Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
lanuitnoire

Tabletka dzień po a tabletki antykoncepcyjne

Polecane posty

Czy jeśli wzięłam tabletkę dzień po (EllaOne) i w pierwszy dzień najbliższej miesiączki (jak tabletka zadziała, hehe) zacznę brać pigułki antykoncepcyjne, to będą działały normalnie? Czy tabletka EllaOne może mieć jakiś wpływ na późniejsze działanie antykoncepcji hormonalnej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na działanie pigułek nie, ale może zaburzyć trochę gospodarkę hormonalną - ale spokojnie, to normalne skutki uboczne. Jedna je ma, inna nie. Nie zaszkodzi przy antykoncepcji hormonalnej stosować dodatkowo mechaniczną ochronę. Ja zamówiłam wkładkę antykoncepcyjną Caya wielokrotnego użytku i przy tabletkach i tak korzystam z niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogolnie te tabsy sa bardzo zblizone do siebie w skladzie. mysleze powinnas przez pierwsze 1-2 msc jeszcze sie zabezpieczac lub jak nie lubisz prezerwatyw to wyprobuj afrodyte smart 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie zaszkodzi sprawdzić najpierw dni płodne czy wystąpią, ja korzystam z mini mikroskopu, na którym sprawdzam poziom lh w ślinie. to jest tester Afrodyta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że mogłabyś pomyśleć o termometrze owulacyjnym MySense. Sprawdź sobie. Bardzo ułatwia kontrolę dni płodnych, a po ellaone możesz mieć jakieś zaburzenia cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie polecam nadużywać często EllaOne wraz z pigułkami to spora dawka hormonów, które nie służą. Ja polecam kapturek naszyjkowy diafragma caya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×