Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Second Floor

Czy połączenie pracy na etacie z prowadzeniem własnego sklepu internetowego to dobry pomysł?

Polecane posty

3 minuty temu, 2libed napisał:

jak mozesz w pracy odbeirać telefony i odpisywać na maile to bardzo dobry.

 

Mogę, w pracy chodzę po internetach prawie cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Sidh`e Santee napisał:

Zależy od możliwości.

Dziś większość pracodawców monitoruje działalność w sieci ( podgląd pulpitu użytkownika nie jest normą, ale wgląd w logi już powoli staje się standardem ).

Lepiej ustal to z pracodawcą, byś nie miał/a zonka

Chyba że masz moliwość działać z własnego połączenienia net ( np.przez GSM )

Nie jestem taka głupia, żeby używać służbowego komputera do celów prywatnych XD Na telefonie wszystko robię. 

Edytowano przez Second Floor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Second Floor napisał:

Jw.

Tak się składa, że prowadziłem sklep internetowy kilka lat temu. Z doświadczenia mogę Ci napisać, że pracując jednocześnie na etacie nie ogarniesz sklepu. Chyba, że pracujesz w godzinach nocnych? O ile telefony/e-maile załatwisz to nie załatwisz pakowania i wysyłek ani dostaw a jeśli będziesz mieć obsuwy, bardzo szybko Cię zjadą i pies z kulawą nogą nie będzie u Ciebie kupować. Ja miałem średniej wielkości rzeczy. Drobny sprzęt RTV i anteny. Mając 15-20 zamówień dziennie był taki zapieprz, że ledwo się wyrabiałem a to jest ilość, na której można zarobić co najwyżej na koszty. No i musisz mieć towar. Przynajmniej 1000 pozycji asortymentu na stanie u siebie a nie zamawiane w hurtowni pod zamówienie klienta. Przy mniejszym asortymencie cienko będziesz prząść.

Czarno to widzę. Chyba, że to jakiś niszowy towar o dużej jednostkowej wartości i z marżą 30 procent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 2libed napisał:

sprzedawać 10 sztuk dziennie to się nie kalkuluje i szkoda się za to brać chyba że to samochody albo nieruchomości

O tym właśnie piszę. 50 czy 100szt. można pakować jeśli robi się tylko to. Niestety w małym sklepie, w którym wszystko ogarnia jedna osoba, zwyczajnie nie wystarcza czasu bo jest mnóstwo innych zajęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, 2libed napisał:

odradzam platformy sklepowe gdzie się płaci za sklep abonament i prowizje. to nie ma sensu

Zgadza się. Tak samo jak porównywarki, które ściągają opisy i Google zbija niżej bo uznaje, że większy serwis to oryginalna treść.

Jeśli sklep internetowy to albo od razu duży z całym zespołem, gdzie każdy zajmuje się swoją działką ale to inwestycja liczona w co najmniej setkach tysięcy albo niszowy towar. Jeśli to będzie coś unikalnego i stosunkowo drogiego, można się bawić na etacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×