Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
andreo

Pasowanie na osiemnastkach

Polecane posty

Nie wiem jak było u was bo jak osiemnastki nie wyprawiałem ale tak mnie wzięło na czytanie o osiemnastkach  znalazłem tu w innym temacie taki wpis  i inne podobne  ale nie wieżę że to może być prawda a nawet jestem oburzony taką patologią : "Na 18-tce mojej dziewczyny było 23 ocoby. Od każdego dostała po 18 pasów z twardej skory. Rozebrana do naga. Bilismy mocno po posladkach i po udach. Przywiazana na taborecie, zakneblowana, zaslonite oczy. Sześć dzewczyn które były na imprze dolozyly jej jeszcze po 18 kablem po plecach i po nogach. Wszystko trwało ok dwóch godzin, "zapomniała jak się nazywa", ślady ponad miesiąc."  Mam nadzieję że ten już trochę stary wpis i inne podobne opisy  to wybujałe fantazje  bo i teraz pandemia to się osiemnastek nie organizuje . Rozumiem do naga można się rozebrać i dostać symbolicznie 18 lekkich pasów ale jak by dostała od każdego po 18 a było 23 osoby to chyba by ją zakatowali .Co  o tym sądzicie prawda czy fantazje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego dużo osób wyświetla a nikt nie pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

raczej jak ktoś już wchodzi na forum to w celu uzyskania jakieś odpowiedzi. Raczej nikt nie chce komentować czyiś fantazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×