco wycwiczone by sprawiac wrazenie ponetnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 84Michal84 napisał:

hahah a to ci dopiero interesujace .

a jak Twoja choroba oraz cwiczenie ud?

czy sa juz wystarczajaco wycwiczone by sprawiac wrazenie ponetnych?

Za dużo napisałeś o sobie i już wszystko wiem co Ci w nozdrzach pachnie. 

Choroba postępuje w zastraszajacym tempie i czekam na wizytę u lekarza. Natomiast uda moje są przecudnie wyrzeźbione i gotowe do kuszenia. Hahaha, przestań Michał manipulować. Nie gadaj takich rzeczy bo jestem na to za stara. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, wariete napisał:

Za dużo napisałeś o sobie i już wszystko wiem co Ci w nozdrzach pachnie. 

Choroba postępuje w zastraszajacym tempie i czekam na wizytę u lekarza. Natomiast uda moje są przecudnie wyrzeźbione i gotowe do kuszenia. Hahaha, przestań Michał manipulować. Nie gadaj takich rzeczy bo jestem na to za stara. 😎

bede pamietac by mowic o sobie mniej..... uuu moze korona ?

haha sama uzylas slowa kuszenia wiec oskarzanie mnie o uzycie manipulacji jest chyba nietrafne, pozatym nie potrafie inaczej to wpisane w moja osobowsc, ale gratuluje kuszacych ud

uwierz mi do starosci ci jeszcze daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 84Michal84 napisał:

bede pamietac by mowic o sobie mniej..... uuu moze korona ?

haha sama uzylas slowa kuszenia wiec oskarzanie mnie o uzycie manipulacji jest chyba nietrafne, pozatym nie potrafie inaczej to wpisane w moja osobowsc, ale gratuluje kuszacych ud

uwierz mi do starosci ci jeszcze daleko

Pewnie korona... Nie kontroluj się bo to najgorsza rzecz pod słońcem. I pod księżycem też. Bądź sobą to może coś z nami będzie. Jesteś bardzo roześmianym człowiekiem i było mi bardzo miło spędzić te chwile z Tobą. Teraz znikam. Miłej nocy. 🥰

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×