Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
maerry

Hemoroid czy coś innego?

Polecane posty

Witam,
kilka dni temu podczas kąpieli poczułam guzka bezpośrednio przy odbycie. Bez chwili zastanowienia poszłam po maść i czopki na hemoroidy. Wtedy jeszcze nic nie bolało, nie piekło, nie swędziało ani nie krwawiło. Po 2 dniach zażywania medykamentów na to schorzenie guzek się powiększył i boli. Jest lekko siny, da się wepchnąć do środka lecz po chwili wraca na swoje miejsce bez parcia. Jest okrągły i wielkości groszku. Do proktologa wybieram się ale dopiero niestety po świetach. Ma ktoś pomysł co zrobić doraźnie by ulżyc troche?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej! Bardzo dobrze, że idziesz z tym do lekarza, bo chyba tylko osoby, które doświadczyły tego problemu, są w stanie zrozumieć jak bolesne są to dolegliwości… Ja akurat miałam problem z hemoroidami i ostatecznie zdecydowałam się je usunąć metodą Barrona w SCM clinic w Krakowie. Zabieg był przeprowadzony w bardzo intymnej atmosferze i zupełnie niepotrzebnie się nim stresowałam, także głowa do góry! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co by to nie było, to lepiej zapisać się do lekarza żeby mógł ocenić zmianę. Na przykład mi się zrobił ropień przy odbycie, bolało bardzo. Nie czekałam, tylko zapisałam się do dr Kudelskiego w Ober Clinic, jest proktologiem. Bardzo dobry specjalista z super podejściem, co przy tego rodzaju problemach ma duże znaczenie. Trzeba było ten ropień naciąć, ulga niesamowita. Szybko doszłam do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×