Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

6 minut temu, Pocahontaz napisał:

ja nawet filtra nie dodaje, nic, zawsze "gołe" foto prosto z tel

Raz że nie znam sie na tych rpzerobkach, 2 że wychodzą mam wrażenie dużo gorzej niż oryginał 🤣

No ja jak pisałem w poprzednim temacie - na portalu randkowym też daje gołe zdjęcie (w sensie bez filtrów), ale w ubraniu. Uważam że nie należy eksponować klaty na takich zdjęciach 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Pocahontaz napisał:

Zdecydowanie nie.

Ja daje twarz głównie i sylwetke.

 

Czyli totalny casual. 

Ja staram się zrobić takie, żeby nie zdradzać za bardzo sylwetki. Nie lubię kiedy na takich portalach jestem oceniany przez pryzmat umięśnienia 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Pocahontaz napisał:

Zdecydowanie nie.

Ja daje twarz głównie i sylwetke.

 

Czyli totalny casual. 

Skoro bywasz na siłowni, to muszę cię spytać - wolisz mniejszych facetów, czy raczej umięśnionych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pocahontaz napisał:

Wbrew pozorom, to u mnie na 1 miejscu jest u faceta inteligencja. Mega mnie to kreci w facetach. OCzywiście dobra sylwetka nie zaszkodzi, ale podobali mi się faceci, któzy nie chodzili pasjami na siłownie, podobali sie "miesniacy", a też nieco grubsi (nie otyli!) , ale wzystkich łączylo jedno: intelekt i można było pogadac na wiele tematów.

Rozumiem.

No cóż, ze mną można pogadać na wiele tematów, ale nie sądzę żebym wiele o nich powiedział 😛

Ale to dobrze że potrafisz dostrzec wnętrze człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inteligencja dodaje mnóstwo atrakcyjności. I wtedy już nieważne czy ma duży nos, czy krzywe zęby - ważne, że można się ogrzać w blasku kogoś o bystrym, ciętym umyśle.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Pocahontaz napisał:

No bez rozmowy i czucia się ze soba swobodnie ani rusz.

Wygląd to oże nie dodatek, bo nie można tego aż tak marginalizować, ale to zdecydowanie za mało żebym się zakochała. 

Tak kiedyś usłyszałem od jednej dziewczyny, że dobry wygląd daje duże szanse na randkę/jednonocne spotkanie. Ale to inteligencja przyciąga kobietę tak, że decyduje się zostać z mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Lady S napisał:

Inteligencja dodaje mnóstwo atrakcyjności. I wtedy już nieważne czy ma duży nos, czy krzywe zęby - ważne, że można się ogrzać w blasku kogoś o bystrym, ciętym umyśle.

To było bardzo głębokie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
4 minuty temu, NieprzejrzeniePrzejrzysty napisał:

Ale to dobrze że potrafisz dostrzec wnętrze człowieka.

Przecież ona ci makaron nawija, a ty naiwny wierzysz, choć ci tłumaczyłem jak to działa. Spróbuj jej wysłać siebie na zdjęciu i nie spodobaj się, to zobaczysz ile są warte te wnętrza, inteligencje, blaski i cięte umysły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Druhu napisał:

Przecież ona ci makaron nawija, a ty naiwny wierzysz, choć ci tłumaczyłem jak to działa. Spróbuj jej wysłać siebie na zdjęciu i nie spodobaj się, to zobaczysz ile są warte te wnętrza, inteligencje, blaski i cięte umysły. 

Może inaczej, tak jak Pocahontaz napisała:

6 minut temu, Pocahontaz napisał:

Wygląd to oże nie dodatek, bo nie można tego aż tak marginalizow

Po prostu wygląd to pierwsza "bariera" spotkania. Jak nie jest odpychający to wtedy reszta nabiera znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Druhu napisał:

Przecież ona ci makaron nawija, a ty naiwny wierzysz, choć ci tłumaczyłem jak to działa. Spróbuj jej wysłać siebie na zdjęciu i nie spodobaj się, to zobaczysz ile są warte te wnętrza, inteligencje, blaski i cięte umysły. 

Z makaronu na Twoich uszach można zrobić tyle porcji spaghetti, że może w końcu mogłabym się porządnie najeść.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, NieprzejrzeniePrzejrzysty napisał:

Może inaczej, tak jak Pocahontaz

Przecież ona czyta Blankę Lipińską i myśli, że ta pisarka jest intelektualistką. Na kogo ty się powołujesz, człowieku 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Druhu napisał:

Przecież ona czyta Blankę Lipińską i myśli, że ta pisarka jest intelektualistką. Na kogo ty się powołujesz, człowieku 😉

Po prostu uważam że to co napisała ma sens, to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
4 minuty temu, Pocahontaz napisał:

No i po co kłamiesz jełopie.

Jest odkłądnie odwrotnie- to ty i wciskałes, ze lipińska to intelektualistka a ja cie wyśmiałam. 

spadówa 

Jeszcze wczoraj chciałaś Barona, bo bogaty i pięknie śpiewa i wreszcie byłabyś rozpoznawalna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Pocahontaz napisał:

No i po co kłamiesz jełopie.

Jest odkłądnie odwrotnie- to ty i wciskałes, ze lipińska to intelektualistka a ja cie wyśmiałam. 

spadówa 

Mówiłaś ostatnio że masz sprzęt do ćwiczeń w domu, mogę spytać jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Pocahontaz napisał:

2 sztangi: gryf prosty i łamany. Wolne ciężary - około 50-55  kg, może wiecej, ale nie wszystko da się zalożyc na gryf 😉

Hantelki do tego.

Gumy oporowe.

 

 

W sumie tyle.

wystarcza mi to aktualnie, ale w kazdej chwili jestem gotowa coś dokupic. O ile nie wroce na siłkę po lockdownie. 🙂

 

Kawał sprzętu!

U mnie podobnie, z tym że trochę więcej ciężaru mam.

No i mam ławeczkę do wyciskania - ale sąsiedzi nie lubią jak z niej korzystam 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, Pocahontaz napisał:

Biodrami podnosze 🙂

Więcej masz w pasie od Andzi bercika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, NieprzejrzeniePrzejrzysty napisał:

Ja staram się zrobić takie, żeby nie zdradzać za bardzo sylwetki. Nie lubię kiedy na takich portalach jestem oceniany przez pryzmat umięśnienia 😄

Niekoniecznie tak jest.  Ja na przykład zwracam dużą uwagę na sylwetkę u kobiety, ale traktuję to także jako cechę charakteru, bo to, że ćwicząca kobieta wygląda seksownie to jedno, ale doprowadzenie do takiej sylwetki i chęć jej posiadania świadczy o szeregu różnych cech osobowościowych, które są dla mnie atrakcyjne.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×