Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
hania1998

Jak to jest z tymi testami

Polecane posty

Hej. 20 dni po stosunku robiłam test ciążowy. Zrobiłam zdjęcie z fleszem i żadnej kreski nie widać. Pod światło widzę jakby mały szary cień jak się przypatrze. Tak to nie widać. Nie wiem czy to negatywny czy ja schizuje za bardzo. Chyba w 20 dniu po stosunku kreska powinna być już widoczna 

dodam ze jestem w 34dc, cykle najdłużej miałam 36 dni. bolą mnie piersi jak na okres i mam trądzik. żadnych objawów ciążowych nie mam

uprawiałam zabezpieczony seks, bez końca w srodku, facet miał gumkę 

Pisalam na innych forach i wstawiłam foto, dziewczyny mówią, ze negatywny ale ja się nakręcam niepotrzebnie

myślicie ze w 20 dniu po stosunku kreska byłaby widoczna nawet na zdj z fleszem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dzień spodziewanej miesiacki najwczesniej robi sie test. Zdjecia z fleszem i delikatna szara kreska to negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Eva napisał:

W dzień spodziewanej miesiacki najwczesniej robi sie test. Zdjecia z fleszem i delikatna szara kreska to negatywny

Wiesz właśnie ja mam cykle od 30 do 36 dni i zrobiłam w 33 🙂 

Wlasnie na zdjęciu z fleszem nic nie widać a poświata szarej kreski tylko pod odpowiednim katem widoczna. Skoro taki test to negatywny to oki, muszę przestać się martwić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, nie jestes w ciąży. Zastanów sie nad tabletkami dla spokoju

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×