Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
benek910

Ona chce bez prezerwatywy

Polecane posty

Witam jestem z partnerka miesiac i zrobilismy to bez prezerwatywy ciagle nalega na to zeby zrobic bez bo tak jej wygodnie obraza sie jak zakladam a ja nalegam zeby z

pomozcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, benek910 napisał:

Witam jestem z partnerka miesiac i zrobilismy to bez prezerwatywy ciagle nalega na to zeby zrobic bez bo tak jej wygodnie obraza sie jak zakladam a ja nalegam zeby z

pomozcie prosze

my ci nie pomozemy. zacznijmy od tego ze powinienes z nia rozmawiac skoro ci to nie pasuje. dwa znacie sie miesiac i nie wiesz jakie ma zamiary. trzy mozesz kupic tester afrodyty i kazac jej sprawdzac dni plodne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, benek910 napisał:

Witam jestem z partnerka miesiac i zrobilismy to bez prezerwatywy ciagle nalega na to zeby zrobic bez bo tak jej wygodnie obraza sie jak zakladam a ja nalegam zeby z

pomozcie prosze

Są dwie możliwości, albo to desperatka i chce złapać cię na dziecko, albo się zabezpiecza(bierze tabletki) lub poprostu zna swój cykl i wie kiedy może uprawiać seks bez zabezpieczenia.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może zaproponuj inne metody antykoncepcji ? tabletki antykoncepcyjne, wkładka, kapturek, albo naturalne np. obserwacja cyklu dzięki Testerowi Afrodyta, który wyznacza dni płodne ze śliny w 5 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej wyjdź z pomysłem, że ty możesz bez gumy, ale jak ona włoży diafragmę (polecam Caya). Ciekawe, co powie na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Badania jej zaproponuj przede wszystkim. Co ona taka narwana, skąd pewność, że albo ty albo ona nie macie jakiejś choroby? I czy ufasz jej, że stosuje inną antykoncepcję? W życiu bym się nie zgodziła na seks bez gumy z nowym partnerem bez badań, bez pewności, że oboje jesteśmy zdrowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie seks musi być z zabezpieczeniem i to skutecznym. Najpierw mój chłopak stosował prezerwatywy, ale tak średnio pewnie się z nimi czułam. Teraz ja mam tabletki belara i jest o wiele lepiej. Nawet częściej się kochamy, jest tak spontaniczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niby można bez gumki bezpiecznie, jak nie ma dni płodnych, o ile dziewczyna ma regularne jak w zegarku cykle. Warto zainwestować w porządny monitor płodności, polecam cyclotest MyWay, pogadaj z nią o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×