Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
_brunetka_

Czy może kończyć we mnie?

Polecane posty

uważam, że tak. ja musiałam z nich zrezygnować, teraz zabezpieczam się mechanicznie i używam cyclotest myWay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli juz bierzesz jakis czas to tak, na poczatku  ok. 1-2 msc bym sie wstrzymala bo kazdy organizm tez inaczej bedze reagowal na tabsy. mozesz wyprobowac na poczatku jeszcze afrodyte smart zeby miec pewnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może, ale nie zaszkodzi stosować mechanicznej ochrony. Jak stały partner to spoko, ale przy zmianach, to dochodzi kwestia chorób wenerycznych, dlatego warto błonę dopochwową Caya używać. Fajnie jest bez niczego, ale HIV i AIDS to nie przelewki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze może kończyć, zależy jaki ma być rezultat 😉 XD przy antykoncepcji hormonalnej cel jest taki, by zatrzymać owulację. Przy metodach objawowo-termicznych masz obserwację i w dni płodne trzeba mechanicznie się zabezpieczać. Osobiście właśnie tę ostatnią metodę stosuję przy użyciu termometru owulacyjnego Cyclotest MySense. Jednak kiedyś brałam pigułki. I z ręką na sercu przyznam, że jakiejkolwiek metody bym nie stosowała, to i tak dodatkowo mechanicznie się zabezpieczam. Tak więc wychodzi na to, że zawsze gdzieś to dodatkowe zabezpieczenie się przydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×