Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Takie pytanie na szybko bo znowu świruje.

Czy jeżeli odbyłam stosunek z zabezpieczeniem (tabletki jednoskładnikowe i gumki) oraz nie było wytrysku to jest szansa ciąży?

Jakoś po 5 dniach od stosunku odstawiłam tabletki aby zobaczyć czy okres się pojawi, a tu nic.

Po 2,5 tyg od stosunku zrobiłam test ciążowy.. wyszedł negatywny.

Ale okresu nadal brak, być może z odstawienia tabletek i stresu.. jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem miesiączka się opóźnia,Albo różne ma się jej cykle. Raz mogę mieć po 21 dniach od ostatniego okresu,raz po 23,raz po 26,raz po 32 dniach. Tabletki mogą być przyczyną opóźnienia,jeśli ich nie stosujesz żeby unormować miesiączke. Opóźniony czy wczesny okres może z nich wynikać(sama przez pół roku brałam i czułam się bardziej zmęczona niż wcześniej,poza tym opozniał mi się okres i był bardzo obfity,gdy przed tabletkami miałam obfity tylko). Wpływa również na opóźnienie dieta,stres,anemia. Nie martwiła bym się ciążą, jeśli bym się zabezpieczała i w razie czego co jakiś czas robiła test. A tym bardziej gdzie było by widać, że jest negatywny wynik. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szansa na ciążę, jeśli nie jesteś pewna pigułek+prezerwatywy, rozważ konfigurację pigułka+kapturek naszyjkowy Diafragma Caya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli teraz odstawiłaś tabletki, to nie ma co się dziwić, że wszystko się zaburzyło. Proponuję poobserwować teraz cykl, ja używam Cyclotestu MyWay. Nawet jak chciałabyś wrócić do pigułek to lepiej byś kontrolowała na razie, czy wszystko z cyklami w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Aneciak20 napisał:

jest szansa ciąży?

Oczywiście, że jest. Następnym razem. 😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli stosowałaś gumki i tabletki a facet nie wytrysnął to  bankowo jesteś w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na pewno nie, jednak nie widze sensu brania tabletek + prezerwatywa? to po co sie bombardujesz hormonami? lepiej zainwestuj w dobry sprzet do wyznaczania cyklu np cyclotest my way 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to masz swira na tym punkcie... tabletki, gumki, jakies kombinacje, testy. daj spokoj, przez to na pewno ci sie spoznia. jesli bierzesz tabletki to po co gumki? juz lepiej sobie zakup diafragme caye, a nie bedziesz musiala sie bombardowac hormonami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×