Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Julka67

Tabletki antykoncepcyjne

Polecane posty

Hej. Chciałam zapytać, doinformować się jak powinna wyglądać szyjka macicy podczas brania tabletek antykoncepcyjnych, ponieważ moja szyjka od zaczęcia tabletek jest cały czas twarda i nisko. Zastanawiam się czy to normalne, ponieważ śluz który występuje jest różny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mogę tylko napisać, że tabletki antykoncepcyjne powinny wstrzymać owulację i jeśli masz obawy co do skuteczności, to w połowie cyklu umów się na wizytę do gin i niech sprawdzi. Możesz zawsze dla większej pewności podczas stosunku zabezpieczać się dodatkowo mechanicznie błoną dopochwową caya. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak to jest normalne. ja jednak zrezygnowałam z pigułek - za dużo skutków ubocznych, teraz zabezpieczam się mechanicznie w dni płodne, które wyznaczam sobie dzięki Testerowi Afrodyta 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, helena188 napisał:

tak to jest normalne. ja jednak zrezygnowałam z pigułek - za dużo skutków ubocznych, teraz zabezpieczam się mechanicznie w dni płodne, które wyznaczam sobie dzięki Testerowi Afrodyta 

A czy ten śluz podobny do płodnego też jest w porządku? Czy oznacza to że wystąpiła owulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jest normalne przy braniu tabletek anty. a jakie masz? jedno czy dwu skadnikowe?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×