Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Warmzera

Problem z dojściem u kobiety

Polecane posty

Cześć, otóż mamy z moją dziewczyną problem mianowicie nie może dojść podczas pobudzania lechtaczki, lub podczas seksu, gdy czuje ze dochodzi dostaje takiej blokady psychicznej i już dalej nie mogę jej pieścić (takich blokad podczas jednego kochania się jest około 3-4. Dodam że mamy po 18 lat i kochaliśmy się kilka razy, i są to początki życia erotycznego u nas obojga. Czy jakaś kobieta też miała taką blokadę? Jeżeli tak to proszę o pomoc jak możemy poradzić sobie z  tym, na dłuższą metę nie chce być tylko ja zaspokajany, też chciałbym aby ona była spełniona na drodze leży tylko ten problem, pozdrawiam i dziękuję za pomoc! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Warmzera napisał:

Cześć, otóż mamy z moją dziewczyną problem mianowicie nie może dojść podczas pobudzania lechtaczki, lub podczas seksu, gdy czuje ze dochodzi dostaje takiej blokady psychicznej i już dalej nie mogę jej pieścić (takich blokad podczas jednego kochania się jest około 3-4. Dodam że mamy po 18 lat i kochaliśmy się kilka razy, i są to początki życia erotycznego u nas obojga. Czy jakaś kobieta też miała taką blokadę? Jeżeli tak to proszę o pomoc jak możemy poradzić sobie z  tym, na dłuższą metę nie chce być tylko ja zaspokajany, też chciałbym aby ona była spełniona na drodze leży tylko ten problem, pozdrawiam i dziękuję za pomoc! 

Orgazm u kobiety jest jak dziki kot... należy stopniowo i bardzo subtelnie go oswajać... efekty przyjdą z czasem...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Warmzera napisał:

Cześć, otóż mamy z moją dziewczyną problem mianowicie nie może dojść podczas pobudzania lechtaczki, lub podczas seksu, gdy czuje ze dochodzi dostaje takiej blokady psychicznej i już dalej nie mogę jej pieścić (takich blokad podczas jednego kochania się jest około 3-4. Dodam że mamy po 18 lat i kochaliśmy się kilka razy, i są to początki życia erotycznego u nas obojga. Czy jakaś kobieta też miała taką blokadę? Jeżeli tak to proszę o pomoc jak możemy poradzić sobie z  tym, na dłuższą metę nie chce być tylko ja zaspokajany, też chciałbym aby ona była spełniona na drodze leży tylko ten problem, pozdrawiam i dziękuję za pomoc! 

Nie spiesz się... to najważniejsze, wszystko przyjdzie w odpowiednim czasie. Dużo rozmawiajcie, ale też nie naciskaj na partnerkę. Jesteście bardzo młodzi, a powodów, dla których dziewczyna ma problem z dojściem może być kilka (może jest to kwestia pewnego rodzaju wstydu... może tego, że nauczyła się osiągania orgazmu wyłącznie pieszcząc się sama i teraz musi otworzyć się na nowe doznania) ... tak, czy inaczej... wszystko leży w jej psychice... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sidh`e Santee napisał:

Jeśli to rzeczywiście problem psychiczny. Czy raczej psychiczny spowodowany np. zaburzeniem fizycznym ( nadmierne przekrwienie genitaliów, powodujące dotkliwy ból, skurcz ). Na moje, raczej lekarz niż kombinowanie, biorąc pod uwagę opis.

To jest młodziutka dziewczyna, możliwe też, że to jej pierwszy partner. Potrzeba czasu, zaufania, bliskości... dla mnie to problem wyłącznie w sferze psychiczycznej (to siedzi w głowie... miałam też na początku taką blokadę), więc nie wysyłałabym jej od razu do lekarza, bo to może ją zwyczajnie wystraszyć i tym bardziej zniechęcić... delikatna dziewczyna, może zawstydzona... poznająca dopiero świat rozkoszy... 

Bardzo podoba mi się postawa chłopaka, bo świadczy o jego dojrzałości i tego, że nie myśli wyłącznie o sobie. Poradzą sobie, ale wymaga to cierpliwości 😉

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Sidh`e Santee napisał:

Może i tak jest, jak piszesz. Ja przedstawiłem problem bardziej skrajnie po prostu, by Autor miał przegląd. On zna ją najlepiej.

Z pewnością Twoja rada nie jest zła, po prostu zostawiłabym ją na koniec... jeśli okazałoby się z czasem, że nic nie działa na partnerkę autora i oczywiście pod warunkiem, że dziewczyna będzie chciała skorzystać z fachowej pomocy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, duży ogórek napisał:

Najpierw trzeba zbudować napięcie seksualne nazywa gra wstępna , dotyk , całowanie, szyja uszy itp co pisałem,. Traktuje ją jak walenie młotkiem jak do rozbijania schabowych 🙂

Nie wiem na jakiej podstawie wysuwasz takie wnioski... 🤔

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, duży ogórek napisał:

Skupia się tylko na jednym,  jak by to było najważniejsze tak nie działa.

Tak... skupia się na tym, by jego dziewczyna była w pełni usatysfakcjonowana tak samo, jak on... w sferze seksualnej to dość istotne 😉

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, duży ogórek napisał:

Skupia się tylko na jednym,  jak by to było najważniejsze tak nie działa.

Nie skupiam się tylko na jednym, napięcie jest bardzo dobrze zbudowane, proszę nie wysuwać wniosków bezpodstawnie. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, duży ogórek napisał:

Nie wchodzę w szczegóły, nawet nie pisał aż tak intymnie. Sprawiać przyjemność i wyczuć jak,  to już sobie sprawdź,, wtedy po prostu odjedzie taka przenośnia, wtedy będzie do wszystkiego zdolna tak w skrócie bez blokad.

Bardzo upraszczasz... a my, kobiety, jesteśmy zdecydowanie bardziej skomplikowane... 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, duży ogórek napisał:

nie znasz kobiet, mężczyzna też musi się podobać pociągać

Mają swojego partnera czy męża o innym marzą to sfera psychiczna.

A Ty znasz? 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, duży ogórek napisał:

znam z autopsji, ale  ja nie mogę tak jak one 😎  bardziej konserwatywny

wiedzieli prawdę je przegonili gdzie pieprz rośnie. 

Wiesz... dopytuję, bo powątpiewam... 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, duży ogórek napisał:

Przy jednym tak się będzie czuła przy drugim inaczej, sam się dziwie do czego są zdolne, nie będę pisał popatrzę na to z dystansem tylko 🤢

To jest młoda, niedoświadczona kobietka, które dopiero uczy się siebie... swoich pragnień, swoich reakcji... także tych - na partnera i jego działania 😉

To, co wcześniej pisałeś byłoby bardziej adekwatne w rozmowie nt. bardziej dojrzałej i świadomej kobiety (w sensie stricte seksualnym)... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, duży ogórek napisał:

Młoda czy stara każdą działa. Młodsze mają umiar nie są tak wyrafinowane w sensie lepsze.

Mógłbyś rozwinąć, co dokładnie masz na myśli używając określenia "wyrafinowane"? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×