Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Przed chwilą, Leżaczek napisał:

Siłownia karnet pewnie, suplementy diety? Ja wydawałem rocznie kilka tysięcy na nie. No i dieta 1000+ dużo kasy... nie lepiej zapłacić za seegz 800 max? 😄

Karnet 0, bo pozamykane.

Suplementy? Ehh, ciężko liczyć, to hobby - nie liczę jako wydatek a inwestycja 😄

Ale możliwe że całość się zamyka w 1400-1600 zł. Może ciut więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

Siłownia karnet pewnie, suplementy diety? Ja wydawałem rocznie kilka tysięcy na nie. No i dieta 1000+ dużo kasy... nie lepiej zapłacić za seegz 800 max? 😄

Leżak nie każdy robi takie rzeczy dla seksu 🤦‍♀️ tylko na przykład samemu dla siebie 😁

Edytowano przez Elciaa29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, NieprzejrzeniePrzejrzysty napisał:

Dzięki.

Z ciebie niemała kobieta również 🙂

Do bardzo niskich raczej się nie zaliczam ale chciała bym mieć z 5 cm więcej , no niestety na to akurat już nie mamy wpływu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Elciaa29 napisał:

Do bardzo niskich raczej się nie zaliczam ale chciała bym mieć z 5 cm więcej , no niestety na to akurat już nie mamy wpływu 😉

No co ty, po co ci więcej?

To dobry wzrost dla kobiety 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

Ja robiłem to dla siebie bezpieczeństwa od łobuzów i żeby pokazać że gracz to nie pryszczary pod ścianą koleś patrzacy w ziemię. I to patrzenie w oczy mi zostało 😁😂

Czyli też robiłeś to dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, NieprzejrzeniePrzejrzysty napisał:

No co ty, po co ci więcej?

To dobry wzrost dla kobiety 😉

Nie wiem po co , zawsze chciałam być trochę wyższa , może to przez koleżanki bo miałam 2 takie najbliższe i jedna 178cm a druga 175cm 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Elciaa29 napisał:

Nie wiem po co , zawsze chciałam być trochę wyższa , może to przez koleżanki bo miałam 2 takie najbliższe i jedna 178cm a druga 175cm 😁

Haha no rozumiem 😄

Powiem tak - faceci preferują niższe, 172cm jest ok 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, NieprzejrzeniePrzejrzysty napisał:

Haha no rozumiem 😄

Powiem tak - faceci preferują niższe, 172cm jest ok 😛

Że faceci preferują to ja wiem bo te 2 koleżanki wcale takiego brania nie miały 😜

Ja chciałam być wyższa bo wydawało mi się że tak jest lepiej a nie że dla facetów 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Do 174cm może mieć tylko musi mieć drobną budowę ciała. Ciekawe ile ma Agatka.

A dlaczego musi mieć drobną budowę ?

Pisała że ma 160cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

Bo faceci nie lubią babochłopów? Musimy czuć, że damy radę zdominować to jest seksowne.

No ale przecież jest jeszcze coś pomiędzy drobną budową a babochłopem chyba nie ? 

Ja drobnej na pewno nie mam , ale do babochłopa też myślę że mi daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

Według jakich badań? Kobiety wolą wyższych a my niższe i tak to działa.

A ja wolę wyższe kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Leżaczek napisał:

Według jakich badań? Kobiety wolą wyższych a my niższe i tak to działa.

Nie uogólniaj bo nie zawsze tak jest , z resztą i wygląd i wzrost jak dla mnie jest sprawą drugorzędną.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

Z tego co widziałem masz dobrą do worka z drobna bym wrzucił jak już miałbym się zdecydować 😁

Nie sądzę żebym była drobna , zdjęcia kłamią xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
8 minut temu, Leżaczek napisał:

Według jakich badań? Kobiety wolą wyższych a my niższe i tak to działa.

Nie zawsze tak jest leżak, tak jak w każdym, innym przypadku.

Edytowano przez Benniee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

To kilka % co ma fetysz wyższej loszki się nie liczy. Tak samo jak są fetyszysci fok i dokarmiacze.

Czyli te inne, dodatkowe procenty które odbiegają od kanonu też się nie liczą? Ja uważam, że każdy się liczy i z tego mamy jedną, wielką całość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Leżaczek napisał:

Ja bym z wyższym babochłopem nie mógł być. Nie czułbym chemii już taka latala za mną pannamilionera to nie dla mnie.

Ja byłam z niższym od siebie facetem a jak byliśmy na weselu i miałam spory obcas to już w ogóle różnica była duża , jakoś wtedy kompletnie mi to nie przeszkadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Leżaczek napisał:

Kobiety nie umieją siebie ocenić xd

Może i nie , ale drobna nie jestem i nigdy nie byłam , przy takiej Agatce 49 kg to jestem konkretna baba 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

Agatka ma super ciało ale ma chłopaka...

Jak mi przykro 🥺 a tak poważnie to według mnie kobieta powinna mieć jakieś krągłości ale każdy jest inny i woli co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam i czytam i cieszę się, że już nie muszę ani martwić się o twarz, ani o krągłości. W pewnym wieku osiąga się już taki stan, że nic nie trzeba nikomu udowadniać. Po prostu człowiek odpuszcza i samo się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Leżaczek napisał:

No i jeszcze mózg charakter te rzeczy

Ach te mózgi, IQ, kompetencje intelektualne, niby to wszystko ważne, ale zawsze zaczyna się od taksowania wzrokiem. Nogi do szyi, 65 C i wtedy Panowie zaczynają analizę charakterologiczną. 

Żeby nie być uznaną za hipokrytkę, większość kobiet też patrzy na to, co na zewnątrz. Niestety...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Leżaczek napisał:

Szukamy estrogenu w kobiecie tej miękkości.

Pani mięciutkiej jak kaczuszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

Szukamy estrogenu w kobiecie tej miękkości.

Nawet intensywnie ćwicząca kobieta nie dorówna mężczyźnie (bez wspomagaczy), jeśli chodzi o tkankę mięśniową. Dlatego będą to lekko zarysowane mięśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czasem lubię iść pod prąd. 

Kiedy facet siedzi sam i nikt do niego nie zagaduje, a on ma do tego minę człowieka z potężną depresją, ale przy tym.jest w nim coś takiego... hmmm...innego, to podchodzę. I siadam obok i zaczynam rozmowę. To niesamowite, jak niektórzy potrafią być interesujący. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, A_Karenina napisał:

Ach te mózgi, IQ, kompetencje intelektualne, niby to wszystko ważne, ale zawsze zaczyna się od taksowania wzrokiem. Nogi do szyi, 65 C i wtedy Panowie zaczynają analizę charakterologiczną. 

Żeby nie być uznaną za hipokrytkę, większość kobiet też patrzy na to, co na zewnątrz. Niestety...

No nie wiem czy większość akurat patrzy na to co na zewnątrz , moim zdaniem mniej niż połowa co najmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Elciaa29 napisał:

No nie wiem czy większość akurat patrzy na to co na zewnątrz , moim zdaniem mniej niż połowa co najmniej.

Sądzę, że to myślenie życzeniowe, chcialybyśmy, żeby tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

Nie prawda najładniejsze twarze kobiet na kierunku widziałem co raczej nogi miały spuchniete jak kaczki 😁 albo dość szerokie w tyłku ale twarz taka że mózg się cieszył że może patrzeć i nie o...i 😂 jedej simpnalem ksero 😌

Przemadrzalych też nie lubię dla mnie może wydrukować napisy do filmu byle fajny był widoki na pieska. Mogę być tym inteligentnym i mądrzejszym co wytłumaczy. Chyba każdy tak woli tak samo jest w zarobkach budowie ciała wzrost. Najlepiej jak kobieta ma wszystko mniej punktów taka prosta sprawa dla oboje to lepsze.

Co innego kobieta przemądrzala, a co innego taka, która ma coś do powiedzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Leżaczek napisał:

Zobacz jak się zmieniała lalka barbie tak samo ideał piękna kobiety tych sprzed wieku przem by nie chciał takie kręgle były. Owszem kręci nas miękkość a siłka np zarysowania mięśni u kobiet odrzuca. Ale znowu jak twarz niezła i osobowośc to przymknie się oko że ma fijoła na punkcie fitnesu i kaloryfer.

Nie ma co tak uogólniać co faceci lubią bo każdy lubi co innego , jedni np niską i drobną , inni wysoką i chudą , jeszcze inni średniego wzrostu i z krągłościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Miękko to ma być tam na dole 😁😂ale fakt miała nogi jak kaczuszka ale twarz jak idealny portfel.

Portfel? 🙄 Osobliwy wybór partnerki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×