Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
majka443

dziwny okres, bolące podbrzusze

Polecane posty

Hejka jestem tu nowa. Od razu chciałam zaznaczyć, że mam nieregularne cykle i niedoczynność tarczycy. W tym cyklu mam bardzo dziwne objawy, normalnie podczas owulacji podbrzusze boli mnie jeden dzień po czym ból ustępuje. Tym razem bolało jakieś 3 dni z przerwami i nie mogłam zauważyć owulacji. Dwa dni po planowanej owulacji zaczęło mnie znów boleć raz prawy raz lewy jajnik lub całe podbrzusze ból co jakieś 1-2 dni kłujący. Okres dostałam 2 dni przed spodziewanym terminem piersi i podbrzusze bolały już dzień przed lecz okres był od dziwny trwał 3 dni i pierwszego dnia nie było go za dużo (był raczej skąpy) już drugiego i trzeciego normalna ilość i kolor. Zazwyczaj okres u mnie trwa cztery dni nie jest zbyt obfity. Gdy okres się skończył znów wróciły bóle głowy i podbrzusza (czasami kłucie w mostku, duszności ,mdłości i zmęczenie). Objawy pojawiają się i znikają około 2-3 razy na dzień. Stosunek w którym mogło dojść do zapłodnienia odbywał się 18 dni temu. Myślicie, że mogę być w ciąży? Piersi są normalne ale niepokoi mnie ten ból podbrzusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kluczowe pytania to: kiedy była ostatnia miesiączka? oraz: jak się zabezpieczaliscie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×