Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mario1232

32letnia kobieta nierozlaczna z matką

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Tyle tylko, że od dorosłego człowieka można wymagać, że zauważy w końcu destrukcyjne schematy i sam się ogarnie. Jeśli tego nie zrobi, nie należy go do tego zmuszać, bo każdy ma wolną wolę. Poza tym, jeśli komuś nie przeszkadzają te wzorce, to raczej nie będzie miał motywacji, by je przepracować. 
Dziewczyna mogła iść do pracy i razem z rodzeństwem składać się na pomoc rodzicom. W chwili obecnej, nawet gdyby podjęła terapię i poszła do pracy, przez lata jeszcze nie będzie gotowa emocjonalnie do założenia rodziny. Jest osobą niesamodzielną, z toksycznymi wzorcami.

Edytowano przez agent of Asgard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Leżaczek napisał:

Ściany

Nie zamierzam tego oglądać i nie wiem skąd wziąłeś ten fragment, proszę o tezę napisaną całym zdaniem, albo zlewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a pomyslec , ze to ja czesto sluchalem albo czytalem ze nie wiem czego chce

Wrocilem myslami do czasow zanim sie zwiazalismy, zabiegalem o nia dlugo bo ponad pol roku. Standardowa sytuacja byla taka ,że dostawalem wiadomosc na jakies 3-4 godziny przed spotkaniem czy sie widzimy bo `nie wiem czy czegos jeszcze nie bede musiala zrobic albo pomoc w domu`. Przez to ja w oczach znajomych czy np brata wychodzilem na niezdecydowanego bo dotawalem propozycje wyjscia na piwo, nad jezioro a ja zawsze bylem w gotowosci zeby ja zobaczyc. Zbiera sie we mnie duza zlosc i zaczalem myslec tylko o tych zlych chwilach.

Dzis zadzwonilem do swojej mamy bo szczepili sie z ojcem na covid i tak od slowa do slowa doszlismy do tego tematu. Ja rodzicom dozuje informacje i nie wtajemniczam ich w swoje sprawy. Matka musiala jednak dac mi wyklad po raz kolejny ,że cos musi byc nie tak z cala rodzinom bo skoro dziewczyna tyle czasu siedzi w domu to tamta matka w ogole nie interesuje sie i nie dba o jej przyszlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2021 o 20:31, mario1232 napisał:

nie pocieszyliscie mnie

Miałam podobną sytuację i zastanawiam się jak ona wygląda u Ciebie teraz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×