Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
emc

Rozpad związku po 7 latach

Polecane posty

1 godzinę temu, emc napisał:

każde powiedziane "kocham Cię" było kłamstwem

Jest Ci ciężko, czujesz żal i rozgoryczenie, ale nie możesz tak zakładać. 

Jeszcze będzie przepięknie. Głowa do góry dziewczyno!

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2021 o 10:06, Bimba napisał:

To je bitwa.

Zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zpaznokcilakier napisał:

To super, że nie widzi w Tobie ani żony, ani towarzyszki życia. Ciesz się. 

Ciężko mi się z tego faktu cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tej akcji z rozstaniem pogorszył się stan mojego zdrowia. Jedynym plusem w tej sytuacji jest, że nie zobaczą mnie współpracownicy 😛 A jak niby miałabym się tłumaczyć. 

Czuję spory niepokój dotyczący mojej relacji z byłym partnerem. Sam chciał ze mną rozmawiać jak zabierał rzeczy, a ja nie mam gdzie teraz uciec. Heh nawet siły bym nie miała xD

W jego ujęciu mielibyśmy być najlepszymi przyjaciółmi bo on nie chce rozstawać się w kłótni i wielkiej aferze. Natomiast to co dalej powiedział wprawiło mnie w coraz większy szok. Z kontekstu to jest na mnie nawet trochę zły, bo robię aferę i zamierzam umrzeć z żalu i nie widzę... tego jak teraz wygląda jego życie!

Bo musiał się wyprowadzić i nic niej jest jak dawniej. I będzie musiał płacić, jest zmęczony, a ja zarabiam teraz więcej niż On i nagle mu się tyle nowych wydatków pojawiło. Dodam, że finansowo stoi lepiej niż ja, niedawno nabył nowy samochód. Powiem szczerze, że ja nie poznaję człowieka, z którym byłam tyle lat. Zwróciłam też uwagę na jego zachowanie, bo w ostatnim czasie On bardzo zwracał uwagę na swój wygląd i czy jest atrakcyjny. A ja głupia nawet nie podejrzewałam go o takie ambitne plany na najbliższy czas.

Nawet rozmawiając ze mną pisał sobie z tą koleżanką xD Jak mam to interpretować? Bo On tak w sumie to miał taki plan, że jak im nie wyjdzie to łaskawie wróci do mnie bo gdzie miałby iść.

I naraził się na takie niewygody bo ja byłam nieszczęśliwa w tym związku i blokował mój rozwój- jak słuchałam to głowa mi puchła normalnie. Zastanawiam się i On odwalił taką akcję bo doskonale wiedział, że ja mu tego nie wybaczę, nawet właśnie tego chciał żeby już dłużej ze mną nie być 😞 

Jak analizuję wspomnienia to nie wiem, w którym momencie wyzwoliłam w nim tego "potwora". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś zdziwiona?

Podły, egocentryczny facet który zdradza zawsze zwali winę na ciebie i nawet jak będzie odchodził do innej tak wszystko przekręci ze to ty mu zniszczyłaś życie i ze to on jest ofiarą. 

Wszystko to ma na celu poniżyć cię i upodlić.

Klasyczna manipulacja. 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, emc napisał:

 

Nawet rozmawiając ze mną pisał sobie z tą koleżanką xD Jak mam to interpretować? Bo On tak w sumie to miał taki plan, że jak im nie wyjdzie to łaskawie wróci do mnie bo gdzie miałby iść.

 

Jak analizuję wspomnienia to nie wiem, w którym momencie wyzwoliłam w nim tego "potwora". 

Ty dobrze wiesz jak masz to interpretować, tylko sama próbujesz jego przed sobą tłumaczyć. Po co? 

Dlaczego szukasz winy w sobie?

Zrozum, że Ty nie odpowiadasz za cudze zachowanie. Za to jak on się zachował w stosunku do Ciebie odpowiada tylko i wyłącznie on i basta! 

 

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×