Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Marlena2019

Może głupie pytanie ale chcę je zadać

Polecane posty

Kochani jak to jest. Jedni mówią , że wytrysk do środka kobiety nie łączy ludzi. Inni znowu mówią, że łączy. Jakie wy macie doświadczenia. Z mojego punktu widzenia byłam dwa razy pierwsza kobieta w sensie , że faceci a było ich dwóch pierwszy spust zaznali przy mnie. I tak jeden co jakiś czas odzywa się do mnie i chcę się spotkać. Więc jakoś tam myśli sobie o mnie. Drugi jest zazdrosny nadal i wypytuje mnie o moje życie seksulane. A wy jakie macie doświadczenia?  A może panowie się wypowiedzą czy taki seks z finałem łączy ludzi w relacji przyjacielskiej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smiem watpic zeby to mialo jakies znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Marlena2019 napisał:

Iska a dlaczego?

Nie jestem iskra ,ale odpowiem . Ile Ty masz lat , bo obstawiam,że jesteś młodziutka . To żadna przyjaźń , chce się spotkać bo liczy na to, że dasz mu doopy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
18 minut temu, Marlena2019 napisał:

Kochani jak to jest. Jedni mówią , że wytrysk do środka kobiety nie łączy ludzi. Inni znowu mówią, że łączy. Jakie wy macie doświadczenia. Z mojego punktu widzenia byłam dwa razy pierwsza kobieta w sensie , że faceci a było ich dwóch pierwszy spust zaznali przy mnie. I tak jeden co jakiś czas odzywa się do mnie i chcę się spotkać. Więc jakoś tam myśli sobie o mnie. Drugi jest zazdrosny nadal i wypytuje mnie o moje życie seksulane. A wy jakie macie doświadczenia?  A może panowie się wypowiedzą czy taki seks z finałem łączy ludzi w relacji przyjacielskiej? 

Gdyby tak było, to wszystkie tanie prostytutki sprzed kilkudziesięciu lat miałyby wianuszek wielbicieli.

Edytowano przez agent of Asgard
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Agent to może ja o czymś nie wiem , ale od kiedy rozsądny mężczyzna uprawia seks bez gumki z prostytutką? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Marlena2019 napisał:

Agent to może ja o czymś nie wiem , ale od kiedy rozsądny mężczyzna uprawia seks bez gumki z prostytutką? 

Dlatego napisałem

4 godziny temu, agent of Asgard napisał:

Gdyby tak było, to wszystkie tanie prostytutki sprzed kilkudziesięciu lat miałyby wianuszek wielbicieli.

„sprzed kilkudziesięciu lat”. Choć pierwsza fabryka prezerwatyw powstała w latach 20 ubiegłego wieku, to prezerwatywy były używane głównie jako zabezpieczenie przed ciążą, ale nie były powszechnie stosowane. Następnie zastąpiły je wynalezione w latach 60 tabletki antykoncepcyjne. O ile mi wiadomo, dopiero wraz z rozpowszechnianiem się AIDS od lat 80, zaczęto traktować prezerwatywę jako środek chroniący przed chorobami wenerycznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbliżają uczucia a nie wytrysk do środka 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Marlena2019 napisał:

może panowie się wypowiedzą czy taki seks z finałem łączy ludzi w relacji przyjacielskiej? 

wg epiGenetycznej tezie o Telegonii zbliża i to całym ciałem na całe życie:

pl.wikipedia.org/wiki/Epigenetyka

pl.wikipedia.org/wiki/Telegonia:

Cytat

Koncepcja pojawiła się powtórnie w nauce po udanych doświadczaniach przenoszenia DNA pomiędzy komórkami ssaków oraz po poznaniu nie-Mendlowskich reguł dziedziczenia epigenetycznego[4]. Potwierdzenie obecności genów płodu we krwi matki, możliwość penetracji komórek somatycznych przez plemniki oraz możliwość wywoływania zmian genomu przez cząsteczki RNA spowodowały, że telegonia stała się kontrowersyjnym i znów interesującym dla badaczy zjawiskiem[5].

W doświadczeniach na Telostylinus angusticollis potwierdzono, że pierwszy z kryjących samicę samców miał wpływ także na wielkość potomstwa drugiego samca. Za przyczynę obserwowanego zjawiska uznano czynniki nie genetyczne, lecz składniki nasienia pierwszego samca. Efekty międzypokoleniowe mają także znaczenie dla ewolucji strategii rozrodczych

związki kynologiczne zauważyły Telegonię jeszcze przed odkryciem DNA, i uważały, że ra.sowa su.ka nie może mieć kontaktu z samcem innej ra.sy, bo się od ra.sowi, i odbierali za to certyfikaty rodowodu rasowego

pl.wikipedia.org/wiki/Kynologia

zgaduję, że podobnie jest w przypadku zwierząt farmerskich / gospodarskich
wiem, że za parę RA.SOwych krów lub 1 konia to chatę mógłbym sobie kupić

i tyle z empiryzmu:
pl.wikipedia.org/wiki/Empiryzm

ale w Tym Przypadku to nawet nie tyle wy.trysk, co prawiczy wy.trysk
a Ty swojego pierwszego nie pamiętasz?

Podobno kobiety i faceci zapamiętują to na całe życie, co prawda Ludzie często krótko żyją....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mezczyzni, ktorzy maja dziecko z kobieta tez by jej nigdy nie opuscili gdyby byla taka wiez. A przeciez wiemy, ze to nieprawda, czasem nie chca ich nawet znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×