Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Nikt_wazny

Chciałabym umrzeć

Polecane posty

Nikt_wazny 
Witaj, bardzo dobrze Cię rozumiem. Jeśli chciałabyś pogadać z kimś, kto czuje i ma podobnie to napisz pierwszamijmaja@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2021 o 20:23, Nikt_wazny napisał:

Mam dosyć. Moje całe życie to jedna wielka porazka. Nic w życiu mi się nie udaje. Chciałabym umrzeć ale jestem zbyt dużym tchórzem by sama to zrobić. Mam stwierdzoną dystymie i przewlekle zaburzenia nerwicowo depresyjne. Biorę leki ale to nic nie daje. Nie mam w życiu nikogo kto mnie rozumie. Nikt poza dziećmi mnie też nie kocha. Chociaż czasem mam wrażenie że i one mają mnie dosyć. Jestem złą matką, złą żona, synowa i córka. Chciałabym zniknąć. Gdyby nie dzieci już dziś bym sięgnęła po coś ostrego. Okaleczanie się przynosiło mi kiedyś ulgę. Ale nie chce by przeżyły dzieci traumę. Jestem z nimi praktycznie sama. Chciałabym by ktoś wyręczył mnie i mnie zabił. Uwolnił świat od mojej nędznej egzystencji.

Witam. 
Ja mam doświadczenie w tych tematach mi pomogło znaleźć pracę i kupno Galaxy s21 ultra w sumie depresja minęła to najlepszy lek 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Nikt_wazny Jak z Twoim stanem psychicznym? Moze chcesz pogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiesz jakie masz powody zeby uwazac swoje zycie za porazke?Mozesz wypunktowac?(bo ja owszem moge zrobic liste chyba 100).Jesli nie potrafisz sprecyzowac, to rzeczywiscie jest to depresja albo cos w tym rodzaju, czyli zaburzenia neuroprzekaznikow, wiec trzeba brac leki zeby je wyrownac-odpowiednio dobrane.Jak nie dziala to znaczy ze jest nie dla ciebie akurat ten preparat, a ich sa tysiace.Ja biore na fibromialgie antydepresanty i zamiast bolu fizycznego mam teraz psychiczny jako skutek uboczny.Wiem tez jak zaburzenia hormonalne moga powaznie zmienic osobowosc.Dobrze uswiadomic sobie ze umyslem steruja rozne substancje chemiczne i czesto pchaja do niezamierzonych decyzji zyciowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×