Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kobietaniezalezna

Przestał się odzywać

Polecane posty

Hej, pisałam i spotykałam się z chłopakiem, z którym pracuje przez ponad miesiąc pisaliśmy dzień w dzień i spotkaliśmy się pare razy, co prawda doszło do zbliżenia i jak pisaliśmy to też pisał, że mu zależy, że coś do mnie czuje dzwonił, interesował się aż nie zachorowałam na grypę to w pracy nie było mnie 2 tygodnie przez pierwszy tydzień jeszcze pisał, ale w drugim tygodniu mojego l4 nagle kontakt się zluzował, coraz mniej pisał, zaczął pisać inaczej, ja jestem osobą że lubię wiedzieć o co chodzi i co się dzieje, dlatego zaraz go pytałam co jest nie tak, bo i widzę że się inaczej zachowuje to jak to facet twierdzi, że wszystko spoko i nic nie jest, az przestaliśmy całkowicie pisać bo się do mnie juz w ogóle nie odzywa, a jak zapytalam czemu się tak zachowuje to stwierdził, że go wyzywam no i oczywiście wymowka byla, że z bratem był. Ale no kontakt się zerwal. 🥺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kobietaniezalezna napisał:

Ale no kontakt się zerwal.

Kontakt się nie zerwał tylko on go zerwał. Nie ważne jaki powód, olej typa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, 90%cacao napisał:

JAk facet chce mieć kontakt to każda najgłupsza wymówka dla niego dobra.

Jak nie chce - analogicznie.

Kwestia czy lubisz się oszukiwać, ze nie wiesz co to oznacza.

No nie lubię, tylko dziwi mnie tak nagła zmiana zdania i żadnego wyjaśnienia z jego strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Kobietaniezalezna napisał:

No nie lubię, tylko dziwi mnie tak nagła zmiana zdania i żadnego wyjaśnienia z jego strony

Mężczyźni niestety już tak mają w instynkcie, skłonności "zdobywcy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Kobietaniezalezna napisał:

Hej, pisałam i spotykałam się z chłopakiem, z którym pracuje przez ponad miesiąc pisaliśmy dzień w dzień i spotkaliśmy się pare razy, co prawda doszło do zbliżenia i jak pisaliśmy to też pisał, że mu zależy, że coś do mnie czuje dzwonił, interesował się aż nie zachorowałam na grypę to w pracy nie było mnie 2 tygodnie przez pierwszy tydzień jeszcze pisał, ale w drugim tygodniu mojego l4 nagle kontakt się zluzował, coraz mniej pisał, zaczął pisać inaczej, ja jestem osobą że lubię wiedzieć o co chodzi i co się dzieje, dlatego zaraz go pytałam co jest nie tak, bo i widzę że się inaczej zachowuje to jak to facet twierdzi, że wszystko spoko i nic nie jest, az przestaliśmy całkowicie pisać bo się do mnie juz w ogóle nie odzywa, a jak zapytalam czemu się tak zachowuje to stwierdził, że go wyzywam no i oczywiście wymowka byla, że z bratem był. Ale no kontakt się zerwal. 🥺

A co ma ci powiedzieć, że zaliczył i chwilę po się odzywał jeszcze, żebyś się nie domyśliła 😕

Niestety o to chodzi. Dostał co chciał i zwiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 90%cacao napisał:

inna dupera 🙂

99%..albo wpadł pod pociąg 😂

Hahahah nie no nie, bo jest dzień że cokolwiek napisze, ale wiadomo już nie tak jak wcześniej tylko jak zwykły kolega na temat pracy cos 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, irukangi napisał:

Ale czym jesteś zdziwiona ? To że gościowi brak odwagi cywilnej? Olej go brak mu jaj by zachować się z godnością.

I tak przy okazji co wy widzicie w takich typach ? 

Nie wiem właśnie co my widzimy w takich typach, po prostu zbyt szybko się przywiazuje do ludzi niestety i zaczyna mi zależeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
31 minut temu, Kobietaniezalezna napisał:

Hej, pisałam i spotykałam się z chłopakiem, z którym pracuje przez ponad miesiąc pisaliśmy dzień w dzień i spotkaliśmy się pare razy, co prawda doszło do zbliżenia i jak pisaliśmy to też pisał, że mu zależy, że coś do mnie czuje dzwonił, interesował się aż nie zachorowałam na grypę to w pracy nie było mnie 2 tygodnie przez pierwszy tydzień jeszcze pisał, ale w drugim tygodniu mojego l4 nagle kontakt się zluzował, coraz mniej pisał, zaczął pisać inaczej, ja jestem osobą że lubię wiedzieć o co chodzi i co się dzieje, dlatego zaraz go pytałam co jest nie tak, bo i widzę że się inaczej zachowuje to jak to facet twierdzi, że wszystko spoko i nic nie jest, az przestaliśmy całkowicie pisać bo się do mnie juz w ogóle nie odzywa, a jak zapytalam czemu się tak zachowuje to stwierdził, że go wyzywam no i oczywiście wymowka byla, że z bratem był. Ale no kontakt się zerwal. 🥺

Mi się tak związek skończył w realu tak samo mnie potraktowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
9 minut temu, 90%cacao napisał:

 

Wyjdziesz za mnie? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, 90%cacao napisał:

co bym z tego m iała?  

Wszystko to czego nie będziesz miała z każdym nieudacznikiem po mnie XDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, 90%cacao napisał:

Z tego co pamiętam jesteś niewybrednym podrywaczem wszystkiego co zdradza oznaki zycia, niechętnym na eksperymenty łózkowe starszym wydaniem downhilla.

Nie eksperymenty, tylko Twoje brudne ciągoty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, 90%cacao napisał:

Soł.. ?

Nie pasujemy 😘 nic się nie zmienilo

W twoją stronę nie pasujemy, ale myślę że twoje usta wkomponowałby się w moją stronę XDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, 90%cacao napisał:

no jakos, jak widzisz, daleka jestem.. 🙂 

Teraz już nie ma odwrotu, słowo odwagi rzekłaś,  więc sprawdzam, kiedy się widzimy? XDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kobietaniezalezna napisał:

Hej, pisałam i spotykałam się z chłopakiem, z którym pracuje przez ponad miesiąc pisaliśmy dzień w dzień i spotkaliśmy się pare razy, co prawda doszło do zbliżenia i jak pisaliśmy to też pisał, że mu zależy, że coś do mnie czuje dzwonił, interesował się aż nie zachorowałam na grypę to w pracy nie było mnie 2 tygodnie przez pierwszy tydzień jeszcze pisał, ale w drugim tygodniu mojego l4 nagle kontakt się zluzował, coraz mniej pisał, zaczął pisać inaczej, ja jestem osobą że lubię wiedzieć o co chodzi i co się dzieje, dlatego zaraz go pytałam co jest nie tak, bo i widzę że się inaczej zachowuje to jak to facet twierdzi, że wszystko spoko i nic nie jest, az przestaliśmy całkowicie pisać bo się do mnie juz w ogóle nie odzywa, a jak zapytalam czemu się tak zachowuje to stwierdził, że go wyzywam no i oczywiście wymowka byla, że z bratem był. Ale no kontakt się zerwal. 🥺

Nobjezeli to ten co.ma od 5 lat dziewczyne, to pewnie zrozumial, ze kocha dziewczyne i nie chce ciagnac kontaktu z toba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBazyl
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, Kobietaniezalezna napisał:

Nie wiem właśnie co my widzimy w takich typach, po prostu zbyt szybko się przywiazuje do ludzi niestety i zaczyna mi zależeć

Dbal o Ciebie? Angażowal się w Twoje problemy, życie i sprawy? Mieliście jakieś wspólne plany na wakacje? Spędzaliscie wspólnie czas? Przynosił Ci zakupy jak byłaś chora?? Zabiegał? Nie? To po co do lozka z nim lazlas? Większość tutaj ma ten sam problem - dajecie za szybko i koleś się zmywa, bo doopa się faceta nie zdobędzie. Ten jest już spalony. Wyciągnij wnioski i już nie popełniaj tego błędu. 

Edytowano przez AntyBazyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, AntyBazyl napisał:

Dbal o Ciebie? Angażowal się w Twoje problemy, życie i sprawy? Mieliście jakieś wspólne plany na wakacje? Spędzaliscie wspólnie czas? Przynosił Ci zakupy jak byłaś chora?? Zabiegał? Nie? To po co do lozka z nim lazlas? Większość tutaj ma ten sam problem - dajecie za szybko i koleś się zmywa, bo doopa się faceta nie zdobędzie. Ten jest już spalony. Wyciągnij wnioski i już nie popełniaj tego błędu. 

Nie, bo facet ma dziewczyne, a autorka sobie nawyobrazalanie wiadomo co. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Lolka1975 napisał:

Nie, bo facet ma dziewczyne, a autorka sobie nawyobrazalanie wiadomo co. 

No właśnie niby się rozstali, nie chciał że mną o tym rozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, 90%cacao napisał:

aaa.. to takie buty. Kolega miał dziewczyne 😄

szkoda, ze autorka nie zajaknęła się o tym.. 

Był w związku, ale już niby nie jest. Tak jak napisałam nie chciał że mną o tym rozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Lolka1975 napisał:

Nobjezeli to ten co.ma od 5 lat dziewczyne, to pewnie zrozumial, ze kocha dziewczyne i nie chce ciagnac kontaktu z toba. 

no właśnie niby się rozstali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBazyl
3 minuty temu, Kobietaniezalezna napisał:

Był w związku, ale już niby nie jest. Tak jak napisałam nie chciał że mną o tym rozmawiać

Rozmawiać nie chciał, ale seksik z chęcią? I poszłaś na to? Dziewczyno popełniłaś klasyczny błąd. Idz dalej. Z tej mąki to chleba nie będzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, AntyBazyl napisał:

Rozmawiać nie chciał, ale seksik z chęcią? I poszłaś na to? Dziewczyno popełniłaś klasyczny błąd. Idz dalej. Z tej mąki to chleba nie będzie. 

Twierdził, że boli go ten temat i po prostu musi dojść do siebie po tym jak każdy po rozstaniu, ale no... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to pewnie bardzo teskno za byla i moze probuje naprawic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBazyl
4 minuty temu, Kobietaniezalezna napisał:

Twierdził, że boli go ten temat i po prostu musi dojść do siebie po tym jak każdy po rozstaniu, ale no... 

To tym bardziej wykazałaś się skrajna głupota, że poszłaś z nim do lozka jak on plakal za była. Zrobiłaś z siebie odkocznie, nagrodę pocieszenia. On kocha ją, Ciebie wykorzystał do chwilowego zapomnienia. Daj sobie spokój i nie rób głupstw następnym razem. Poszukaj sobie wolnego. Wiem, że nie jest łatwo, bo zostały prawie same odpady, no ale zajętego marne szanse, ze odbijesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, AntyBazyl napisał:

To tym bardziej wykazałaś się skrajna głupota, że poszłaś z nim do lozka jak on plakal za była. Zrobiłaś z siebie odkocznie, nagrodę pocieszenia. On kocha ją, Ciebie wykorzystał do chwilowego zapomnienia. Daj sobie spokój i nie rób głupstw następnym razem. Poszukaj sobie wolnego. Wiem, że nie jest łatwo, bo zostały prawie same odpady, no ale zajętego marne szanse, ze odbijesz. 

Tak wiem, głupota... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×