Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ola5151

brązowy śluz z pochwy

Polecane posty

Gość ola5151

Witam, co może oznaczać brązowy śluz z pochwy przy braniu tabletek antykoncepcyjnych yasminelle? Do końca opakowania pozostały mi się 3 tabletki,  a śluz utrzymuje się już od 4 dni. Tabletki te biorę od 6 miesięcy, zawsze o tej samej godzinie. Dodam jeszcze, że mam pcos i od miesiąca współżyję z chłopakiem. Ciążę wykluczam, ponieważ chłopak nigdy we mnie nie dochodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może tak po prostu masz z tym śluzem. Przy tabletkach niestety te śluzy się pojawiają. Ja musiała m zrezygnować z antykoncepcji hormonalnej. Teraz mam błonę dopochwową caya i stwierdzam, że ochrona mechaniczna w zupełności starcza do zabezpieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

są różne kolory różne gęstości objętości sluzu, czasem plamienia, nie denerwuj sie na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

krwawienie srodcykliczne, normalne na poczatku, mozesz dla pewnosci kontrolowac cykl afrodyta smart i jesli cie cos bedzie martwic to dokladnie powiesz lekarzowi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest wszystko kontrolować i zapisywać, ja mam do tego termometr owulacyjny plus aplikację na smartfona Cyclotest MySense, zobacz sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×