Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kosia

Przez ile godzin dziennie 13 letnie dziecko może grać w gry i oglądać telewizje?

Polecane posty

Ma 13 lat i zdecydowanie przesadza ze spędzaniem czasu na komórce, komputerze i oglądaniu telewizji. Łącznie jakieś 7 godzin dziennie. Nie chcę jej całkowicie tego zakazywać ale nie chce też żeby uzależniła się od tego wszystkiego. Poza tym nie wiem czy to prawda ale słyszałam że zbyd długie oglądanie telewizji zabija myślenie. Dodatkowo od tego psuje się tylko wzrok. Z drugiej strony nie chce jej karać i całkowicie zakazywać korzystania z tego wszystkiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę głupie pytanie zważywszy,że i tak dzieciaki w tym wieku siedzą ok.7 -8 godzin na lekcjach zdalnych przy kompie, później jeszcze ok.2 godzin na zrobienie ogromu prac domowych również w większości na komputerze. Więc tutaj czy będzie siedzieć 9 godzin przy komputerze czy 11 to już niewielka różnica dla zdrowia,które i tak w ich przypadku mocno podupada(kręgosłup,oczy itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wychodzę z założenia że jeśli dziecko mialo trochę ruchu w ciągu dnia, zajęło się innymi sprawami niż ekran,lekcje odrobione, obowiązki domowe zrobione to niech siedzi i gra,ogląda byle nie głupoty na yt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7 godzin to bardzo duzo, rozumiem zdalne nauczamie ale moze corka po ostatniej lekcji powinna pojsc chociaz na kilkunastominutowy spacer? mozecie wprowadzić taką rutyne, ze po zajeciach wspolny krotki spacer

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×