Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Dlaczego ludzie szanują te osoby które są chamskie, poniewierają nimi i mają sie za lepszych, tych którzy są życzliwi i pomocni olewają, mają gdzieś. Dlaczego tak sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka natura Polaków.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robactwo znowu wylazło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Sorry, ale nie ty będziesz decydowała na jakich forach mogę pisać. 

Nie s.r.a.m na rodaków,  s.r.a.m na takie  wredne ścierwa jak ty.

Edytowano przez Bimba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to smiej sie i współczuj dalej. 

Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie masz swojego życia ze tak ciągle za mną łazisz?

Tak czekasz bidulko aż coś napiszę, nawet twoj nick świadczy o tym ze jestes tu tylko po to żeby mnie zaczepić, napluć, nabluzgać, wyzwać.

Współczuję ci biedny człowieczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteś przegrywem to zrób cos z tym.

Dopierdalanie drugiemu nie polepsza twojej sytuacji.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka karma do mnie wraca?

I niby za co?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty to dopiero musiałaś mieć za uszami skoro dopadła cię karma przegrywa życiowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niektórzy ludzie są okropni wiem to z własnego doświadczenia. nauczyłam się nie brać do siebie wszystkiego co ludzie do mnie mówią i jest mi o wiele łatwiej.sądzę, że wyzwiska nic nie dają a wręcz przeciwnie, oddalają od siebie. część uważa się za lepszych od inny, chociaż wcale tak nie jest.każdy z nas jest równy niezależnie od koloru skóry czy orientacji seksualnej.

  • Thanks 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.05.2021 o 12:01, Tera_2006 napisał:

niektórzy ludzie są okropni wiem to z własnego doświadczenia. nauczyłam się nie brać do siebie wszystkiego co ludzie do mnie mówią i jest mi o wiele łatwiej.sądzę, że wyzwiska nic nie dają a wręcz przeciwnie, oddalają od siebie. część uważa się za lepszych od inny, chociaż wcale tak nie jest.każdy z nas jest równy niezależnie od koloru skóry czy orientacji seksualnej.

Ja tez niestety cały czas tego doświadczam. Tylko że ja nie potrafie sie tym nie przejmować, nie wiem jak sobie uświadomić że to nie musi dla mnie nic znaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo. Jestem życzliwa, pomocna, społeczeństwo mnie nie szanuje. W dzisiejszym porąbanym świecie liczą się tylko narcyzi i patologia. Ludzi kulturalnych się szmaci. Takie życie, Nie zmienisz ludzi i ich natury. Po prostu nie trać czasu na patologie. Znajdz kogoś  miłego i życzliwego, a od patologii się odetnij. Nie wszyscy są okrutni. Warto szukać dobrych ludzi, a złych unikać. To jest recepta na sukces. Miej również szacunek do siebie i pamiętaj, że  dokuczać mogą Tobie z zawiści badz z zazdrości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karolak to jest straszne. Jak można dobrych ludzi szmacić, a poatologię aprobować. Świat jest okrutny i niesprawiedliwy. To samo z wiarą Mało ludzi pobożnych i religijnych, a jak się takich widzi to od razu wyzwiska i plucie jadem na katolików. Ale tak to jest jak  światem rządzi egoizm , ateizm, wredota ludzka, a nie braterska miłość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się,by ktoś szanował osoby chamskie. Problem jest taki,że te osoby często mają rozdmuchane ego,potrafią się zaprzyjaźnić z kim trzeba,wykszycxec swoje racje i zagłuszyć innych. A cicha kulturalna osoba zwiesi uszy,rzucać się nie potrafi,niektóre chwyty uważa za poniżej poziomu dlatego często są zdeptywane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, rybka ABC napisał:

Mało ludzi pobożnych i religijnych, a jak się takich widzi to od razu wyzwiska i plucie jadem na katolików. Ale tak to jest jak  światem rządzi egoizm , ateizm, wredota ludzka, a nie braterska miłość. 

Bycie osoba kulturalną, uczciwą, empatyczną wcale nie zależy od religii, tym bardziej od religii katolickiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×