Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
downhiil

postanowiłem olać temat

Polecane posty

serio i ulżyło mi. chciałem jeszcze walczyć ale jak ostatnio mnie caly dzien ignorowała i miałem wrażenie że jestem intruzem odechcialo mi się, całe moje zainteresowanie trafił szlag. Nie wiem co bylo powodem, albo ona sie odezwie bo ja to zrobilem ostatni albo nic z tego. Życzcie mi wytrwałości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, naomi quinnn napisał:

W takim razie może ja wam uświadomię, że downhill to projekt dr siurka. Ten dziadzia nie potrafi żyć bez mącenia i prowokowania, dlatego nic dziwnego że co chwilę się ktoś daje nabrać. Nie ma za co. 

Kiełba, litości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, naomi quinnn napisał:

Dziadzio siurek prowadzi duzo takich projektów i podszywow, żeby wprowadzać kobiety w błąd. Czasu ma w cholerę, energię bierze z amfy i napi.erdala prawie 24/7. 

Mylisz się. Wszystkie profile oprócz 3 są moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu

Jeżeli odpuściłeś temat, to szacunek. To nie miało prawa się udać i twoje zamiary wydarzyć. W życiu tak jest, albo wchodzisz z pełną stawką od razu albo kończysz na forum z pretensjami do siebie. Teraz tylko wnioski i szukaj nowej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, naomi quinnn napisał:

Nie chce mi sie dochodzić prawdy, ale downhill to na pewno podszyw pod pewną realną osobę. Jednocześnie gada tekstami siurka. Tylko tyle chciałam przekazać. A teraz gnijcie dalej, nara. 

Dziękuję. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, naomi quinnn napisał:

Zresztą wiele osób pisze że wieczorna to też jego wyTFUr, co jest prawdopodobne, bo niby czemu ona mialaby jego bronić. 

To prawda. Wieczorna to wytwór chorej głowy. To nie istnieje i nigdy nie istniało. Macie zbiorową halucynację. Pomodlę się 🙏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

 Pomodlę się 🙏

Za mnie, please. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, naomi quinnn napisał:

Wieczorną znam tylko z opowieści bywalców jakichs kowbojek i podobno była to baba - potwór, zupełnie jak ty. Jakaś forumowiczka nawet do mnie napisała w tej sprawie 🙂 

Pomodlę się za nią 🙏 potrzebuje tego. Za użytkowniczkę, nie za tego potwora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×