Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Girl

Zwariuję. Pomocy!!!

Polecane posty

Nie wiem co mam robić. Jest mi bardzo przykro. Rozstaliśmy się z chłopakiem pół roku temu, bo zaczęliśmy się strasznie kłócić a poza tym w czasie 1,5 roku związku 2 razy nie wiedział co czuje, raz chciał przerwy, nie wiedział czy mu zależy, czy chce ze mną być i chciał rozstania. Poza tym stawiał mi terminy na zamieszkanie z nim, powiedział, że mój tata ma zapchlonych znajomych i raz stwierdził, że będzie kupował jedzenie tylko dla siebie jak do niego przychodzę. Po tym jak stwierdził, ze nie wie co czuje, przestałam brac tabletki antykoncepcyjne, bo nie chciałam po tych słowach tego robic. Napisał mi, że bez tego nie jedzie ze mną na wakacje. To sprawiło, że bardzo mnie zawiódł, bo inaczej wyobrażałam sobie związek i przez prawie cały rok na początku było cudownie. Jednak juz pol roku mnie przeprasza i pisze, że żałuje a ja jestem miłością jego życia. Pomocy!!! Czy spróbowalibyście jeszcze raz biorąc pod uwagę wasze zakochanie ale też te przykre sytuacje?

Edytowano przez Girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Jakiej pomocy? Dla mnie to się by nadawało do zakończenia. 

Mogłabym Cię prosić o uzasadnienie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Jakiej pomocy? Dla mnie to się by nadawało do zakończenia. 

Mogłabym Cię prosić o uzasadnienie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Girl napisał:

Mogłabym Cię prosić o uzasadnienie? 

Ledwo związek się zaczął, a koleś 2 razy nie wie, co czuje? Chamstwo, chciwość i samolubstwo. Patologia po prostu. Chyba, że macie 18 lat i bawicie się w związki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze że zaczął chodzić na terapię, żeby zmienić swoje zachowanie. Podobno ma zaburzenia osobowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Ledwo związek się zaczął, a koleś 2 razy nie wie, co czuje? Chamstwo, chciwość i samolubstwo. Patologia po prostu. Chyba, że macie 18 lat i bawicie się w związki.

Mamy parę lat więcej. W każdym razie twierdził potem, że „nie wiem co czuję” znaczyło, że nie wie co czuje do siebie, nie do mnie, a mnie zawsze kochał i nigdy nie miał wątpliwości. Strasznie to pokręcone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Może terapia mu pomoże, ale to nie znaczy, że może cię traktować, jak chce, bo ma zaburzenia. 

Ale czy w takim razie myślisz, że lepiej jest nie wracać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No choć tyle że wie o swoich zaburzeniach i chce coś z nimi robić ale co z nim przejdziesz to twoje. Czy warto czy nie lepiej sama określ bez pomocy takich anonków jak my tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×