Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
18karat

Przedmiotowe traktowanie

Polecane posty

Pytanie głównie do facetów. Czy sortujecie kobiety na te do związku i te do łóżka, i czy kobieta może być waszym zdaniem ,,wyeksploatowana"? 😝

Pytam bo wiadomo że tak właśnie myśli większość facetów na całym świecie i chciałbym poznać wasze opinie.

Damska część forum też może sie wypowiedzieć czy została potraktowana przedmiotowo i czy rozumie ten tok myślenia u facetów. Tylko bez wulgaryzmów to wymiana doświadczeń a nie atak na was xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, 18karat napisał:

Pytanie głównie do facetów. Czy sortujecie kobiety na te do związku i te do łóżka,

Może jestem nietypowy, ale nigdy tak nie dzieliłem. Zawsze szukałem ideału. Takiej która zarówno lubi seks i się tego nie wstydzi, oraz jest uczuciowa, bo to podstawa związku.
Taki podział, to zgoda na kompromis i przyznanie się do porażki.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Pocahontaz napisał:

Tak, zdarzało się, ale nie z powodów jakie wymieniłes. Nie rpzez facetów, którzy klasyfikowali mnie w sposób jaki napisałeś.

Po prostu mieli problemy natury emocjonalnej i to nie bylo osobiste- każda inną tez by tak potrafktowali, bo częśc facetów naprawde nie potrafi nawiązac innego połączenia niż seks z kobieta.

Kiedyś o tym nie wiedziałam, dziś wiem i po prostu takich unikam 🙂 

Czyli uchodzisz w ich oczach jako laska na raz tak? I czym to może być spowodowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej opcji u mnie.Albo obydwie strony się zgadzają i coś wspólnie budują razem, albo ustalają od razu co i jak na ''chwilę'' i tyle.Po co sobie wzajemnie komplikować życie ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Pocahontaz napisał:

Problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

Nigdzie tego nie napisałam. 

No nie zrozumiałem co tam napisałaś fakt 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, NieznajomyOn napisał:

Nie ma takiej opcji u mnie.Albo obydwie strony się zgadzają i coś wspólnie budują razem, albo ustalają od razu co i jak na ''chwilę'' i tyle.Po co sobie wzajemnie komplikować życie ?

 

Czyli nie przeszkadza Ci wcale przeszłość twojej loszki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, 18karat napisał:

Pytanie głównie do facetów. Czy sortujecie kobiety na te do związku i te do łóżka, i czy kobieta może być waszym zdaniem ,,wyeksploatowana"? 😝

Pytam bo wiadomo że tak właśnie myśli większość facetów na całym świecie i chciałbym poznać wasze opinie.

Damska część forum też może sie wypowiedzieć czy została potraktowana przedmiotowo i czy rozumie ten tok myślenia u facetów. Tylko bez wulgaryzmów to wymiana doświadczeń a nie atak na was xD

same do tego doprowadziłyście, dając się wykorzystywać mediom aby patrzono na was przedmiotowo, jak na produkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, dryblas napisał:

same do tego doprowadziłyście, dając się wykorzystywać mediom aby patrzono na was przedmiotowo, jak na produkt

Jestem facetem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, 18karat napisał:

Czyli nie przeszkadza Ci wcale przeszłość twojej loszki? 

Nie ma to dla mnie znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 18karat napisał:

Jestem facetem 

też jesteś winny tego, bo sprzedaje się to na co jest popyt, a jest popyt na przedmiotowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, dryblas napisał:

też jesteś winny tego, bo sprzedaje się to na co jest popyt, a jest popyt na przedmiotowość

A Ty jesteś niewinny czy co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Pocahontaz napisał:

Tak, zdarzało się, ale nie z powodów jakie wymieniłes. Nie rpzez facetów, którzy klasyfikowali mnie w sposób jaki napisałeś.

Po prostu mieli problemy natury emocjonalnej i to nie bylo osobiste- każda inną tez by tak potrafktowali, bo częśc facetów naprawde nie potrafi nawiązac innego połączenia niż seks z kobieta.

Kiedyś o tym nie wiedziałam, dziś wiem i po prostu takich unikam 🙂 

mówi użytkowniczka która pokazuje cycki w awatarze i tym sprzedaje się jak tani przedmiot, żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Pocahontaz napisał:

Bo to ma znaczenie tylko dla hipokrytów albo zakompleksionych na punkcie seksu facetów.

Bo skoro moga sypiać z nią bez zobowiązań i nie martwią się o nic, a nagle to samo przeszkadza im w relacji..no to ktoś tu jest nieźle zakłamany. 

Myśle że tu chodzi o zaufanie bo skoro spała z np 10 typami bez zobowiązań to jak zbudować z nią stabilny związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 18karat napisał:

A Ty jesteś niewinny czy co? 

jasne, patrze z pożałowaniem na wypinające się atencjuszki, wiem że mają problemy z dowartościowaniem i jedynie małpują co widzą w TV, potrzebują pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 18karat napisał:

Myśle że tu chodzi o zaufanie bo skoro spała z np 10 typami bez zobowiązań to jak zbudować z nią stabilny związek?

bo ona chce zbudować związek przez seks, a faceci dostają co chcą i ją olewają, albo ona nie potrafi w inny sposób zbudować nic, bo tylko wypinanie tyłka widzi gdzie nie popatrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Pocahontaz napisał:

Bo to ma znaczenie tylko dla hipokrytów albo zakompleksionych na punkcie seksu facetów.

Bo skoro moga sypiać z nią bez zobowiązań i nie martwią się o nic, a nagle to samo przeszkadza im w relacji..no to ktoś tu jest nieźle zakłamany. 

Właśnie dlatego zawsze myślałem ''trzeźwo'' pod tym kątem 😉 

''Upić'' się można na imprezie ze znajomymi 😜 

Edytowano przez NieznajomyOn
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Pocahontaz napisał:

są tu ludzie, którzy  też się pokazuja i nie oznacza to, ze to odrazu "propozycja" jełopie

To, że ty widząc kobietę ubraną lekko wyzywająco też uważasz za "propozycję seksu" skierowaną do ciebie to twoj problem 😄 

 

bo inni skaczą w ogień to i ty skaczesz? masz rozum i potrafisz myśleć samodzielnie? To zacznij to robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Pocahontaz napisał:

A nie wpadło ci do głowy, ze 1. kobiety tez lubią seks tak samo jak wy?

2. mogła spać z nimi bez zobowiązań, bo nie rokowali na nic wiecej, ale poza tym byli ok?

Dla ciebie kobieta może mieć seks tlyko jak kogos kocha, bo jak nie to ma czekać jako dziewica na swego pana?

a pan w tym czasie zalicza wszystko co sie rusza i na drzewo nie ucieka np.

dobre 😂😂

kobiety zwyke są trzymane do innego ( wyższego ) standartu, a faceci to wiadomo że w większości psy, polecą na byle kość z mięchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Pocahontaz napisał:

A nie wpadło ci do głowy, ze 1. kobiety tez lubią seks tak samo jak wy?

2. mogła spać z nimi bez zobowiązań, bo nie rokowali na nic wiecej, ale poza tym byli ok?

Dla ciebie kobieta może mieć seks tlyko jak kogos kocha, bo jak nie to ma czekać jako dziewica na swego pana?

a pan w tym czasie zalicza wszystko co sie rusza i na drzewo nie ucieka np.

dobre 😂😂

Nie no jaka dziewica ja niemam zbyt dużych wymagań ale wiesz fajnie jakby jej pół dzielnicy nie przeleciało xD no i jacyś kolorowi ale to oczywiście kwestie zdrowotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Pocahontaz napisał:

jełopie, sam walisz takie dyrdymały i frazesy a mnie piszesz o niezaleznosci w mysleniu?

komedia

i ignore, bo nie masz podjazdu z takim IQ do mnie 😄 

ty masz IQ ślimaka, sama robisz z siebie przedmiot bo masz niską samoocene i potrzebujesz atencji a potem pretensja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Pocahontaz napisał:

to mów, że piszesz o skrajnościach... 🙄

Czyli jakies dyrdymały z dupy, bo w realu normalna kobieta nie przespała sie z półkiem wojska 

Aha wiesz usłyszałem kiedyś historie na 100% prawdziwą a mianowicie ziomek obudził sie rano w Poznaniu u laski którą poderwał w klubie i zobaczył taki pamiątkowy propożec dywizji pilotów Tureckich samolotów F16 z podpisami imion i ,,Dziękujemy K za super noc" xDDD😂

Edytowano przez 18karat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, 18karat napisał:

Nie no jaka dziewica ja niemam zbyt dużych wymagań ale wiesz fajnie jakby jej pół dzielnicy nie przeleciało xD no i jacyś kolorowi ale to oczywiście kwestie zdrowotne

kolorowego spróbować to każda marzy, a nawet jak ją pół miasta przeorało i stado bambusów to się może nie przyznać i się nigdy nie dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Pocahontaz napisał:

to mów, że piszesz o skrajnościach... 🙄

Czyli jakies dyrdymały z dupy, bo w realu normalna kobieta nie przespała sie z półkiem wojska 

jak nie? mało takich obecnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, dryblas napisał:

kolorowego spróbować to każda marzy, a nawet jak ją pół miasta przeorało i stado bambusów to się może nie przyznać i się nigdy nie dowiesz

Haha gościu twój styl pisania troche mi trąca Sulejukiem z Wiylkowyji czy jak sie ta wiocha z serialu zwała 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Pocahontaz napisał:

ślimak by cię tak nie dojechał werbalnie 😂

elo 💃

ty dojechać tylko do kosmetyczki potrafisz, polecam biblioteke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pocahontaz napisał:

To fajnie, tylko jak na podstawie takich historii budujesz swoją wiedze o kobietach to cięzko Ci będzie.. 

Takich historii znam wiele. Jak wiesz mieszkam w Niemczech więc średnio słysze z jedną na miesiąc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Pocahontaz napisał:

To fajnie, tylko jak na podstawie takich historii budujesz swoją wiedze o kobietach to cięzko Ci będzie.. 

taa? a co ma budować wiedze na fikcji z TV tak jak ty, zamiast z otaczających realiów? TV ci mózg wypaliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Pocahontaz napisał:

bo to Wiechu jest klasyczny, od pługa wyszarpany

posmiac się można, ale żeby na serio dyskutować? 🙂 

oprócz cycków jakiś mózg masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Użyszkodnik napisał:

Nie wiem, prawie wszystkim kolezankom nie podobaja sie czarnoskorzy. I to bardzo. Co innego Japonczycy, o ile trafi sie jakis wysoki z normalnym fjutem. To czesc lubi. 

Jak to? Oni mają średnio 1.70 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Pocahontaz napisał:

Ale oboje wiemy w jakim środowisku sie obracasz.

Ja obracam się w innych sferach zupełnie, więc dla mnie to co Ty opisujesz jako norme to jakas patologia. 

gdzie to obracanie? na mszy w niedziele? otwórz oczy i zauważ realia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×