Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Angie2k19

Czy wierzycie w tarota i wróżby od wróżek ?

Polecane posty

Hejka mam pytanko odnośnie stawiania tarota. Czy wierzycie w to ? Oglądacie filmiki na YT, na których wróżki czytają karty ? Bądź korzystacie z prywatnych czytań za, które płacicie ? Czy owe wróżby z wami rezonują i sprawdzają się ? Ja zawsze kiedy wybieram kartę to za każdym razem mówi prawdę o mnie  i o mojej sytuacji, doskonale ze mną rezonuje ( nie ważne jakiej wróżki kanał oglądam zawsze wychodzi to samo ). Kilka razy nawet sytuacje wyczytane z kart się sprawdziły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zwykła psychologia,tak jak z horoskopem z gazety,który przeczyta kilka tysięcy osób I każda powie że się zgadza coś,ponieważ we wszystkim co czytamy szukamy podobieństw i potwierdzenia. Ja lubię ezoteryke, iching, czasem sprawdzam co karty powiedzą,ale tylko po to by pomóc sobie w podjęciu decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci że tak naprawdę nie wiem co o tym myśleć. 

Mojej świętej pamięci mama miała swoją "firmę" i stawiała tarota. Miała dużo klientów i biznes się kręcił ponieważ "wszystko się zgadzało" 

Ale ja mam trochę zaciśnięty mózg więc dla mnie jest to takie na zasadzie ALE JAK TO? SKAD TO WIESZ 😆😆😆 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Mg
Dnia 21.04.2021 o 14:19, Angie2k19 napisał:

Hejka mam pytanko odnośnie stawiania tarota. Czy wierzycie w to ? Oglądacie filmiki na YT, na których wróżki czytają karty ? Bądź korzystacie z prywatnych czytań za, które płacicie ? Czy owe wróżby z wami rezonują i sprawdzają się ? Ja zawsze kiedy wybieram kartę to za każdym razem mówi prawdę o mnie  i o mojej sytuacji, doskonale ze mną rezonuje ( nie ważne jakiej wróżki kanał oglądam zawsze wychodzi to samo ). Kilka razy nawet sytuacje wyczytane z kart się sprawdziły. 

Nie wierzę w karty i wróżby.W numerologię wierzę i znaki zodiaku. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry klimat , zabawa w panią psycholog sterującą umysłami innych ludzi  Biznes kręci się dzięki naiwności maluczkich. Taka wróżka musi być wygadana, aby bez ustanku wciskać ludziom kit 🙂 
Zawsze to jakiś sposób na życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są ludzie, którzy są w stanie zajrzeć w możliwości i zobaczyć, jak dalej potoczy się droga, którą podążamy (ale należy pamiętać, że mamy wolną wolę i jeśli chcemy, zawsze tę drogę możemy zmienić). Czy korzystają w tym celu z kart, czy z czegoś innego, to sprawa drugorzędna. 
Parę razy oglądałam „internetowe wróżki”, ale nie wierzę w ich przepowiednie, bo zwykle są skierowane do jednego ze znaków zodiaku. Raczej bardziej z ciekawości i aby wgłębić się w psychikę ludzi, którzy wierzą w takie rzeczy i nie umieją sami tworzyć swojej własnej przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w bajdurzenie księzy wiec po co mialabym dobrowolnie uciekać w magiczne bajdurzenie starych bab?

Edytowano przez tytka21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×