Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
AgiBer

Czy mężczyznę to obrazi?

Polecane posty

Napisał do mnie przedwczoraj rano, odpisałam i zaraz na samym początku pojawiła się okazja do żartu, więc sobie zaśmieszkowałam. W odpowiedzi napisał mi, że jestem śmieszną, wredną małpą (spokojnie, zartujemy sobie w różny sposób) i ja na to: "O proszę, łatwiej Ci się pisze do mnie małpo niż po imieniu!😁😄" i zniknął, nie odpisał, nie odezwał się już, nic...a nigdy nie zostawił mnie bez odpowiedzi, kończymy zawsze z cześć, pa, do następnego. 

No bo po imieniu do mnie się prawie w ogóle nie zwraca...naprawdę ostatnio może w grudniu użył mojego imienia. 

Myślicie, że został zdemaskowany, nie wie co odpowiedzieć czy obraził i pomyślał: "A uj jej w plecy, ledwo napisalem i się przypindala"? I co dalej, czekać? Pierwszy raz czuję się jakbym była czemuś winna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Dziwne.

No bardzo!🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, marinero napisał:

Niepotrzebnie.Mial zly dzien i koncept mu sie wyczerpal.Moze mu dawalas popalic , tak po kobiecemu, subtelne i go to od jakiegos czasu , uwieralo?! Napisz jutro  tylko jeden raz : "Hej! Co tam u ciebie "malpo? " 🙂 " i jesli nie odpisze to znaczy niech idzie w diably.Obrazil sie a to zly znak bo oznacza ze nie ma dystansu do siebie 🙂 

Dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, duży ogórek napisał:

bb odpisała w jej standardowym stylu o worach, ale się wstydzi 😄

Zgłosiłam twoja curke do mopsu, że się niom nie zajmujesz tylko na kafe jesteś analfabeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, AgiBer napisał:

Napisał do mnie przedwczoraj rano, odpisałam i zaraz na samym początku pojawiła się okazja do żartu, więc sobie zaśmieszkowałam. W odpowiedzi napisał mi, że jestem śmieszną, wredną małpą (spokojnie, zartujemy sobie w różny sposób) i ja na to: "O proszę, łatwiej Ci się pisze do mnie małpo niż po imieniu!😁😄" i zniknął, nie odpisał, nie odezwał się już, nic...a nigdy nie zostawił mnie bez odpowiedzi, kończymy zawsze z cześć, pa, do następnego. 

No bo po imieniu do mnie się prawie w ogóle nie zwraca...naprawdę ostatnio może w grudniu użył mojego imienia. 

Myślicie, że został zdemaskowany, nie wie co odpowiedzieć czy obraził i pomyślał: "A uj jej w plecy, ledwo napisalem i się przypindala"? I co dalej, czekać? Pierwszy raz czuję się jakbym była czemuś winna.

O czym można pisać z patologicznym kłamcą... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Cisza napisał:

O czym można pisać z patologicznym kłamcą... 

Dlaczego patologicznym kłamcą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, AgiBer napisał:

Dlaczego patologicznym kłamcą?

Jego spytaj... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Cisza napisał:

Jego spytaj... 

Ale skąd taka myśl, więc dlaczego mam pytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, PrawiczekPzn napisał:

Może bateria mu padła w telefonie,
ktoś mu telefon ukradł,
albo z wrażenia wypadł mu telefon z ręki lub wpadł z telefonem pod samochód,
 

ALBO:
zachlapał kawą telefon

 

Albo skończyło mu się doładowanie, kasa w PrePaidzie!!!
A w lock downie musi dozbierać na chleb,  telefon to dopiero w następnym tygodniu doładuje...

Nie, nic mu nie padło, to już trwa bite dwa dni no i widać przecież dostępność, że ogląda moje relacje itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

Przyjmij, że go zgasiłaś.

To calkiem możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, AgiBer napisał:

Pierwszy raz czuję się jakbym była czemuś winna.

Zupełnie niepotrzebnie. Dla Ciebie to nawet lepiej, że maska mu opadła już teraz.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, AgiBer napisał:

[...] W odpowiedzi napisał mi, że jestem śmieszną, wredną małpą (spokojnie, zartujemy sobie w różny sposób) i ja na to: "O proszę, łatwiej Ci się pisze do mnie małpo niż po imieniu!😁😄" i zniknął, nie odpisał, nie odezwał się już, nic...a nigdy nie zostawił mnie bez odpowiedzi, kończymy zawsze z cześć, pa, do następnego. [...]

Dla Ciebie to śmieszkowanie, dla innych może wcale nie. Faktem jest, że takie ciągłe przeprowadzanie bitew słownych jest męczące i po pewnym czasie po prostu ma się już dość. Nie ma to nic wspólnego z obrazą, czy dystansem do siebie, zwyczajnie spada ochota na kontynuację konwersacji. We wszystkim trzeba znać umiar, jeśli robisz to cały czas i nawet od tego zaczynasz, nic dziwnego, że się facet zdystansował. 

Edytowano przez Nenesh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Nenesh napisał:

Dla Ciebie to śmieszkowanie, dla innych może wcale nie. Faktem jest, że takie ciągłe przeprowadzanie bitew słownych jest męczące i po pewnym czasie po prostu ma się już dość. Nie ma to nic wspólnego z obrazą, czy dystansem do siebie, zwyczajnie spada ochota na kontynuację konwersacji. We wszystkim trzeba znać umiar, jeśli robisz to cały czas i nawet od tego zaczynasz, nic dziwnego, że się facet zdystansował. 

Tak, muszę się zgodzić. Faktycznie kiedyś, dawno mówił coś o tych żarcikach... Natomiast na spotkaniach to on ciągle podśmiewa się i droczy ze mną, ja jakoś na żywo nie umiem.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze sie obrazil za cos innego, bo za ten tekst o nieuzywaniu imienia to raczej chyba malo kto by sie obrazil.

Poza tym nenesh ma racje, takie potyczki slowne na dluzsza mete sa meczace i zamieniaja sie z flirtu w nieprzyjemnosc.

Edytowano przez Kulfon
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×