Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
downhiil

co o tym myślicie

Polecane posty

jeśli jesteśmy dla siebie na dystans bo nie da sie inaczej a doszlo by do jakiegos dotyki, kontaktu fizycznego to moglo by sie cos odblokowac w głowie u niej? jeśli oczywiście cos do mnie czuje, no i do tego szczera rozmowa. Powiem wam ze jestem w dupie czarnej ale nie zamierzam sie poddawać, widze w oczach uczucie 

Edytowano przez downhiil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy co masz na myśli pisząc 'kontakt fizyczny' - niby przypadkowe muśniecie ręki czy ostry seks w toalecie? Zakładam, że to pierwsze. Jeśli tak, to można spróbować i sprawdzić reakcję. Zakochana kobieta nie odsunie się w takim wypadku. Może udawać, ze nic się nie stało, ale raczej nie powinna się odsuwać czy reagować jakoś agresywnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, downhiil napisał:

jeśli jesteśmy dla siebie na dystans bo nie da sie inaczej a doszlo by do jakiegos dotyki, kontaktu fizycznego to moglo by sie cos odblokowac w głowie u niej? jeśli oczywiście cos do mnie czuje, no i do tego szczera rozmowa. Powiem wam ze jestem w dupie czarnej ale nie zamierzam sie poddawać, widze w oczach uczucie 

No to na raz:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Ava napisał:

Zależy co masz na myśli pisząc 'kontakt fizyczny' - niby przypadkowe muśniecie ręki czy ostry seks w toalecie? Zakładam, że to pierwsze. Jeśli tak, to można spróbować i sprawdzić reakcję. Zakochana kobieta nie odsunie się w takim wypadku. Może udawać, ze nic się nie stało, ale raczej nie powinna się odsuwać czy reagować jakoś agresywnie. 

...alem ostatnio po raz kolejny ale nie sądzę że latwo jej przejdzie, zobaczymy 

o tej deugiej opcji pomyslalby tylko szaleniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, downhiil napisał:

...alem ostatnio po raz kolejny ale nie sądzę że latwo jej przejdzie, zobaczymy 

o tej deugiej opcji pomyslalby tylko szaleniec

Jeśli jesteś dla niej chamski, niemiły itd., to lepiej to zmień jak najszybciej. Miałam kiedyś do czynienia w czasach studenckich z typem, który wiecznie mi dogryzał i ogólnie był chamski, a jednocześnie stale szukał kontaktu ze mną. Strasznie się do niego zraziłam. Później dowiedziałam się, że się we mnie podkochiwał, ale stosował podryw godny gimnazjalisty, a nie dorosłego faceta. Także jeśli robisz podobnie, to przestań natychmiast, bo tylko ją zniechęcisz do siebie. Nie musisz być od razu słodkim misiem z okienka, bo takie ciepłe kluchy to też coś strasznego, ale na pewno nie bądź chamski, bo nic z tego nie będzie. Wystarczy zwykłe droczenie się, bo fajnie podkręca atmosferę. Tylko tutaj też trzeba być ostrożnym, bo każdy ma inną wrażliwość. Musisz to po prostu wyczuć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×