Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Just0220

Pierwsze ruchy a łożysko na przedniej ścianie

Polecane posty

Mam łożysko na przedniej ścianie macicy, zastanawiam sie kiedy poczuje pierwsze ruchy... jak to było u was? W pierwszej ciąży poczułam w 17 tyg ale łożysko miałam na tylnej ścianie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umiejscowienie łozyska nie ma znaczenia. Zazwyczaj w kolejnej ciąży czuje się ruchy wcześniej niż w pierwszej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W drugiej ciazy mialam lozysko na przedniej scianie macicy i czulam ruchy dziecka od 17 tygodnia. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Just0220 w którym tygodniu ciąży jesteś? Ja też mam na przedniej ścianie,  kończę 19 tydzień i zaczyna mnie to martwić że nie czuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, malwina334 napisał:

Just0220 w którym tygodniu ciąży jesteś? Ja też mam na przedniej ścianie,  kończę 19 tydzień i zaczyna mnie to martwić że nie czuję. 

Nie martw się, w 19 możesz jeszcze nie czuć 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2021 o 16:26, malwina334 napisał:

Just0220 w którym tygodniu ciąży jesteś? Ja też mam na przedniej ścianie,  kończę 19 tydzień i zaczyna mnie to martwić że nie czuję. 

Jezeli to Twoja pierwsza ciaza to normalne, ze nie czujesz. Poczujesz w ciagu najblizszych 2 tygodni. Spokojnie. Masz jeszcze czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mialam łożysko na przedniej scianie i czulam ruchy w standardowym terminie, aczkolwiek w 3 trymestrze praktycznie nie czulam dziecka. Bardzo rzadko czulam kopniaki w żebra. Gin. mi tlumaczyla ze to wlasnie dlatego że lozysko jest z przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, AgsAgsAgs napisał:

Jezeli to Twoja pierwsza ciaza to normalne, ze nie czujesz. Poczujesz w ciagu najblizszych 2 tygodni. Spokojnie. Masz jeszcze czas.

Tylko że to moja 3 ciąża.  Czekam na jakiegoś kopniaka chociaż jednego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nawet rozmyslam czy nie kupić sobie detektor tętna,  ale nie wiem czy to dobry pomysł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, malwina334 napisał:

Tylko że to moja 3 ciąża.  Czekam na jakiegoś kopniaka chociaż jednego 

Nadal to dopiero 17 tydzien. Wciaz masz czas by poczuc ruchy dziecka. Nie na darmo mowi sie, ze przy takim lozysku ruchy dziecka czuje sie pozniej. Jezeli jestes bardzo, barrdzo zmartwiona to umow sie na wizyte z USG. Ja jednak bym nie panikowala na Twoim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, AgsAgsAgs napisał:

Nadal to dopiero 17 tydzien. Wciaz masz czas by poczuc ruchy dziecka. Nie na darmo mowi sie, ze przy takim lozysku ruchy dziecka czuje sie pozniej. Jezeli jestes bardzo, barrdzo zmartwiona to umow sie na wizyte z USG. Ja jednak bym nie panikowala na Twoim miejscu.

We wtorek 20 tydzień się zacznie czy któraś z Was poczuła tak późno ruchy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, malwina334 napisał:

We wtorek 20 tydzień się zacznie czy któraś z Was poczuła tak późno ruchy 

Kiedy masz wizyte u gina? Wybacz, nieuprzejmosc pytania, ale czy jestes " przy kosci"? Warstwa tluszczyku moze wplywac na to, ze pozniej odczujesz ruchy dziecka i bedziesz je czula slabiej. W 20 tygodniu, przy 3 ciazy rzeczywiscie juz czas na poczucie ruchow dziecka. Nie wiem czy masz taka mozliwosc, jezeli tak to umow sie w jakims Certusie, czy innej tego rodzaju przychodni na USG ginekologiczne  by rozwiac watpliwosci. Mozesz tez zadzwonic do lekarza prowadzacego ciaze i porozmawiac z nim na ten temat. Moze kaze Ci przyjsc szybciej na badanie, a moze uspokoi, ze nie masz sie czym martwic.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, AgsAgsAgs napisał:

Kiedy masz wizyte u gina? Wybacz, nieuprzejmosc pytania, ale czy jestes " przy kosci"? Warstwa tluszczyku moze wplywac na to, ze pozniej odczujesz ruchy dziecka i bedziesz je czula slabiej. W 20 tygodniu, przy 3 ciazy rzeczywiscie juz czas na poczucie ruchow dziecka. Nie wiem czy masz taka mozliwosc, jezeli tak to umow sie w jakims Certusie, czy innej tego rodzaju przychodni na USG ginekologiczne  by rozwiac watpliwosci. Mozesz tez zadzwonic do lekarza prowadzacego ciaze i porozmawiac z nim na ten temat. Moze kaze Ci przyjsc szybciej na badanie, a moze uspokoi, ze nie masz sie czym martwic.

 

Miałam wizytę 22 kwietnia,  ginekolog powiedziała że za bardzo nic dziś nie pomierzy ( tak powiedziała tego dnia) , bo mały jakieś szaleństwo wyprawia.  Zapytałam dlaczego tego nie czuję , A ona że jeszcze za wcześnie.  Czyli byłam 10 dni temu. Jestem bardzo wysoka i raczej szczupla,  może nie aż tak jak przed ślubem 😀 ale jednak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×