Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Olga09876

Nietypowy cykl i dziwna szyjka macicy

Polecane posty

Cześć dziewczyny, bardzo proszę was o pomoc, ostatnio okres spóźnił mi się 6 dni po czym był bardzo skąpy, jeden dzień mocne krwawienie a później 2 tylko plamienia z krwią. Zrobiłam dwa testy jeden 2 dni po terminie miesiączki a drugi 12 dni po, czyli po tym ,,okresie,, ona negatywne. Otóż cały ten cykl badam szyjkę, w połowie cyklu była miękksza niż zawsze a śluz ciągnący, więc podejrzewam, że była to owulacja. Przyjmuje również luteinę na wyregulowanie okresu i dziś jest dzień kolejnej miesiączki. Wczoraj szyjka średnio wysoko i twarda, czuć zagłębienie na opuszek palca. Miałyście kiedyś taką szyjkę tuż przed okresem czy zawsze była nisko? Bo w tym cyklu zawsze albo byla wysoko albo średnio wysoko jeden dzień tylko ,, spadła,, na sam dół. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie tego nie sprawdzam jakoś specjalnie, ale skoro masz nieregularny cykl, to wypadałoby sprawdzać na jakimś pomocniczym urządzeniu do wyznaczania dni płodnych, np. Afrodyta Smart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wpychaj sobie palców, bo się infekcji nabawisz. Są inne metody sprawdzania cyklu, owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

możesz użyć testu owulacyjnego Tester Afrodyta, polecam sprawdzone metody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

codziennie sobie tam wkladasz palce? no dziewczynoooo.......... wez zainwestuj lepiej np w tester afrodyty i tak sie badaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samobadanie jest okej, ale widać , że i tak nie masz pewności, co do wyników swoich badań. Lepiej kontrolować cykle na jakimś urządzeniu pomocniczym. Ja chwalę sobie profesjonalny monitor cyklu Cyclotest MyWay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×