Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Patrykpatryk12

Czemu ona mnie już nie chce

Polecane posty

Witam

Podczas imprezy mocno zakrapianej alkoholem poszedłem z dziewczyna która znałem w miarę dobrze do łóżka, później zdarzyło się ze poszliśmy do łóżka na trzeźwo, taki układ bardzo mi odpowiadał, dziewczyna ta była osoba która dobrze mnie znała, mówiłem jej wszystko, zawsze mogłem na nią liczyć kiedy inni mnie zawodzili, problem w tym ze byłem zakochany w innej dziewczynie ale tej z która chodziłem do łóżka wcale to nie przeszkadzało ( nigdy nie skomentowała sprawy ani nigdy tez nie wyznała mi ze poza sexem chciała by czegoś więcej). Nie widziałem się z ta dziewczyna kilka dni a kiedy się spotkaliśmy i chciałem ja pocałować jak to (nigdy nie miała nic przeciwko ) a teraz ona nie chce żebym ja całował a ba nawet przytulał powiedziała mi ze chce byc tylko i wyłącznie koleżanka. Skąd ta nagła zmiana zdania? Dlaczego nasz układ jej dluzej nie odpowiada? POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Patrykpatryk12 napisał:

Witam

Podczas imprezy mocno zakrapianej alkoholem poszedłem z dziewczyna która znałem w miarę dobrze do łóżka, później zdarzyło się ze poszliśmy do łóżka na trzeźwo, taki układ bardzo mi odpowiadał, dziewczyna ta była osoba która dobrze mnie znała, mówiłem jej wszystko, zawsze mogłem na nią liczyć kiedy inni mnie zawodzili, problem w tym ze byłem zakochany w innej dziewczynie ale tej z która chodziłem do łóżka wcale to nie przeszkadzało ( nigdy nie skomentowała sprawy ani nigdy tez nie wyznała mi ze poza sexem chciała by czegoś więcej). Nie widziałem się z ta dziewczyna kilka dni a kiedy się spotkaliśmy i chciałem ja pocałować jak to (nigdy nie miała nic przeciwko ) a teraz ona nie chce żebym ja całował a ba nawet przytulał powiedziała mi ze chce byc tylko i wyłącznie koleżanka. Skąd ta nagła zmiana zdania? Dlaczego nasz układ jej dluzej nie odpowiada? POMOC

Co za seksoholik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu zrozumiała że taki układ nie daje jej żadnych korzyści i że nie zamierza już ci dawać za darmo...kochasz inną a ją tylko posuwasz,może nie chce być już darmową du...dajką do której nic nie czujesz ,prawdopodobnie poczuła się wykorzystana,może liczyła na coś więcej nawet jeśli nic wcześniej nie mówiła ale zrozumiała że nic z tego i się wycofała

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczyła na związek, pewnie jej zaczęło zależeć na tobie.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, wirtualna księżniczka napisał:

Po prostu zrozumiała że taki układ nie daje jej żadnych korzyści i że nie zamierza już ci dawać za darmo...kochasz inną a ją tylko posuwasz,może nie chce być już darmową du...dajką do której nic nie czujesz ,prawdopodobnie poczuła się wykorzystana,może liczyła na coś więcej nawet jeśli nic wcześniej nie mówiła ale zrozumiała że nic z tego i się wycofała

Dokładnie. Dostał raz czy dwa i myśli, że będzie dostawał już zawsze - typowe myślenie facetów. Dziewczyna zwyczajnie się rozmyśliła i uznała, że nie chce być dłużej w takim układzie. Tak jak mówi koleżanka wyżej, albo jej zaczęło zależeć i się wycofała bo wie, że to inną kochasz, albo po prostu nie ma zamiaru dalej obrabiać Ci kolby nie mają z tego tytułu żadnych korzyści. I dobrze, mądra dziewczyna. A Ty jesteś roszczeniowym gn...ojem, sorry 🙂

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mibo napisał:

Liczyła na związek, pewnie jej zaczęło zależeć na tobie.

Wątpię ze liczyła na związek, raczej zobaczyła w jaki sposób ja traktuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uprawiasz sex z dziewczyna i nagle wyjeżdzasz do niej z tekstem ze kochasz inna..? Sorry dla mnie jesteś poprostu dupkiem i dziwisz się ze ona nie chce takiej relacji. Żadna mądra i dojrzała dziewczyna nie da się tak traktować brawa dla niej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co, nie ma prawa cie nie chciec? jest wolnym czlowiekiem moze seks sie znudzil? zreszta do niczego nie obliguje taka relacja

Edytowano przez kociełezki
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce to nie chce, tez nie rozumiem po co rozkminiac, nikt tutaj nie sprawi, ze jej sie zachce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×