Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Katarzyna778

Spóźniający się okres

Polecane posty

Mam duży problem, od 9 dni spóźnia mi się okres ale za to wydziela się biały raz  gesty, raz rzadki śluz. zrobiłam test ciążowy już 3 razy wszystkie wyszły negatywnie. Zazwyczaj miałam w miarę regularne miesiączki były co najwyżej jakieś 2 dniowe przesunięcia,  Ale nigdy ponad tydzień. Uprawialiśmy z moim chłopakiem seks zawsze w prezerwatywie i za każdym razem wyciągał przed wytryskiem. Nigdy nam nie pękła ani nic z tych rzeczy, wiec ciąże praktycznie wykluczam. Miałam trochę sporo w tym miesiącu stresu plus paliłam papierosy  mniej więcej tydzień (nie wiem czy to w jakimś stopniu na to wpływa?) oraz piłam alkohol, ale czy przez te czynniki może się okres spóźnić aż tak długo? Nie wiem co mam robić, czy jutro od rana dzwonić do ginekologa? Czy może poczekać jeszcze pare dni i może się pojawi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Testy czasami różnie wychodzą. Ja też robiłam 3 testy ; pierwszy nie ważny,  drugi pozytywny, trzeci nie ważny. 

Najlepiej idź do ginekologa na wizytę. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie jesteś w ciąży, ale skoro masz obawy polecam antykoncepcje bez hormonów, ja używam komputera cyklu cyclotest myWay i czuje się pewnie, w dni płodne zabezpieczam się mechanicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2021 o 22:55, Katarzyna778 napisał:

Mam duży problem, od 9 dni spóźnia mi się okres ale za to wydziela się biały raz  gesty, raz rzadki śluz. zrobiłam test ciążowy już 3 razy wszystkie wyszły negatywnie. Zazwyczaj miałam w miarę regularne miesiączki były co najwyżej jakieś 2 dniowe przesunięcia,  Ale nigdy ponad tydzień. Uprawialiśmy z moim chłopakiem seks zawsze w prezerwatywie i za każdym razem wyciągał przed wytryskiem. Nigdy nam nie pękła ani nic z tych rzeczy, wiec ciąże praktycznie wykluczam. Miałam trochę sporo w tym miesiącu stresu plus paliłam papierosy  mniej więcej tydzień (nie wiem czy to w jakimś stopniu na to wpływa?) oraz piłam alkohol, ale czy przez te czynniki może się okres spóźnić aż tak długo? Nie wiem co mam robić, czy jutro od rana dzwonić do ginekologa? Czy może poczekać jeszcze pare dni i może się pojawi? 

hej, ja mysle ze spoznia CI sie ze stresu. mi sie kiedys spoznil 2 tygodnie bo co chwile o tym myslalam. skoro sie zabezpieczacie to sie nie martw. ja ci moge jeszcze ewentualnie polecic diafragma caya, tez spoko opcja antykoncepcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×