Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kojos123

Dotyk

Polecane posty

Czy kobieta może czuć cos takiego w stosunku do faceta I jednocześnie nie być zakochana?

"Dotyk wyznacza początek miłości. Jeśli kogoś kochasz - czujesz potrzebę dotyku; przytulania, głaskania, całowania. Ale dotyk wyznacza też koniec miłości. Jeśli nie chcesz już przytulać, głaskać i całować, to znaczy, że przestałaś kochać."

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, malinka 123 napisał:

Osobiście źle bym się czuła, miałabym kaca moralnego, gdyby dotykal mnie ktoś kogo nie kocham.

Mój dotyk jest przeznaczony tylko dla jednego.

Bez dotyku ukochanej osoby człowiek mocno się męczy.

 

Jestem w dziwnej relacji z kobietą. To niby tylko sex, powiedziała, że nic do mnie nie czuje, a z drugiej strony, że uwielbia się ze mną całować, czuje potrzebę mojego dotyku, on sam sprawia jej ogromną przyjemność, czuje się dzięki niemu "taka kochana"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Kojos123 napisał:

"Dotyk wyznacza początek miłości. Jeśli kogoś kochasz - czujesz potrzebę dotyku; przytulania, głaskania, całowania. Ale dotyk wyznacza też koniec miłości. Jeśli nie chcesz już przytulać, głaskać i całować, to znaczy, że przestałaś kochać."

 

Frazezy troszku ten cytat. Miłość nie jest czarno biała a i dotyk czy bezdotyk niejedno ma imię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

57 minut temu, Kojos123 napisał:

 

"Dotyk wyznacza początek miłości. Jeśli kogoś kochasz - czujesz potrzebę dotyku; przytulania, głaskania, całowania. Ale dotyk wyznacza też koniec miłości. Jeśli nie chcesz już przytulać, głaskać i całować, to znaczy, że przestałaś kochać."

 

To pociąg seksualny, a nie miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
2 godziny temu, malinka 123 napisał:

Wg mnie są dwa rodzaje dotyku, Tego upragnionego, kiedy kogoś kochasz i pragniesz całym sercem, jego wartość nie równa się z dotykiem np.prostytutki, to jest taki "oszukany"dotyk.

A skąd ty wiesz jak smakuje dotyk prostytutki? Gdzie ty chodzisz 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Kojos123 napisał:

Jestem w dziwnej relacji z kobietą. To niby tylko sex, powiedziała, że nic do mnie nie czuje, a z drugiej strony, że uwielbia się ze mną całować, czuje potrzebę mojego dotyku, on sam sprawia jej ogromną przyjemność, czuje się dzięki niemu "taka kochana"

Ja uważam, że już kocha tylko Ty jeszcze nic nie powiedziałeś i ona nie chce wychodzić przed szereg, Ty musisz zacząć pierwszy mówić o uczuciach. Ewentualnie jeśli Ty ją kochasz, już jej to mówiłeś to ona faktycznie jest na dobrej drodze do miłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dotykac mozna sie z roznymi osobami, a nawet ze zwierzetami. Ludzie zwykle potrzebuja przytulania i dotyku drugiej osoby choc niektorzy sa mniej a inni bardziej przytulanscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich

Zrozumiałem, że ja kocham kilka miesięcy temu. Powiedziałem jej to, powiedziała mi że nie, ale zastawiała się przez kolejny miesiąc. Utrzymaliśmy kontakt bo też po prostu się zaprzyjaznlismy. I właśnie po tym jak dostakem kosza miesiąc później uprawialiśmy sex. Myslalem, że to pojedynczy przypadek i tak te bylem do tego nastawiony, ona też mi dawała takie znaki. Wtedy też spróbowałem drugi raz powiedzieć, że chce czegoś więcej. A ona, że chyba nic nic nie czuje "bo jak jej jakis chlopa zdj na instgrakie polikeowal to sie ucieszyła" Mieszkamy w różnych miastach i jak spotkaliśmy się kilka tyg później ona znowu dawała znaki, tylko teraz takie, że chce dalej tego. Jak to rozumieć. Przyjaźnie się z nią, naprawdę bardzo dobrze się rozumiemy, ona chce bliskości i to bardzo, a jednocześnie mowi, że nic nie czuje i jesteśmy przyjaciółmi. Do miłości ma takie podejście, że w nią nie wierzy. Bo jak mi powiedziała "Przyjaźnie przetrwają, miłość zawsze się kończy" Jesteśmy niby w układzie sex bez zobowiązań, ale jesteśmy dla sb w tym bardzo czuli, a z drugiej strony rozmawiamy o tym, że to kiedyś się skończy. I sama powiedziała, że jej dziwnie będzie i raz jak i tym pisaliśmy, to pisała to w taki sposób jakby tego nie chciała. Trudno mi ja w jaki kolwiek zrozumieć. Jej sposób myślenia o uczuciach itd jest naprawdę dziwny. To możliwe, że coś do mnie czuje, ale nie dopuszcza tej mysli do sb I tak samo się boi, że jak wejdzimy w cos więcej to mnie straci? Momentami sam nwm kim dla mnie jest, ale chyba bardzo mi na niej zależy. To się tak ciągnie juz prawie rok....

PS Jeszce nigdy w nikim sie nie zakochała, była tylko zauroczona. Jestem drugim facetem, który wyznał jej milosc. Pierwsze odrzucała od razu, przy mnie długo się zastawiała i chyba wciąż zastawiała. I mówiła mi tez ze boi się związków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu

Kojkos34 nikogo nie kochasz, masz urojenia. Ludzie zajęci kochaniem nie mają czasu na pisanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.04.2021 o 13:32, marinero napisał:

 

Kobiety wchodza w milosc bardzo wolno i bardzo wolno sie odko/ch/uja  ale jak juz  ... to na amen !

Z tym odk*och*aniem, to różnie bywa, niekiedy trwa sześć setnych sekundy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, marinero napisał:

🙂 widac to bylo zwykle pozadanie, a nie kobieca milosc 🙂

Psychika kobieca jest zupełnie inna, niż mężczyzn 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
10 godzin temu, .Kobietka napisał:

Psychika kobieca jest zupełnie inna, niż mężczyzn 🙂

Twoja zupełnie inna od ludzkiej. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.04.2021 o 23:03, PrawiczekPzn napisał:

To jest jak najbardziej możliwe,
ja też bym tak chciał...

Mógłbym pogiglać taką dziewczynę wycałować....
Mnie by to wystarczyło do pełni radości i rozumiem, że może wystarczyć jej....

Ona wie, że Cię nie kocha,
ale lubi się czuć kochana

w Ameryce Łacińskiej laski całują czasem spontanicznie całkiem obcych przystojnych facetów na ulicy
Ale nie mają ochoty na nic więcej...

A nie , faceci tak nie chcą,  uciekają od takich kobiet, chociaż wydaje się, że to najlepsza opcja dla obojgu w niektórych relacjach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.04.2021 o 10:22, malinka 123 napisał:

Osobiście źle bym się czuła, miałabym kaca moralnego, gdyby dotykal mnie ktoś kogo nie kocham.

Mój dotyk jest przeznaczony tylko dla jednego.

Bez dotyku ukochanej osoby człowiek mocno się męczy.

 

Oczywiście tu przyznaje zupełną rację,  tez bym nawet na to nie pozwoliła gdyby nie zauroczenie,  gdyby mi się nie podobał, gdyby mnie nie pociągał. Jednak czasem są granice  których nie można przekroczyć, bo nie. i tego się trzymam

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.04.2021 o 13:13, robięjaklubię napisał:

Wydaje mi się, że może tak być. Może bardzo brakuje jej czułości i bliskości, ale może nie czuje nic do Ciebie. Mam pytanie, czy ona ma potrzebę dotykania Ciebie, czy jest raczej tylko biorcą? Uważam, że jeśli mówi, że nic nie czuje to nie czuje. Bądź ostrożny, bo przez takie przytulanki możesz się zaangażować, o ile już to się nie stało.

Dzięki tobie wiem już wszystko. Tak ona jest tylko biorca dotyku, podczas sexu mało co daje w moim kierunku, a oczekuje caly czas mojego. To nie żadna miłość. Muszę do tego podjeść po prostu jak to sexu bez zobowiązań, chociaż to tez nie do końca trafne określenie, bo my się naprawdę przyjaźnimy i nie widzimy się zawsze tylko po to żeby uprawiać sex.

Edytowano przez Kojos123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×