Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
naaatuskaaa

Miesiączka a ciąża

Polecane posty

Hej 🙂 ! Mam pewien problem...do stosunku doszło w pierwszym dniu miesiączki wtedy tez wzięłam pierwsza tabletkę anty nigdy wcześniej nie miałam z żadnymi doczynienia (biorę ovulastan) cykle mam regularne +/- 2/3 dni ale jednak chciałabym się dowiedzieć czy jest „ realna „ szansa na ciąże? Za odpowiedzi typu „zawsze jest taka szansa „ dziękuje bardzo 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile dni trwają cykle? Lub zazwyczaj którego dnia masz owulację, jeśli o tym wiesz? Im krótsze cykle i wczesniejsza owulacja, tym wieksza szansa na ciążę, ale i tak jest to najwyżej kilka procent. 

Edytowano przez Kliop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są takie wykresy w Internecie, jaka jest szansa na zaplodnienie w zależności ile dni przed owulacją był stosunek. Masz ułamki procenta lub najwyżej kilka procent szans na zajście w ciążę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli do tej pory kontrolowałaś cykle, to na pewno idzie to wyliczyć, ja zapisuje w aplikacji testera Afrodyta Smart, bo uwzględnia też nieregularne cykle, ja takie niestety mam. Wiesz, że zawsze może się coś przesunąć. Teoretycznie jeśli pierwszą pigułkę wzięłaś w pierwszy dzień cyklu, to powinna już chronić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zawsze możesz rozważyć zabezpieczenie mechaniczne, ja używam kapturka naszyjkowego Diafragma Caya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

generalnie owu moze byc nawet podwojna, wiec najlepiej sprawdzaj sobie to przy uzyciu cyclotestu my way, jest to zakup na lata, nawet jak w przyszlosci chcialabys zostac mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tabletki ponoc dzialaja od 1 dnia, musialabys tez zobaczyc jak to wyglada w przypadku twoich(ulotka), ja w pierwszy tydzien dodatkowo sie zabezpieczalam diafragma caya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×