Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam, piszę bo nie wiem czy jest to normalne. W skrócie mam 28lat nie byłam nigdy w ciąży. Okres spóźnia mi się 12 dzień, postanowiłam zrobić test ciążowy. Jeden, drugi i trzeci kolejnego dnia, wyszły 2 kreski (według obliczeń jest to 6tydzien). Nie byłam u ginekologa, bo stwierdziłam że poczekam jeszcze chwilę i sprawdzę jeszcze raz (sex w moim wydaniu, to jak temat tabu). Dzisiaj dostałam silnych boleści podbrzusza i... Okres? Jest inny niż zawsze, koloru ciemno brązowego. Mam się martwić, że coś jest nie tak czy po prostu te testy pokazywały błędny wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Paulina93p napisał:

Witam, piszę bo nie wiem czy jest to normalne. W skrócie mam 28lat nie byłam nigdy w ciąży. Okres spóźnia mi się 12 dzień, postanowiłam zrobić test ciążowy. Jeden, drugi i trzeci kolejnego dnia, wyszły 2 kreski (według obliczeń jest to 6tydzien). Nie byłam u ginekologa, bo stwierdziłam że poczekam jeszcze chwilę i sprawdzę jeszcze raz (sex w moim wydaniu, to jak temat tabu). Dzisiaj dostałam silnych boleści podbrzusza i... Okres? Jest inny niż zawsze, koloru ciemno brązowego. Mam się martwić, że coś jest nie tak czy po prostu te testy pokazywały błędny wynik?

Może to być poronienie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2021 o 16:59, Paulina93p napisał:

Witam, piszę bo nie wiem czy jest to normalne. W skrócie mam 28lat nie byłam nigdy w ciąży. Okres spóźnia mi się 12 dzień, postanowiłam zrobić test ciążowy. Jeden, drugi i trzeci kolejnego dnia, wyszły 2 kreski (według obliczeń jest to 6tydzien). Nie byłam u ginekologa, bo stwierdziłam że poczekam jeszcze chwilę i sprawdzę jeszcze raz (sex w moim wydaniu, to jak temat tabu). Dzisiaj dostałam silnych boleści podbrzusza i... Okres? Jest inny niż zawsze, koloru ciemno brązowego. Mam się martwić, że coś jest nie tak czy po prostu te testy pokazywały błędny wynik?

czasem sa takie plamienia na poczatku ciazy, ale nie wykluczam tez poronienia. idz do ginekologa, nie wstydz sie, bo mozesz sobie krzywde zrobic. i dlaczego seks dla ciebie jest tematem tabu? zabezpieczenie, mozliwosc ciazy to tematy nr 1 ktore powinny byc poruszane z partnerem przed wspolzyciem. na przyszlosc dla dodatkowego zabezpieczenia polecam wam diafragma caya. poczytaj sobie i powodzonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×