Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Beniaa

Okres czy oznaka ciąży

Polecane posty

Otóż 6 dnia cyklu kochałam się z prezerwatywą która niestety pękła ale do wytrysku nie doszło. W trakcie przeszłego miesiąca kochałam się jeszcze dwa razy jednak wtedy zabezpieczenie nie zawiodło. Do czasu w którym miała wystąpić miesiączka dość mocno się stresowałam i do tego nie szczędziłam sobie alkoholu. Dzień przed miesiączką zrobiłam test ciążowy, czyli 3 tygodnie bo tym ryzykownym stosunku więc ufam, że wynik wyszedł wiarygodny jednak był to test z wieczornego moczu. Na następny dzień nadszedł okres, jednak pierwszego dnia krwawienie było bardzo lekkie, na drugi dzień również bo zużyłam jedynie dwie podpaski a dzisiaj zamiast krwawienia pojawiło się dużo brązowej wydzieliny. I tak, jestem pewna że dwa poprzednie dni to krwawienie okresowe. Martwię się, że pomimo testu jednak jestem w ciąży. Proszę o wasze opinie. 

Dodatkowo powiem, że moje cykle to przeważnie 28-31 dni i 5 dni krwawienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

watpie ze jestes w ciazy , plamienie moze takie byc ze wzgledu na stres i alkohol. wyluzuj sie i zrobienie testu tez nie zaszkodzi. jesli czesto ci sie zdarza, ze zsuwa ci sie prezerwatywa to wyprobuj moze diafragma caya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na co dzień kontroluj dni płodne, polecam tester owulacyjny na ślinę Afrodyta. A test ciążowy lepiej potwórz, będziesz spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na przyszłość korzystaj lepiej z wkładki antykoncepcyjnej Caya, ja zdecydowanie wolę ją niż prezerwatywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zrób test poprawnie, ewentualnie zrób badanie z krwi beta hcg, skoro obawiasz się ciąży zgadzam się z przedmówczyniami polecam diafragma caya, jest niezawodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×